Týdenní horoskop 23.8.-29.8. Opozice Merkuru s Neptunem: co jednou vypustíš z úst, párem volů nevrátíš !

Sdílejte nás

Vodnáři, humor a dobrá nálada jsou lék na melancholickou náladu. Blíženci, nebojte se jasně vyjádřit touhy a probuďte svoji přirozenost. Raci, dejte si pozor na nečekaná okouzlení…

 

 

Pondělí 23.8.

Trigon Venuše se Saturnem zmobilizuje vaše síly, nese lepší organizaci. Vyplatí se i vrátit ke starým nápadům. Povinnosti vám půjdou od ruky.

Opozice Luny s Marsem – hrozí hádka z maličkostí.

 

Úterý 24.8.

Opozice Luny s Merkurem a konjunkce s Neptunem – déle se budete probírat ze snění do bdělého a pracovního nastavení.

Večer vejde Luna do znamení Berana a vnáší tak konec stagnace.

 

Středa 25.8.

Opozice Merkuru s Neptunem zkomplikuje kontakty s druhými lidmi, komunikaci a racionální nastavení. Dejte si pozor na omyly a pomluvy. Rozmyslete si, než něco vypustíte z úst.

Opozice Luny s Venuší Lépe půjde odpouštění. Možná si bude žádat malou sladkou odměnu.

 

Čtvrtek 26.8.

Trigon Merkuru s Plutem může vnést jistou lenost. Ne však myšlenkovou. Můžete tak přijít na tisíc způsobu, jak si usnadnit práci. Budete klidnější a opatrnější.

 

Pátek 27.8.

 

Luna vejde do znamení Býka – budete se zamýšlet nad prací, která nese peníze a možná na něco neotřelého, a přitom výhodného přijdete.

 

Sobota 28.8.

Konjunkce Luny s Uranem – den strávíte tak, jak se na poslední prázdninový víkend sluší. S nohama v trapu, po výletech a nákupech. Při tom potkáte zajímavé lidi a různé drobné problémy budete řešit za pochodu.

 

Neděle 29.8.

 

Příznivé aspekty Luny s Neptunem, Plutem a Merkurem ochrání před pocitem, že něco definitivně končí. Den bude příjemný.

 

Srpen se chýlí ke svému závěru. Pojďme se podívat, co nás čeká na sklonku léta.

V pondělí 23.8. vstoupí hvězdy do znamení Panny. Toto zemské znamení je obdařené pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Jeho zrozenci bývají pracovití a mají velký smysl pro detail. Jsou to spíše realisté než snílci, stojí nohama pevně na zemi. Mají sklon k perfekcionismu a k věcem se staví kriticky.

Panny, tento týden, budete jako uragán. Cestou hravě smetete všechno, co by vám mohlo zkazit dobrou náladu. Přitom si lehce poradíte s velmi náročnými úkoly.

Váhy, harmonický průběh těchto dnů může narušit návštěva vzdáleného příbuzenstva. Nenechte se vyprovokovat připomínkami k vašemu jednání.

Štíři, neberte si k tělu příliš názory lidí, kteří jsou vám cizí. Nejsou pro vás tím správným měřítkem. Dejte jen na svou intuici.

Střelci, hlavně nepospíchejte, všechny zamýšlené kroky si předem promyslete. Podle vašich představ se vám začne dařit až ve středu.

Kozorozi, rozhodnutí, před které budete postaveni, vás přivede do nepříjemné situace. Radu a podporu naleznete u svých nejbližších.

Vodnáři, humor a dobrá nálada jsou lék na melancholickou náladu. Obklopte se lidmi s pozitivním a optimistickým přístupem k životu.

Ryby, trávíte zbytečně moc času přemítáním o konfliktu ve vztahu. Lepší by bylo si promluvit s partnerem.

Berani, dejte si tento týden velký pozor na své zdraví. Hrozí zejména zvýšené riziko úrazu. Nepouštějte se do nebezpečných akcí.

Býci, dočkáte se nevděku od člověka, od kterého vás to nepříjemně zaskočí. Jeho chování vás bude mrzet, ale nenechte se dotlačit k myšlence na odplatu.

Blíženci, nebojte se jasně vyjádřit touhy a probuďte svoji přirozenost. Jedině tak zaujmete nejen u partnera, ale také v práci.

Raci, dejte si pozor na nečekaná okouzlení. Hrozí, že se na první pohled zblázníte do někoho, kdo umí krásně mluvit, a ještě lépe lhát.

Lvi, jste pod silným tlakem, což vede k situacím, kdy propadáte do beznaděje. Hoďte to za hlavu. Když něco nejde, odložte to na vhodnější dobu. Tento týden potřebujete více psychicky odpočívat.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...