Týdenní horoskop 22.5.-28.5. Jupiter v Býku odbourá ostych

Jupiter ve znamení Býka odbourá ostych a umožní rozvážně nahlížet a hovořit o citech. Tentokrát by se to mohlo obejít bez kritizování a hodnocení.

 

Uran ve znamení Býka oživí touhu cestovat a konečně si naplánovat prázdniny. Připravte se na důležité pracovní setkání a vězte, že štěstí přeje připraveným.

 

V pondělí 22. května přeje sextil Slunce s Marsem pracovním záležitostem, plánování, cestování, nákupům a korespondenci. Slunce v Blížencích probudí touhu vydat se do neznáma.

 

V úterý 23. května zatoužíte vlivem kvadratury Marsu s Jupiterem získávat důležité informace a navazovat pracovní kontakty. Mars dodá potřebnou energii.

 

Ve středu 24. května buďte opatrní a raději více zdrženliví. Opozice Luny s Plutem, kvadratura s Jupiterem a konjunkce s Marsem na nebi vytvoří pomyslný půlkříž a vy se tak můžete nechtěně dostat do křížku s ostatními kvůli malichernostem. Změna směru diskuse k vzájemnému obviňování může přijít bleskově.

 

Ve čtvrtek 25. května nebuďte příliš nároční na vysoké pracovní výsledky. Kvadratura Luny s Merkurem často ztěžuje potřebnou koncentraci na dané úkoly.

 

V pátek 26. května připraví sextil Venuše s Uranem zajímavá citová setkání, utužování vztahů a vpuštění do nových vztahů. Připravte se, něco se bude dít.

 

V sobotu 27. května se nedivte, pokud vám Luna ve znamení Panny přivede do cesty někoho výjimečného, případně vám připraví velmi důležitý úkol, či zachytíte zprávu, která může změnit vaši dosavadní situaci. Pište si s lidmi, které máte rádi, posílejte romantické zprávy, vyjděte si někam ven. Večerní kvadratura Luny a její opozice se Saturnem dají vědět, kdy je čas zvednout kotvy a jít domů.  Únava se může dostavit dřív.

 

V neděli 28. května varuje kvadratura Slunce se Saturnem před koupí špatného zboží. Držte se raději o krok zpátky a dvakrát si rozmyslete, než se rozhodnete platit.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Blíženci si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory druhých. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti.

 

Blíženci, tento týden se vám bude dařit zvládat nejen milostné a rodinné prostředí, ale také se vám podaří znovu dát dohromady plán, jak vrátit rodině finanční stabilitu. Zachovejte si dobrou náladu a nenechte se ničím znepokojit.

 

Raci, možná se v poslední době cítíte malátní a slabí, dejte si pozor při prudkém vstávání z postele nebo ze židle. Na vině může být také krční páteř, která trpí zejména při dlouhém sezení u počítače. Měli byste také pít dostatečné množství vody a pravidelně cvičit nebo se alespoň protahovat.

 

Lvi, energii, kterou tento týden máte, vložte do řešení osobních finančních záležitostí a také do vašich osobních zájmů. Milostné vztahy naopak potřebují uvolnit a nechat běžet svým vlastním tempem.

 

Panny, v důležité věci by vám mohli pomoci kamarádi, ať už dobrou radou, nebo fyzickou pomocí. Ta vám obzvlášť přijde vhod.

 

Váhy, so se vám tento týden dařit nemusí, to jsou milostné vztahy, kde dochází ke zlomovým situacím. Nevěšte hlavu, brzy se vše vyjasní. Dařit by se mohlo všem, kteří si vsadí nebo koupí los.

 

Štíři, i když vám hvězdy radí, abyste v těchto dnech nepodlehli snadnému nátlaku v důležitých rozhodnutích, můžete se cítit nejistí. Je dobré si sepsat všechna pro a proti. Třeba se vám vyjasní.

 

Střelci, jděte svému štěstí naproti. Konečně si vás našlo a vy můžete mít svého vysněného partnera jen pro sebe. Není na co čekat.

 

Kozorozi, můžete zkusit štěstí s prodejem nevyužitých věcí na internetu či bleším trhu. Zřejmě máte doma předměty, které mají svou hodnotu a mohli byste je výhodně zpeněžit.

 

Vodnáři, neodmítejte nabídky svých přátel a připojte se k nim na zajímavý výlet nebo procházku. Zajisté se budete bavit a vyčistíte si hlavu od běžných starostí.

 

Ryby, tento týden se věnujte především mezilidským vztahům. Můžete tak upevnit svá přátelství, pracovat na partnerském vztahu nebo se více sblížit se svými sousedy. Uvidíte, že i takové aktivity jsou nutné a prospěšné.

 

Berani, musíte se zaměřit také na příjemnější stránky života, jinak se budete stále točit v kruhu práce a rodiny. To nejde dlouho a brzy budete bez energie a nálady.

 

Býci, mohli byste potkat osobu, se kterou vám bude opravdu příjemně a konečně se nadechnete do nového života. Chovejte se hlavně přirozeně.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články