Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Sdílejte nás

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned lepší celý týden. Váhy, bude dobré, když si na své práci najdete něco pozitivního. Jistě tam něco takového je.

Pondělí 18.10.

Jupiter a Merkur vejdou vyjdou z retrográdu. To rozjasní mysl, usnadní rozhodování a pomůže lépe plánovat strategie. I kdyby vás minula o vlas nějaká výhra, či prémie, nezoufejte a zachovejte si dobrou náladu. Vaši blízcí vám vše vynahradí. Luna vejde do znamení Berana a vy víc zaberete v práci. Dobré výsledky na sebe nedají dlouho čekat.

Úterý 19.10.

Mars a Jupiter jsou dvě silné planety, díky kterým můžeme překonávat protivenství osudu a válčit se svými slabostmi i omezeními. Dnes budou ve vzájemném trigonu a tak se budeme méně zaobírat problémy, či nedostatky, a posílí víru v sebe. Dokážete překonat něco, co ve vás vzbuzovalo tíseň a strach.

Středa 20.10.

Úplněk vstoupí ve středu 20. 10. do znamení Berana. Úplněk v tomto znamení bývá často vnímán jako spouštěč napětí, rychlých výbuchů nahromaděných emocí, energetického přetlaku a někdy také náhlé změny stabilních podmínek. Tento úplněk vás přiblíží ještě více k tomu, po čem toužíte, ale chce to zachovat klid.

Dnešní opozice Luny se Sluncem bude silnější a více radikální než obvykle. Luna se bude nacházet v opozici s Marsem a kvadratuře s Plutem. Nakresleno na papíře, ukáže písmeno T. Tento půlkříž je tak trochu osudový. Ať v dobrém, či spíše ve zlém, to, na co zaděláte bude dlouhodobějšího charakteru. Rozmíšky, které se případně odehrají, naberou sílu a budou na dlouho. Zalezou až do morku kostí. Večer naštěstí vejde Luna do znamení Býka, to už bude o daleko klidnějších a více tvůrčích energiích. Tento den bude citlivá hlava a zuby. Mnozí z nás pocítí urputnou bolest. Vyzkoušejte na zklidnění mátový čaj.

Čtvrtek 21.10.

Kvadratura Luny se Saturnem věští přehršli starostí. To, co se ale vyplatí, bude zvolnit tempo.

Pátek 22.10.

Konjunkce Luny s Uranem a Kvadratura Marsu s Plutem chystají nervózní a uspěchané ráno. Pozor na zbytečná nedorozumění a konflikty. Kompromis půjde ztuha. Bude stačit jiskřička a hrozí exploze. Nicméně vám hvězdy dodají odvahu. Můžete pomoci někomu, kdo je slabší než vy. O radost se vám postarají vaši domácí zvířecí mazlíčci.

Sobota 23.10.

Ráno vstoupí Slunce do znamení Štíra. Toto znamení bývá neprávem obviňováno z různých nepřívětivých tendencí. Podle řeckých mýtů v této fázi poutě Slunce po zvěrokruhu bůh světa zemřelých Hádes unesl dceru bohyně Demeter Persefonu do podsvětí a na zemi nastal podzim, smutek a melancholie. Teprve po půl roce slíbil na naléhání olympských bohů pustit Persefonu z podzimního vězení. Tou dobou přichází jaro.

Neděle 24.10.

I když je tu neděle ve Štíru, nebudete se svým okolím „na štíru“. Trigony Luny se Saturnem a Merkurem a opozice s Venuší zajistí příjemný a usměvavý den plný dobré zábavy.

Co nás čeká v druhé půli října?

Hvězdy jsou až do neděle ve znamení Vah. Jejichž slabou stránkou je, že jim trvá dlouho udělat to, co se po nich chce. Je to zřejmě proto, že chtějí udělat všechno co nejlépe.

Váhy, bude dobré, když si na své práci najdete něco pozitivního. Jistě tam něco takového je. Momentálně jste jen unavení, a tak se zdá, že vás vaše povolání nebaví.

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Zkuste se oprostit od práce a věnujte se jim.

Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned lepší celý týden. Pozor však, abyste se vůči ostatním nechovali povýšeně.

Kozorozi, nenechte se odradit tím, že vám nevyjde nová známost. Sami dobře víte, že na to pravé se někdy čeká velmi dlouho. Také je vám jasné, že jakmile vám do života vstoupí osudová láska, poznáte ji okamžitě.

Vodnáři, můžete se pokusit zabojovat o lépe placené místo. Máte dostatek zkušeností, abyste v konkurzu obstáli. Tak seberte odvahu.

Ryby, máte sklony vyhazovat peníze za zboží z druhé ruky. Sice si myslíte, že něco ušetříte, ale opak je pravdou. Nemáte šťastnou ruku a vyberete si zrovna předměty, které budou nekvalitní.

Berani, přepadne vás touha být o samotě. Neznamená to však, že musíte sedět zavření doma. Běžte si třeba zaběhat, skvěle si tak pročistíte hlavu. Čas, který strávíte jen sami se sebou, vám pomůže urovnat si myšlenky.

Býci, nadchnout vás můžou nové aktivity, které si chcete vyzkoušet. Naplánujte si vhodný den, kdy se jim budete moci věnovat.

Blíženci, máte sklony ostatním stále mluvit do života. Kde se to rozhodně nevyplatí, je váš partnerský život. Tam můžete hodně přestřelit.

Raci, vyplatí se vám investovat peníze do nadčasového zboží. Ať už půjde o šperky, nebo interiérové doplňky, máte velkou šanci získat výjimečný kousek. Sledujte pozorně internetové aukce nebo projděte obchody se starožitnostmi.

Lvi, týdnem proplujete v pohodě a bez potíží. Vaši milovaní okolo vás budou kroužit a plnit vám jedno přání za druhým. Nechte se rozmazlovat, jednou začas si to zaslouží každý.

Panny, zřejmě máte sebevědomí na bodu mrazu, a tak se není čemu divit, že máte i špatnou náladu. Neměli byste se však v melancholické náladě utápět příliš dlouho, jinak se z ní budete dostávat dlouho. Najděte si nějaké rozptýlení.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Kominíci nosí štěstí…

… a může být i jen jeden. Potkala jsem ho. Šel si volně a svobodně ulicí, na rtech lehký úsměv, který se prohloubil, když si ...
Kartářka píše...

Vánoční milostné kouzlo

Milostná magie je stará jak svět. Dělala se ve všech známých kulturách. Magické praktiky můžou i vám pomoci zaujmout vámi vybraného muže. Přesvědčte se o ...
Kartářka píše...

Runový horoskop na prosinec

Beran Thurisaz To, co se bude dít, si díky této runě zapamatujete a budete z této zkušenosti umět čerpat i do budoucna. Runa Thurisaz jako ...
Kartářka píše...

Co říkají sny o Vánocích, stromečku, zvonech, sněhu, saních…

Vánoce, svátky Božího narození – nikdo neví, jakým zázrakem se do vaší blízkosti dostane koťátko, štěňátko, nebo podobné nedávno narozené stvoření. Buďte k nim hodní ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Co nás čeká? Býci, dávejte si pozor, abyste také nepolevili ve svém soukromém životě. Blíženci, prosinec bude pro vás jako na houpačce. Štíři, v partnerském ...
Kartářka píše...

Karta týdne 29.11.-5.12. je Mág. Jde si možnými i nemožnými způsoby za svým štěstím

Lvi, nyní započaté věci vám ve svém výsledku ponesou potěšení. Střelci, stojíte na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Ryby, pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 29.11.-5.12. Jaké změny přinese novoluní a zatmění Slunce? 

Střelci, tento týden se připravte na to, že se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Býci, uděláte jen a jen dobře, pokud si ukradnete nějaký ten ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola osudu a karmy

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Svatý Ondřej, patron nevěst

Hm, kdo by nechtěl do detailu vidět předem svůj velký den „D“, tedy svatební…? A vědět, koho si vezme? Možná nejsme už tak naivní jako ...
Kartářka píše...