Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Sdílejte nás

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme dosáhnout pochopení a harmonie. Záleží jen na Vás, jak využijete tyto energie Slunce, jak chcete poznat sami sebe. Svou charakteristiku, jací jste, už jste četli asi mnohokrát.

Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým duše chce a musí působit, vyjadřuje osud, určený pro toto pozemské bytí. Zvládnutí hlavního tématu, jemuž se zrozenec zavázal ve své karmě.

Karmické Slunce nám ukazuje životní cestu z mužské rodové linie, od našich předků.

Co tedy chce po mě otec a jeho linie předků, co mám splnit, v čem mám vyniknout?

Kde zjistím své postavení Slunce? Můžete využít služby astrologa pro určení i dalších aspektů, nebo využít internet, zavolat mi o radu. Je to Váš měsíc narození v základním aspektu. Proto, zde, je to velmi jednoduché určit.

Karma Slunce – Dvanáct znamení od Berana až po Ryby

SLUNCE V BERANU

  1. 3. -20. 4.

Aby jste pochopili lépe svůj osud, měli by jste se seznámit s dobou, do níž jste se narodili, můžete se dozvědět spoustu informací, přidělených úkolech i osudových zápletkách, kdy se v tomto období svádí boj o „místo na slunci“. Rostliny vyhánějí pupeny, prorážejí půdu a bojují, vítězí ten, který reaguje nejrychleji. Je potřeba směřovat ke světlu a riskovat přitom smrt. To je Vaše karma – bojovník, dobyvatel, přejete si budoucnost, v které chcete mít vše lepší.

A proto Vaše záměry Vás přibližují k nebi, a let k nebi považují za duchovní schopnost. Z jakého důvodu se duše vtěluje do znamení BERANA? Přináší rozhodující a novou fázi života. Stojíte na prvním místě zvěrokruhu, proto i ve svém nitru cítíte, že musíte s něčím skončit a začít opět od začátku.

Příběh kartářky Boženy

karmě, minulosti otce, byly válečné spory, bitvy, boje a dobývání. Proto jste spojeni s hrdinstvím, dobrodružností a bojem. Duše si tedy našla rodinu, která je konfrontována s tímto tématem. Plane ve Vás oheň a zuří bitvy, byt´si na to nepamatujete, možná jen ve snu, znáte v sobě chuť bojovat a zvítězit. Třeba si vůbec nic takového nepřipouštíte, neboť vytěsňujete zvláště hrozné a nepřijatelné zážitky. Smiřte se tedy se svým temperamentem, agresivitou a bojovností, neboť je potřeba smíření se s tím, jaký jsem a usměrňovat žádoucím směrem.

Ale napřed se přihlaste k dědictví slunce a tím zpravidla k otci, jeho předkům a původu.

Napřed se staňte válečníkem, bojovníkem a byť je Vám tato představa vzdálená, že byl zabit v boji. Jinak zde se skrývá past osudu- jste bojovník, rozpoznejte zdroj energie, není smyslem totiž samotný boj, nýbrž SVĚTLO. Když na to totiž zapomenete, nebudete plnit svůj karmický úkol. Boj Vám přinese opět jen ztrátu a výsměch a nepřinese čest.

V minulosti by jste měli hledat u svých otců téma vyhnání, obětování, ponižování, věznění, ptát se na roli předků, sebe sama, jakou tato témata hrají v jejich a Vašem životě? Čas a prostor funguje. Když se zastanete slabších, hruď otců se dme pýchou, znamená to tedy, že my na sebe můžeme být pyšní a zažít pocity štěstí.

Nicméně i mezi Berany se najdou slabí jedinci popírající svůj bojovný oheň, potlačují svůj ohnivý temperament a škodí tím sami sobě. Takové zábrany svědčí o osudové vině. Tento jedinec se stále ztotožňuje s nějakým promarněným životem v minulosti a opakuje, co se tam stalo- tj. porážka, záhuba, odmítá tím otcovo dědictví a nedokáže se vymanit z karmického kola. Platí tím vysokou cenu zbabělostí a strachem, a tím i promění dědictví otce v opak, tedy v prokletí. Tento jedinec je pak vystavován posměškům, urážkám a ponižování. Má problém v mezilidských vztazích.

Proto Vy BERANI, naučte se zacházet s dědictvím svého otce, zacházejte dobře s ohnivou silou, kterou jste zdědili. To je téma Vašeho života- NEPOTLAČOVAT ohnivý temperament.

Je to těžké pochopit a řídit se silnou svázaností s předky otce a otcem, nést jeho karmu. Namítáte . . a co já mám s tím jeho osudem společného? Musíte ho vykoupit, toť odpověď.

Toto zjištění se Vám může jevit jako strašné, ale jen do doby, než nahlédnete hluboko do svého nitra. I kdyby jste nemohli přijít svému otci na chuť a nemůžete ho vystát, Slunce v BERANU, prozrazuje, že ho nosíte v srdci, jste s ním spjati a jste ochotní jít světlem a láskou po cestě ve znamení BERANA. Kvůli němu, to je to tajemství, na němž u Vás karma spočívá. Vaše karma proplétá osud s osudem rodičů, kteří Vás však k ničemu nenutí, aby jste výzvu převzali, ale je tu ještě jeden pádný důvod..vděčíme jim za život!

Uvědomění, vědomé přijetí otcovského dědictví:

„ Milý otče, moji předkové, děkuji Vám za vše a vděčně přijímám to, co jsi mi určil.“

Budete-li se zdráhat, opět ponesete břemeno karmy, potácením neživotem s neschopností využít příležitosti k růstu, budete opakovat chyby minulosti a karma Vás stejně bude pronásledovat, místo, aby jste ji zkrotili. Ať máte jakýkoliv věk, přihlaste se ke svému dědictví svého otce a jeho předků, buďte válečníkem, člověkem- bojujícím za svůj život!

Z tohoto důvodu jste si zvolil právě takového otce a jeho předky, bojovníka, válečníka, hrdinu, hazardéra či darebáčka. Mnozí otcové Beranů byli opravdovými hrdiny, neobyčejnými lidmi, dobrodruhy, sportovci. A proto Beranovi už od začátku říkali:„ Do boje, neměj strach, vždy ke světlu vstříc!“

Pokud jste svůj boj vzdal, byl Váš otec slabý na to, aby si splnil své přání, ten sen o velkých věcech, takový otec si přeje, aby právě Vy jste pokračoval, jako jeho dítě, dál. Nic Vás nemůže zastavit, Vaši předkové a Váš otec, Vám stojí po boku. Beran je tu proto, aby tyto  vzpomínky oživil.

To, co o svém otci víte, je jedna věc, horoskop druhá. Možná otec ztělesňoval právě vlastnosti Berana, byl silný a nepřístupný, důležité je pochopit jaký vzor jste potřebovali. Třeba Vám to pomůže pochopit a usmířit se s ním, pokud nemáte uspokojivý vztah.

Nežít dál Ve svých potomcích je hrozné jako věčná smrt. Vaše karma má za úkol plodit, mít potomstvo, s podivem se Beranům rodí spíše synové, jelikož v minulosti chyběli mužští potomci, nebo umírali synové velmi brzy. Obava ze ztráty a tím pádem i budoucnosti mrazí na duši. Ve Vaší karmě hrozilo nebezpečí vymření rodu, především postihnuté osudovými ranami.

I kdyby byl otec krutý, skrývá se za tím poselství a síla Berana, která chce žít dál v potomstvu, proto jste se narodili. Psychologové by zde řekli, je nezdravé bránit se ohni, tento oheň ve Vás žije.

Proto je láskyplný vztah k otci a uznání i přijetí jeho minulosti rozhodující k pochopení a vyřešení vlastního osudu.

Přesnější a detailnější charakteristiku SLUNCE BERANA je možné získat podle kombinace se znamením Měsíce. Dohromady podají přesnější obraz, ale o tom budu psát v dalším pokračování tohoto seriálu. Příště Slunce v BÝKU, sledujte tedy i nadále seriál na toto téma – Není náhoda, že jste se narodili svým rodičlm – Karmické slunce

Pro Kartářky světla  Olívie

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Počkej, stůj živote…!

Sedím spokojeně v poloprázdném autobuse, který se klátí pražskou ulicí k další zastávce. Se supěním přistoupí postarší paní, stoupne si přede mě a začne ukřivděně hulákat bušíc ...
Kartářka píše...

Jak si získat Štíra?

Začíná čas tajemství, symboliky a vášně. 23. října Slunce vstupuje do znamení Štíra. Slunce ve Štíru bude mít vliv i na nás. Můžeme se teď zaměřit ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce bude přát novým známostem a ne jenom těm internetovým!

Střelci, hurá na rande. Mars v sextilu vám zajistí spousty kandidátů a Venuše úspěch. Lvi, nestyďte se projevit své emoce, i ty, které se nepovažují ...
Kartářka píše...

On a Ona a láska podle pudu krve.

Již Hippokrates věděl, že krev je nositelem nejcennějších informaci. I podle snáře krev ve snu viděti, znamená novinu. Podle zabarvení se určovalo, jestli je novina ...
Kartářka píše...

Konflikt (už je na cestě…)

Kde má kořeny konflikt? Prudký a hluboký nesouhlas s druhým, díky kterému jsme na válečné stezce dny, týdny, roky, desetiletí, ba i celý život. Stojí ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Štíry (24.10. – 22. 11.)

Ve vztazích vám to bude tyto dny klapat. Nezadaní štíři potkají protějšek, se kterým budou mít mnoho společného. V zaměstnání to však bude horší. Dotknout se ...
Kartářka píše...

Stagnaci propusťte a rozpusťte

Stagnujete? Možná až po uši trčíte v bahnité vodě (i kdyby byla růžová, vyjde to nastejno), neschopní se hnout ani o milimetr. Může se to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.10.-24.10. je Velekněz. Postoupí ten, kdo má víru ve svůj šťastný osud!

Panny, vaše ambice budou ohraničeny. Můžete se cítit oslabeni. Aniž byste chtěli, splní se vám přání. Lvi, naučíte se proniknout do kouzla rafinovaného umění života ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 10. do 16. 11.  

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Nastavte si dny takové, aby byly pro vás pohodové. Nenuťte ostatní k tomu, aby se ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned ...
Kartářka píše...