Nejlepší talisman na rok 2024 podle znamení zvěrokruhu

Kdo by ve světě plném nejistot nechtěl něco, co mu přinese v následujícím roce alespoň kapku štěstí? Klíčem k tomu, aby se k vám pozitivita a štěstí obrátily v roce 2024 čelem, může být vaše znamení zvěrokruhu. Vyberte si podle něj svůj kouzelný talisman.

Beran

Vy můžete v příštím roce využít sílu klíče. Nebo také minerálu, který má červenou barvu, což je barva symbolizující vášeň a ohnivý temperament. Může to být například malý rubín nebo granát. Tyto talismany vám přinesou nejen štěstí, ale i víc kreativity a připraví vám půdu pro nové příležitosti a projekty.

Býk

Pro materiálně založeného a klidného Býka může být klíčem ke štěstí v příštím roce číslo 7. Je to číslo úspěchu, vyjadřuje úplnost, dokonalost a v mnoha kulturách představuje i štěstí. Energie sedmičky vám v roce 2024 může přinést naplnění a dokončení v oblastech, jako je láska, kariéra nebo finance.

Blíženci

Společenští Blíženci mohou posílit své štěstí v příštím roce talismanem ve tvaru kostky nebo zeleným avanturinem. Tento minerál dodává svému nositeli kromě štěstí i sílu, odvahu a sebevědomí. Ať zvolíte avanturín nebo kostku, tyto talismany vám pomohou zlepšit komunikaci, usnadnit rozhodování v náročných situacích a možná i otevřou dveře kariérním příležitostem.

Rak

Měsíční kámen nebo přívěsek ve tvaru berušky, to mohou být nejlepší spojenci Raků v roce 2024. Tyto talismany pomáhají překonat překážky, přinášejí prosperitu a nabízejí stabilitu i v turbulentních časech.

Lev

Může být pro Lva lepší talisman, než sluneční kámen? Tento minerál je ztělesněním vitality a energie, zvyšuje charisma a vůdčí schopnosti. A Lvům může v roce 2024 přinést slávu i dosažení cílů, které si stanovili nebo vysnili.

Panna

Vy si, milé Panny, můžete pořídit jako talisman Evil Eye neboli nazar či oční korálek. Jistě ho znáte – má modrou barvu a bílý střed s černou tečkou. Podle turecké víry působí modrá jako štít proti zlu. Ochrání vás i před žárlivostí a negativními energiemi a zajistí, abyste se ve svém životě posunuli dál.

Váhy

Vneste do svého života rovnováhu s jadeitovým přívěskem nebo předmětem ve tvaru trojúhelníku. V roce 2024 vám tyto talismany zajistí stabilitu v kariéře, financích i milostném životě.

Štír

Posílit vaši intuici a odehnat od vás negativní energie může v roce 2024 talisman ve tvaru podkovy nebo přívěsek s granátem. A nejen to. Pomůže vám růst a být úspěšní a vytvoří kolem vás pomyslný štít, který vás bude chránit.

Střelec

Mezi nejznámější předměty přinášející štěstí patří králičí tlapka. A ta bude pro vás v příštím roce tím pravým talismanem, stejně jako přívěsek ve tvaru čtyřlístku. Ať zvolíte to či ono, noste tento talisman stále u sebe. Pomůže vám objevit vaše skryté stránky, otevřít dveře vzrušujícím dobrodružstvím a příležitostem a bezpochyby vám přinese i štěstí a úspěch.

 

Kozoroh

 

Kdo z nás neřeší v současné době finance? Vám, milí Kozorozi, s nimi může v příštím roce pomoci jadeit. Tento minerál přitahuje harmonii, klid a mír a vám dodá sílu a disciplínu, díky nimž dokážete čelit všem výzvám, které rok 2024 přinese.

 

Vodnář

 

Minerály v modré barvě fungují pro Vodnáře jako štíty proti smůle. A nejen to. Chcete-li v roce 2024 vylepšit své komunikační dovednosti, posunout se dál v kariéře nebo do svého života přitáhnout víc peněz, pořiďte si jako talisman lapis lazuli, akvamarín nebo třeba chalcedon.

 

Ryby

 

Věčně zasněným a citlivým Rybám dodá sebedůvěru a bystrou mysl magický kámen ametyst. Rozlučte se s pochybnostmi a zmatky. Ametyst jako talisman podpoří ještě víc vaši kreativitu a představivost a pomůže vám nalézt vnitřní klid.

Pro Kartářky světla Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy, Věštírna kartářek světla a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.