Karta týdne 10.6.-16.6. je král Disků. Je mistr šťastných náhod

Král disků přitahuje peníze, hojnost, nebo alespoň nápady, jak si tu hojnost zajistit. Možná jste na začátku plodného nápadu, ale budete pro to něco muset udělat a to si žádá vaši píli i čas. Jde vám vyhlídka na úspěch. Přicházejí události, které vám umožní realizaci vašich plánů.

Ve finančních záležitostech vás výrazně ovlivní „náhoda“. Náhoda vám také pomůže odhalit, pokud něco není v pořádku a jsou kolem vás intriky a vy tak můžete zavčas reagovat. Pomoci vám v tom mohou zemská znamení zrozenců v Kozorohu, v Býku, nebo Panny. Od těchto zrozenců vám v nejbližší době mohou přijít osudové příležitosti.

V lásce se bude posilovat to, co vás ve vztahu pojí. Král disků umí rovnat i ty vztahy, kde to vypadalo zle. Má rád stabilitu a také si zakládá na uspokojování svých potřeb, které k pozemskému životu patří. Má rád dobré jídlo, kvalitní sex a potěšení všeho druhu. Rád se rozmazluje všemi svými výdobytky.

Ve finanční sféře vás vede po malých krůčcích k většímu úspěchu.

V otázkách zdraví je léčení pomalé, ale jisté.

Aby se člověk v životě posunul, je potřeba umět být vděčný. Tarotový Císař poukazuje na vděčnost za všechny šťastné zvraty osudu a  přátelství bez podmínek.

Slíbit si můžete, že se naučíte dynamicky pracovat se svými zásobami a doceňovat přínosy situací ve kterých se nacházíte.

Nahoru si můžete poprosit o pomoc, abyste nepřehlédli potenciální možnosti situací.

Beran

Své věci máte ve svých rukou. Na cestě jsou přínosné finanční transakce, či obchodní úspěch. Možná jen něco výhodně získáte. Štěstí můžete mít i na bankéře. Možná vás skvěle nasměruje.

Býk

Budete mít patrně štěstí na vlivného patrona, ochránce, či bohatého milence. Ve všech případech vám to jde k vašemu dobru. Můžete získat jistý společenský kredit. A pokud byste obchodovali, či něco prováděli s nemovitostmi i tady karta Krále disků věští úspěch.

Blíženci

Vaše okolí bude bohaté. Mohou to být příbuzní i sousedi. Můžete získat pomoc, kterou však nebude jednoduché kompenzovat.

Rak

Vašemu otci, či manželovi jde materiální přínos. Pozitivně vás může ovlivnit šikovný obchodník, či finanční makléř. Jako by měly možnost peníze lehčeji přicházet do vašeho domu.

Lev

Budete vystaveni tajemnému vlivu peněz. Pozitivně na vás zapůsobí člověk, který je něčím spjat se zábavou, může to být i ředitel divadla, či někdo, kdo druhé svým chováním baví. Může vystupovat jako váš ochránce. Také můžete potkat člověka, který rád poučí druhým lidem peníze.  Zjistěte si dopředu, kolik vás jeho pomoc vyjde. Může být za levno i nemusí.

Panna

Může vám pomoci šikovný a spokojený řemeslník. Také potěší kurýr, či někdo starší, kdo vám fyzicky pomáhá s chodem vašeho domova. Máte možnost narazit na práci lehkou a dobře placenou. Do vaší rodiny přichází čas hojnosti.

Váhy

Máte mít štěstí na bohatého muže, či společníka. Váš nepřítel zatím někde nespí a je silný, vy však vyhrajete. Máte vlivné protektory a od nich nabízenou finanční pomoc. Vaše finanční transakce budou povedené. Pokud byste měli někde s někým jakýsi proces, ničeho se nebojte, Král disků věští výhru.

Štír

Rozhlížejte se kolem sebe, měli byste mít štěstí na bohatého vdovce, či člověka s vyřešenou minulostí. Také máte mít možnost dědit, či něco získat od předků. Následující dny ukážou o jaký druh dědictví se jedná.  Prodělat nemůžete.

Střelec

Král disků vám dává naději na přínosné nejenom zahraniční obchody a případně zajímavá jednání s někým odjinud. Váš ochránce se navrací.

Kozoroh

Máte možnost splnit si přání a také zvítězit nad protivníky. Jakýsi váš dobrodinec pomůže vylepšit vaše postavení.

Vodnář

Rady vašeho přítele budou rozumné. Můžete mít vlivného milence. Materiální pomoc vám navrátí rovnováhu. Přičiníte se možná na nějakém společném úspěchu více lidí.

Ryby

Ve vašem případě ukazuje Král disků starého bohatého milence. Někdo ostražitý a vnímavý vám může udělit dobrou radu. Budete mít možnost si přestat tolik dělat finanční starosti.

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...