Víkendový horoskop; koho nezradí jeho milostný radar a kdo se vrhne do víru adrenalinu?

Býci, pod nadvládou Uranu vám půjdou vstříc všechny přístroje. Radar se porouchá dřív, než by se vám připsaly bodíky, kreditní karta se sama odblokuje a výtah se zasekne mezi patry až v něm budete sami víte s kým. Střelci, ať se na světě děje, co chce, vás dobra nálada neopustí. Budete šílet na sněhu s dětmi nebo bez. Promočíte si oblečení, ztratíte rukavice, uženete si strašné nachlazení. Kozorozi, vaše srdce bude mít výjimečně romantickou náladu. Vás milostný radar bude velmi citlivý. Můžete se zamilovat na první pohled. Nebojte se. Pluto posílí vaši intuici natolik, ze vás nikdo nezradí, ani nepodvede. Čili zábava bude vydařená. Co čeká vás?

 

V sobotu přijde nechuť ke všem možným akcím a touha věnovat se spíše sobě. Luna ve znamení Panny opozici s Merkurem v retrográdu by stejně žádnému karnevalu nepřála. Budou problémy s komunikací a tím dohodnout se i s blízkými.

 

Tento den je potřeba vyjít ven na měsíční svit, tak, aby vám zářil do zad. Svůj stín obkreslete klackem do sněhu. Bude vás to chránit před zlým okem a závistí.

 

V neděli 31. ledna nese opozice Luny s Neptunem citlivější stavy naši duši. Budeme vnímavější na emoce a signály z podvědomí. Možná by pomohla automatická kresba, intuitivní tanec, nebo hudba. Je potřeba dovolit si volně vyjádřit to, co cítíme uvnitř.

 

Tento den je také ideální ke všem druhům exorcismu, vyhánění zlých duchů jak z domu, tak i z lidí a možná také z peněz.

Velmi často se stává že jsou finanční a materiální problémy způsobené nahromaděním negativní energie, kterou přenáší samotné bankovky nebo negativní energii během jejich utrácení, jako je smutek, lakota, nechuť platit. Takovém případě může pomoci očištění peněz od negativní energie. Dělá se to následovně. Vezmete své peníze a vyslovte zaříkadlo: Toto je dar lásky, který jsem obdržel od světa a který s vděčnosti vracím bohatému vesmíru. Vím, že tentokrát on obohatí tento svět. Na vrátí se ke mně mnohonásobně rozmnoženy, a tak se stane.

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

Berani, ovládne vás stav lenošení. Naštěstí je víkend, a tak si můžete dovolit více klidu. Saturn vám nicméně připomene jistou odpovědnost. Kočka si sama neotevře kapsičku a ani pes se sám nevyvenčí.

 

Býci, pod nadvládou Uranu vám půjdou vstříc všechny přístroje. Radar se porouchá dřív, než by se vám připsaly bodíky, kreditní karta se sama odblokuje a výtah se zasedne mezi patry až v něm budete sami víte s kým.

 

Blíženci, všechno se může stát, jenom neseďte doma. Merkur vás bude nabádat dopřát si svobodu a širá volná prostranství. Když zmizíte do neznáma uvidíte, co z toho vyjde. Hlavně se oblečte teple.

 

Raci, možná se stane, že chvílemi věci nepůjdou tak, jak by měly jít. A do toho spousty intrik kolem. Nevěřte všemu a nedejte se vytáhnout do cizí války. Vykašlete se na velké plány a věnujte se výhradně sobě.

 

Lvi, Jupiter vás vrhne do víru hledání adrenalinu v rizikových příležitostech. Přejdete na červenou, zakrytí obličeje necháte doma, bude vás honit hlídka… Jak by ten život byl jinak táák nudný…

 

Panny, pod vlivem Luny vás vábí změny. Zvolíte jiné televizní kanály, změníte si profilové foto na sociální síti, a dokonce si docílíte použít to odvážnější. Změna barvy vlasů bude také výživná. Znáte nějakou dobrou kadeřnici???

 

Váhy, vypnete telefon, odhlásíte se z fejsu a požádáte všechny, aby vám dali svatý pokoj. Pohltí vás totiž absolutně fascinující kniha. Přečtěte ji jedním dechem, nebo vás vtáhne do svého děje nový seriál. Neusnete, dokud neuvidíte všechny díly.

 

Štíři, Mars vás požene ke sportu. Nebyli byste sami sebou, kdybyste si nějaký ten maraton, triatlon měli odpustit. Běh s vyplazeným jazykem a holemi pro chodce v ruce, v zubech mobil a nakonec sladký skok do ledové vody. Hlavně nezapomeňte na selfie, bez toho se to nepočítá.

 

Střelci, ať se na světě děje co chce, vás dobra nálada neopustí. Budete šílet na sněhu s dětmi nebo bez. Promočíte si oblečení, ztratíte rukavice, uženete si strašné nachlazení. Čili zábava bude vydařená.

 

Kozorozi, vaše srdce bude mít výjimečně romantickou náladu. Vás milostný radar bude velmi citlivý. Můžete se zamilovat na první pohled. Nebojte se. Pluto posílí vaši intuici natolik, ze vás nikdo nezradí, ani nepodvede.

 

Vodnáři, jste vítězové. Povede se vám všechno, na co sáhnete. Uděláte pořádek doma, dokonce se vám podaří něco opravit. Něco, co jste před tím rozbili. Ale to je detail. Lidé se na vás budou ale divně koukat. Že by jim vadil kroužek v nose?

 

Ryby, před vámi je bezstarostný čas zábavy a odpočinku. Vykašlete se na nápravu světa. Na to také jednou přijde čas. Teď je ale potřeba napnout síly a dobít baterky. S ničím si tedy nedělejte starosti a bez výčitek svědomí si dopřejte par dnů volna.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

Karta týdne 22.2.-28.2. Hvězda. Kdo se zasní o nové lásce a naději?

Lvi si budou užívat pozemských radovánek, Panny se vyléčí, Vahám jde protekce z nebe a tak konečně dotáhnou staré resty…. Hvězda je o zaslouženě zvýšené sebedůvěře ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 22.2.-28.2. Kdo bude flexibilní, kdo se bude nudit a koho čeká revoluce v posteli?

Ryby poznají někoho nového. Býci se zamyslí nad vztahy. Panny prozměnu nad týmovou prací. Lvy čekají zajímavé změny a Blížence přepadnou nové nápady... Co čeká ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Ryby: co vás čeká do roka a do dne!

Milé Ryby, vaším mottem nyní je: odvážným patří svět!   Slunce vstoupilo do znamení Ryb a všechny Ryby čeká neobyčejný rok plný síly a víry. ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Kdo bude bláznit, koho čeká milé překvapení a kdo bude mrkat na drát?

Panny, myslíte si, že neumíte bláznit? A zkoušeli jste to důkladně? Váhy, vaše podezíravost s vlivem Pluta bude šílená. Všichni něco kují. A vy nevíte ...
Kartářka píše...

Znáte svůj bylinkový horoskop?

Zjistěte která magická bylinka je vaší patronkou a co to pro vás znamená. Zjistěte jak se na vás dívají jiní lidé a které vlastnosti a ...
Kartářka píše...

Proč se mi o něm jenom zdá?

Sen o vašem bývalém příteli vás připravil o váš klid. Vzbudila jste se rozrušená a srdce vám buší ostošest. Jste udivená. Jste plná emocí. Je ...
Kartářka píše...

Máte kočku v horoskopu?

Někteří lidé jsou pejskaři, jiní si potrpí na papoušky, či ještěry. Jsou tu však lidé, kteří tíhnou ke kočkám a mají to dané podle planet ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 2. do 16. 3.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Více než radám známých naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Nikam nespěchejte a udělejte si čas na rozjímání ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

Sdílejte!