Víkendový horoskop; koho nezradí jeho milostný radar a kdo se vrhne do víru adrenalinu?

Býci, pod nadvládou Uranu vám půjdou vstříc všechny přístroje. Radar se porouchá dřív, než by se vám připsaly bodíky, kreditní karta se sama odblokuje a výtah se zasekne mezi patry až v něm budete sami víte s kým. Střelci, ať se na světě děje, co chce, vás dobra nálada neopustí. Budete šílet na sněhu s dětmi nebo bez. Promočíte si oblečení, ztratíte rukavice, uženete si strašné nachlazení. Kozorozi, vaše srdce bude mít výjimečně romantickou náladu. Vás milostný radar bude velmi citlivý. Můžete se zamilovat na první pohled. Nebojte se. Pluto posílí vaši intuici natolik, ze vás nikdo nezradí, ani nepodvede. Čili zábava bude vydařená. Co čeká vás?

 

V sobotu přijde nechuť ke všem možným akcím a touha věnovat se spíše sobě. Luna ve znamení Panny opozici s Merkurem v retrográdu by stejně žádnému karnevalu nepřála. Budou problémy s komunikací a tím dohodnout se i s blízkými.

 

Tento den je potřeba vyjít ven na měsíční svit, tak, aby vám zářil do zad. Svůj stín obkreslete klackem do sněhu. Bude vás to chránit před zlým okem a závistí.

 

V neděli 31. ledna nese opozice Luny s Neptunem citlivější stavy naši duši. Budeme vnímavější na emoce a signály z podvědomí. Možná by pomohla automatická kresba, intuitivní tanec, nebo hudba. Je potřeba dovolit si volně vyjádřit to, co cítíme uvnitř.

 

Tento den je také ideální ke všem druhům exorcismu, vyhánění zlých duchů jak z domu, tak i z lidí a možná také z peněz.

Velmi často se stává že jsou finanční a materiální problémy způsobené nahromaděním negativní energie, kterou přenáší samotné bankovky nebo negativní energii během jejich utrácení, jako je smutek, lakota, nechuť platit. Takovém případě může pomoci očištění peněz od negativní energie. Dělá se to následovně. Vezmete své peníze a vyslovte zaříkadlo: Toto je dar lásky, který jsem obdržel od světa a který s vděčnosti vracím bohatému vesmíru. Vím, že tentokrát on obohatí tento svět. Na vrátí se ke mně mnohonásobně rozmnoženy, a tak se stane.

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

Berani, ovládne vás stav lenošení. Naštěstí je víkend, a tak si můžete dovolit více klidu. Saturn vám nicméně připomene jistou odpovědnost. Kočka si sama neotevře kapsičku a ani pes se sám nevyvenčí.

 

Býci, pod nadvládou Uranu vám půjdou vstříc všechny přístroje. Radar se porouchá dřív, než by se vám připsaly bodíky, kreditní karta se sama odblokuje a výtah se zasedne mezi patry až v něm budete sami víte s kým.

 

Blíženci, všechno se může stát, jenom neseďte doma. Merkur vás bude nabádat dopřát si svobodu a širá volná prostranství. Když zmizíte do neznáma uvidíte, co z toho vyjde. Hlavně se oblečte teple.

 

Raci, možná se stane, že chvílemi věci nepůjdou tak, jak by měly jít. A do toho spousty intrik kolem. Nevěřte všemu a nedejte se vytáhnout do cizí války. Vykašlete se na velké plány a věnujte se výhradně sobě.

 

Lvi, Jupiter vás vrhne do víru hledání adrenalinu v rizikových příležitostech. Přejdete na červenou, zakrytí obličeje necháte doma, bude vás honit hlídka… Jak by ten život byl jinak táák nudný…

 

Panny, pod vlivem Luny vás vábí změny. Zvolíte jiné televizní kanály, změníte si profilové foto na sociální síti, a dokonce si docílíte použít to odvážnější. Změna barvy vlasů bude také výživná. Znáte nějakou dobrou kadeřnici???

 

Váhy, vypnete telefon, odhlásíte se z fejsu a požádáte všechny, aby vám dali svatý pokoj. Pohltí vás totiž absolutně fascinující kniha. Přečtěte ji jedním dechem, nebo vás vtáhne do svého děje nový seriál. Neusnete, dokud neuvidíte všechny díly.

 

Štíři, Mars vás požene ke sportu. Nebyli byste sami sebou, kdybyste si nějaký ten maraton, triatlon měli odpustit. Běh s vyplazeným jazykem a holemi pro chodce v ruce, v zubech mobil a nakonec sladký skok do ledové vody. Hlavně nezapomeňte na selfie, bez toho se to nepočítá.

 

Střelci, ať se na světě děje co chce, vás dobra nálada neopustí. Budete šílet na sněhu s dětmi nebo bez. Promočíte si oblečení, ztratíte rukavice, uženete si strašné nachlazení. Čili zábava bude vydařená.

 

Kozorozi, vaše srdce bude mít výjimečně romantickou náladu. Vás milostný radar bude velmi citlivý. Můžete se zamilovat na první pohled. Nebojte se. Pluto posílí vaši intuici natolik, ze vás nikdo nezradí, ani nepodvede.

 

Vodnáři, jste vítězové. Povede se vám všechno, na co sáhnete. Uděláte pořádek doma, dokonce se vám podaří něco opravit. Něco, co jste před tím rozbili. Ale to je detail. Lidé se na vás budou ale divně koukat. Že by jim vadil kroužek v nose?

 

Ryby, před vámi je bezstarostný čas zábavy a odpočinku. Vykašlete se na nápravu světa. Na to také jednou přijde čas. Teď je ale potřeba napnout síly a dobít baterky. S ničím si tedy nedělejte starosti a bez výčitek svědomí si dopřejte par dnů volna.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Návrat přílivu radosti, zdraví, hojnosti i peněz! Využijte energii Jupitera v Rybách

V sobotu 15. května vejde Jupiter do znamení Ryb. V klasické astrologii je vládcem znamení Střelce a Ryb a v astrologií novodobé se o vládu ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop

Uran žene do změn Býky. Co čeká vás? Jupiter ve znamení Ryb nese peníze a Neptun ve svém hájenství zase chrání před průšvihy ... Berani, ...
Kartářka píše...

Co přichází do třetice?

Právě si úspěšně procházíme obdobím trojice zmrzlých mužů Pankráce, Serváce a Bonifáce. Nezklamou. I já mám za sebou tři klientky a výklady, kdy jsem ráda, ...
Kartářka píše...

Víte v čem vám může pomoci automatická kresba?

Automatická kresba  se dá vyjádřit jako napojení velmi citlivých jedinců na Universum, energetické napojení do mimosmyslových informačních zdrojů. Jejím prostřednictvím lze získávat cenné informace v ...
Kartářka píše...

Lásko, kde jsi…?

Květen je taaak krásný čas. Po krušné zimě zvedáme hlavu a pohled o něco výš a oči si vzpomenou na žensky svůdný pohled. Ano, to ...
Kartářka píše...

Nastává smyslné novoluní v Býku. Posuňte se dopředu i zamilujte!

Ideální doba je také pro dobré nákupy, učení, ukládání peněz stranou i na rozhodování se o svých financích a potřebách. Novoluní v Býku vytvoří harmonické ...
Kartářka píše...

Karta týdne10.5-16.5. Síla: těžko se bude držet na uzdě a bránit novým vzrušujícím zážitkům!

Tarotová karta Síla říká, že budete mít chuť postavit se svým výzvám. Budete sami sebou a budete projevovat svoji vůli a tvůrčí energií víc než ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 10.5.-16.5. Přichází hvězdná mana. Komu se vrátí peníze? 

Venuše v Blížencích bude lidi motivovat ke kontaktu s druhými, výletům a učení. Bude dobré si vyříkat problémy a věnovat pozornost i těm, kteří potřebují ...
Kartářka píše...

Znáte tajemství magie vody?

Využijte sílu a moc životodárné pramenité vody našich tichých studánek, chladivých tůněk, šumných rybníků, klikatých říček a přivolejte k sobě s jejich pomocí dobro harmonii ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

Sdílejte!