Víkendový horoskop: Kdo si dá rande a kdo chmelové šišky pod hlavu?

Střelci si budou hvízdat. Z Blíženců budou noční ptáci. Berani přijmou velkou výzvu. Co čeká vás?

 

V sobotu pod vlivem nepříznivých aspektů Luny s Marsem, Plutem a Saturnem rychle ztratíte chuť na různé výlety do společnosti i kdybyste to někom slíbili. Neztrácejte dobrou náladu a myslete na to, že zdravý spánek je také dobrý přítel.

 

V noci ze soboty na neděli vás muže navštívit nálada k milostným hrátkám. Trigon Venuše s Uranem a Luna vcházející do znamení Lva, nastaví náladu pro prožívání radostí na erotickém poli. Nedělní den uteče, jako voda. Kvadratura Slunce s Jupiterem a Luny s Uranem a Merkurem mohou lidi přilepit k televizi, křížovkám, či sociálním sítím.

 

Tyto dny se naši předci starali o včelky a připravovali je na zimu. Možná by bylo dobré zařadit sladký med do jídelníčku. 

Babičky plnily polštářky chmelovými šiškami a různými bylinkami, které měly chránit, před nočními můrami. 

 

Co čeká jednotlivá znamení?

Berani, pod vlivem Pluta budete chtít udělat něco odvážného a výjimečného. Proto přijmete speciální výzvu. Uděláte pořádek v komoře a potom si vezmete další cíl a půjdete vymést tentokráte vinný sklípek.

 

Býci, budete všem pomáhat. Převedete slepého přes přechod a kdybyste náhodou půjčili pár drobných někomu, kdo si zapomněl doma kreditku, ten někdo se může později ukázat být tím oním jedinečným.

 

Blíženci, hrozí vám proměna v noční ptáky. K notebooku si dáte dobré pití. A pak se druhý den nebudete stačit divit, co jste komu vypisovali na profil.

 

 

Raci, pod vlivem Luny bude vaše intuice nepřekonatelná. Můžete vycítit dopředu setkání s někým, kdo vyjde zpoza rohu a uhodnete kdo vám vola dřív, než telefon zazvoní.

 

Lvi, Saturn vám dá zabrat. Trochu se nad sebou zamyslíte. Ne že by se vám něco zlého dělo. Můžete se zavřít doma, nebo se vrhnout do víru výprodejů. Nic vám nezvedne náladu tak, jako nové ponožky z výprodeje. A k tomu ještě fantasticky kup.

 

Panny, pod vlivem Venuše, můžete prožít něco zvláštního. Potkáte se s člověkem který, nejenom že přemýšlí a vnímá stejně jako vy, ale dokonce má skvělý smysl pro humor. Byl by z vás krásný pár.

 

Váhy, se Sluncem v zádech se vám bude dařit vše, na co sáhnete. S úsměvem na rtu si přitáhnete přízeň svého okolí.

 

Štíři, vám Merkur pomůže nastavit lepší vztahy. Nemusíte se okamžitě s každým kamarádit, stačí když budete milí. To snad po náročném týdnu ještě ve vašich silách je. S úsměvem na rtu tak zvládnete večerní rande. Někdo s žehlícím prknem, a jiný s novým objevem. Heslo: Úsměv.

 

Střelci, teď si můžete hvízdat. Jste tak oblíbení, že vám to dovolí ustoupit ze scény a dát prostor i druhým. I oni potřebují vyjádřit své názory. Dávejte si pozor na to, co komu řeknete. Nevíte, koho je to kamarád. Třeba zase vašeho kamaráda   a bonz by byl ještě za tepla.

 

Kozorozi zvládáte? Vaši přátelé budou mít tisíce výmluv. Zjistěte, jestli jste to posledně nepřehnali a ničím je nenaštvali. Někdy se hodí i omluva.

 

Vodnáři, pokud je vám líto, že vám nikdo nepomůže, rozhlédněte se se znovu a pořádně. Vedle vás je někdo, kdo vždy všeho nechá, aby vám mohl pomoci. Ví, že může? Stačí mu dát pouze signál.

 

Ryby, poslední dobou můžete cítit chaos hlavě a problémy s koncentrací. Když sednete na jinou tramvaj, než kam máte namířeno a spálíte vodu na čaj, je to jenom Neptun. Škádlí.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Čarovné bylinky pro bohatství

Pokud vám stále chybí v kapse pár peněz navíc a hledáte v magii návod, jak je rozmnožit, vzpomeňte si na rostliny. Nemusíte zaklínat magickými formulemi ...
Kartářka píše...

Nuda, nebo vášeň ? Přečtěte si bylinkový horoskop na březen!

Tak jako máme každý na obloze své hvězdy a planety. Také jsme zrozenci pod ochranou jednotlivých run, či stromů, tak stejně máme i své bylinky ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude vyhánět zimu žhavým flirtováním a kdo bude pod vlivem úplňku v Panně v tančit se smetákem v ruce?

Raci se rozhodnou vzít věci do svých rukou. Krom útoků na obchody se vrhnou na úklid jako diví. Dokonce se už konečně rozloučí s vánoční ...
Kartářka píše...

Horoskop na březen

Berani budou mít sympatický objev. Býci sklidí uznání. Raci budouve střehu. Panny si mají dát pozor na hádky. Co čeká Vás? Beran 21. 3 ...
Kartářka píše...

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

Sdílejte!