Víkendový horoskop: Kdo si dá rande a kdo chmelové šišky pod hlavu?

Střelci si budou hvízdat. Z Blíženců budou noční ptáci. Berani přijmou velkou výzvu. Co čeká vás?

 

V sobotu pod vlivem nepříznivých aspektů Luny s Marsem, Plutem a Saturnem rychle ztratíte chuť na různé výlety do společnosti i kdybyste to někom slíbili. Neztrácejte dobrou náladu a myslete na to, že zdravý spánek je také dobrý přítel.

 

V noci ze soboty na neděli vás muže navštívit nálada k milostným hrátkám. Trigon Venuše s Uranem a Luna vcházející do znamení Lva, nastaví náladu pro prožívání radostí na erotickém poli. Nedělní den uteče, jako voda. Kvadratura Slunce s Jupiterem a Luny s Uranem a Merkurem mohou lidi přilepit k televizi, křížovkám, či sociálním sítím.

 

Tyto dny se naši předci starali o včelky a připravovali je na zimu. Možná by bylo dobré zařadit sladký med do jídelníčku. 

Babičky plnily polštářky chmelovými šiškami a různými bylinkami, které měly chránit, před nočními můrami. 

 

Co čeká jednotlivá znamení?

Berani, pod vlivem Pluta budete chtít udělat něco odvážného a výjimečného. Proto přijmete speciální výzvu. Uděláte pořádek v komoře a potom si vezmete další cíl a půjdete vymést tentokráte vinný sklípek.

 

Býci, budete všem pomáhat. Převedete slepého přes přechod a kdybyste náhodou půjčili pár drobných někomu, kdo si zapomněl doma kreditku, ten někdo se může později ukázat být tím oním jedinečným.

 

Blíženci, hrozí vám proměna v noční ptáky. K notebooku si dáte dobré pití. A pak se druhý den nebudete stačit divit, co jste komu vypisovali na profil.

 

 

Raci, pod vlivem Luny bude vaše intuice nepřekonatelná. Můžete vycítit dopředu setkání s někým, kdo vyjde zpoza rohu a uhodnete kdo vám vola dřív, než telefon zazvoní.

 

Lvi, Saturn vám dá zabrat. Trochu se nad sebou zamyslíte. Ne že by se vám něco zlého dělo. Můžete se zavřít doma, nebo se vrhnout do víru výprodejů. Nic vám nezvedne náladu tak, jako nové ponožky z výprodeje. A k tomu ještě fantasticky kup.

 

Panny, pod vlivem Venuše, můžete prožít něco zvláštního. Potkáte se s člověkem který, nejenom že přemýšlí a vnímá stejně jako vy, ale dokonce má skvělý smysl pro humor. Byl by z vás krásný pár.

 

Váhy, se Sluncem v zádech se vám bude dařit vše, na co sáhnete. S úsměvem na rtu si přitáhnete přízeň svého okolí.

 

Štíři, vám Merkur pomůže nastavit lepší vztahy. Nemusíte se okamžitě s každým kamarádit, stačí když budete milí. To snad po náročném týdnu ještě ve vašich silách je. S úsměvem na rtu tak zvládnete večerní rande. Někdo s žehlícím prknem, a jiný s novým objevem. Heslo: Úsměv.

 

Střelci, teď si můžete hvízdat. Jste tak oblíbení, že vám to dovolí ustoupit ze scény a dát prostor i druhým. I oni potřebují vyjádřit své názory. Dávejte si pozor na to, co komu řeknete. Nevíte, koho je to kamarád. Třeba zase vašeho kamaráda   a bonz by byl ještě za tepla.

 

Kozorozi zvládáte? Vaši přátelé budou mít tisíce výmluv. Zjistěte, jestli jste to posledně nepřehnali a ničím je nenaštvali. Někdy se hodí i omluva.

 

Vodnáři, pokud je vám líto, že vám nikdo nepomůže, rozhlédněte se se znovu a pořádně. Vedle vás je někdo, kdo vždy všeho nechá, aby vám mohl pomoci. Ví, že může? Stačí mu dát pouze signál.

 

Ryby, poslední dobou můžete cítit chaos hlavě a problémy s koncentrací. Když sednete na jinou tramvaj, než kam máte namířeno a spálíte vodu na čaj, je to jenom Neptun. Škádlí.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

KARMICKÉ SLUNCE VE ŠTÍRU

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Úkoly pro zrozence ve Štíru nepatří k těm nejjednodušším. Mezi hlavní patří postavit se výzvám strachů ze ...
Kartářka píše...

Sny, které varují: Co znamená být nahým, jíst sušenky, potkat učitele, vidět drogy, nebo dým?

Nahým býti ve snu – neumíte přiznat vlastní chyby. Zkoušíte za každou cenu hodit odpovědnost na druhé za kaši, kterou jste si navařili. Napadení – ...
Kartářka píše...

Váš talisman štěstí pro tento týden jsou stromy

Bříza chrání, jeřáb pomůže s věštbou, kaštan nás nabádá k otevření se novým věcem, byť zprvu v drsné slupce nakonec objevíte hebké jádro... A víte, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 19.10.-25.10. Vůz; ukazuje cestu k vítězství. Ne darem z nebe, ale správným rozhodnutím a vytrvalostí

Štírům přichází štěstí v neštěstí. Raci budou altruisty. Lvům jde popularita. Blíženci mohou začít psát, lidé je budou číst a ještě to ocení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.10.-25.10. Kdo bude lítat v podzimích oblacích a kdo zastřihávat růže?

Štíři budou mít čsu dost, Střelcům nic neuteče, Váhy budou zaskočené... Co čeká vás? V pondělí 19. října vám nadělí Luna ve Střelci ambiciózní plány ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 18. 10. do 17. 11.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Budete chtít zvládnout moc věcí najednou, ale okolnosti vás donutí ke změně plánů. PANNA - ...
Kartářka píše...

Zjistětě, jak vám může pomoci kouř!

Kouř - posel bohů Kdysi býval dým rádcem, který přinášel poselství bohů. Dým je symbolem spojení nebe a země. Je beztvarý a proto zachycuje to, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Komu bude našeptávat ďáblík, komu anděl a kdo si najde fackovacího panáka?

Střelci se vydají na cestu a společně s Jupiterem prozkoumají své nitro. Lvům bude podrážet nohy Merkur, Vodnáři půjdou na houby a Raci si zaboxují ...
Kartářka píše...

Co nám sdělují naši zesnulí skrze sny

Také vás vaši blízcí kontaktují skrze sny? Paní Milka se mne ptala:“ Viete mi povedať, čo znamená, ked´ sa mi viackrát sníval sen o mrtvom ockovi, ...
Kartářka píše...

Kam na rande? Pro odolný vztah pod kaštan, pod jeřáb pro rozchod

Přichází poslední chvíle času pro polibky pod stromy. Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

Sdílejte!