Týdenní horoskop 21. 9. – 27. 9. Kdo bude váhat, kdo kropit a kdo zadělávat?

Panny budou potřebovat pochvalu, jako vosa sladké. Lvi budou sršet nápady. Raci budou potřebovat reptat.

V pondělí 21. září si pod vlivem příznivých aspektů Luny uchováte pocit kontroly nad sebou.  Dobrá nálada i navzdory odcházejícímu létu bude mít blahodárný vliv na způsob, jakým si budete umět poradit s výzvami dne. Jediné zvláštnosti, kde zbystříte, budou způsobeny kvadraturou Merkura s Plutem. Bude dobré zaostřit na nabídky, které mají velmi rychle vyřešit všechny problémy. To, co vypadá pěkně a atraktivně se může ukázat vymyšlenou spekulací.

V den 21. září chodily naše babičky k místům, kde v přírodě proudila přirozeně voda a nabíraly jí sebou domů. Vodou potom pokropily dům, aby ho očistily z negativní energie.

Také vítaly podzim tím, že napekly čerstvý chléb z mouky zrn letní sklizně toho roku. Bochník rozdělily na tolik dílů, kolik bylo obyvatel domu. Započítaly do toho i domácí zvířata a jeden dílek navrch. Podaly všem jejich díl se slovy – vítej podzime a chraň nás. Poslední kousek chleba šel za domovní práh, jako úlitba za klidný podzim.

V úterý 22. září přijde začátek astronomického podzimu. Není to však o tom, že bychom měli cítit smutek, nebo nostalgii. Naopak přichází  celkem příjemný den. Zajímavé plány a nápady, které přijdou do hlavy nedovolí topit se ve smutku.

 Ve středu 23. 9. vstoupí hvězdy do znamení Vah. Tento den si dopřejete intelektuální práci. Všeho nicméně s mírou. K čemu bude dobré, pokud se zabalíte prací a pak to budete muset vyrovnávat dlouhodobým odpočinkem z vyčerpání.

Lidé, kteří se narodili ve znamení Vah, jsou silně citově založení.  Dokážou mít radost ze života a nadchnout se pro vše krásné. Projevují se u nich umělecké vlohy. Mají rádi krásné oblečení, zábavu a také peníze. Mezi jejich dobré vlastnosti patří pravdomluvnost a smysl pro spravedlnost. Patří mezi ctižádostivé a trochu egoistické jedince, a proto mají rádi lichotky.

 

Ve čtvrtek 24. září může někoho políbit tvrdá realita. Luna vejde do znamení Kozoroha a opozice Merkuru s Marsem připomene co je ještě potřeba dotáhnout.

 

V den 24. září si dříve ženy v některých krajích, které chtěly mít zdraví, harmonii v rodinných vztazích a peníze přetáhly alespoň na chvíli přes hlavu šátek, nejlépe ve zlaté, či blankytné barvě.

Pátek 25. září nebude klidně lenošivý. Čeká vás únavný maratón práce a věcí které se samy nezařídí. Také složité A k tomu komplikovaný slovní žongler. Konjunkce Luny s Plutem a Saturnem nedovolí, abyste se ze všeho rychle vykroutili. Alespoň, že to bude v dynamickém tempu. Konjunkce Luny s Jupiterem nese ambice.

Sobota přinese příjemný odpočinek a odreagování. V neděli vejde Merkur do znamení Štíra a začne směřovat naše myšlenky a emoce k podzimním tématům, potřeb duše a pochopení osudu.

 

Váhy, kropit umíte dobře. Tento týden si však dávejte pozor, jak mluvíte před ostatními o svých přátelích. Některé sarkastické poznámky dokáží zanechat dlouhodobé rány.

Štíři, náladu máte jako na houpačce. Zvažte, zda by nebylo výhodné vnést do vašeho života nějaký pravidelný režim. Přestaňte váhat.

Střelci, váš protějšek zřejmě není takový, jakého jste si ho vysnili. To ale nemusí nutně znamenat překážku, pokud dokážete dělat kompromisy.

Kozorozi, tento týden pro vás bude spíše v napjatější atmosféře. Ve svých činech i vystupování ve společnosti teď budete velmi rozvážní, v některých případech můžete působit až nerozhodně a zpomaleně.

Vodnáři, nešetřete vyznáním citů ke svým blízkým, abyste jednou nemuseli litovat, že jste jim láskyplná slova neříkali častěji. Zadělejte si na harmonii a klid v rodině.

Ryby, možná budete nazýváni sobcem. Vy ale dobře víte, že nemá smysl pomáhat lidem, kteří si to nezaslouží. Vynaložili byste spoustu úsilí a pak by stejně přišlo vniveč.

Berani, buďte trpělivým posluchačem. Někdo ve vašem blízkém okolí může mít problémy a bude potřebovat pomoc.

Býci, ztráta jistot v životě je vždy nepříjemnou událostí. Nepropadejte však panice ani depresím. Jste obklopeni lidmi, kteří vás podrží a pomohou vám v největší nouzi.

Blíženci, vaše problémy tento týden by se mohly týkat zejména zdravotního stavu. Zanedbané záležitosti se přihlásí o slovo. Věnujte se proto signálům, které tělo vyšle.

Raci, nezatěžujte okolí svými stížnostmi. Zkuste si zamést před vlastním prahem a se racionálně se zamyslet, zda jsou oprávněné.

Lvi, využijte přízně hvězd pro náročnější projekty. Teď je ta pravá chvíle přijít s nápadem a zazářit.

Panny, v těchto dnech na vás působí společenská energie. To, po čem teď toužíte je uznání, ale třeba i pochvala od ostatních lidí. Pochvala je pro vás nyní stejně důležitá, jako benzin pro auto.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Tři starodávná kouzla na lásku

Stále dostávám dotazy na kouzla lásky. Tak tady jsou hned tři. Jsem zvědavá, kdo umí čarovat. Krásnou lásku si nejspíše přivábí ta, která má v ...
Kartářka píše...

Třetí aneb Láska bez pozvání

Na výklad karet volala paní Romana. Romaně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě vše ...
Kartářka píše...

Karta týdne 14.6.-20.6. Královna disků; jděte si za svým!

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky, nebo dokonce kurtizány. Některé jsou povoláním ...
Kartářka píše...

Jste připraveni slyšet pravdu?

O svém osudu každý rozhoduje sám za sebe. Toto je jeden z mnoha příběhů mých klientů. Chtít vědět víc! Před lety mě požádala o výklad ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 14.6.-20.6. Co nese úterní kvadratura Saturna s Uranem?

V úterý nastane jedna z nejdůležitějších astrologických událostí v roce. Leckdo se po ní bude koukat na svět jinak. První odraz kvadratury Saturna s Uranem ...
Kartářka píše...

Andělé jsou…

Z očí se vám koulí jedna slza za druhou… Proč zase já? zoufáte si. A není nikdo, kdo by mi pomohl, bleskne vám hlavou. V tom zpozorníte ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: hvězdy chystají geniální nápady i úspěchy v lásce

V pátek vejde Mars do znamení Lva. Bude mít vliv na snahu ukotvit v sobě pocit bezpečí a také péci o svůj dům, blízké i ...
Kartářka píše...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...
Kartářka píše...

Vě-do-má

Slovo VĚDMA, jakou má pro vás příchuť? Koho si představíte…? Kdo je, podle vás, vědma? Vrásčitá stařena v černém, která člověka provrtá pohledem a vidí skrz ...
Kartářka píše...

Co nás ještě čeká v (magickém) červnu? 

Červen je pro hodně lidí začátek léta. Ve vzduchu visí pradávná síla magie života. Tu umí využít, a hlavně krásně prožít ti, kteří vnímají věci ...
Kartářka píše...

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.