Týdenní horoskop 21. 9. – 27. 9. Kdo bude váhat, kdo kropit a kdo zadělávat?

Panny budou potřebovat pochvalu, jako vosa sladké. Lvi budou sršet nápady. Raci budou potřebovat reptat.

V pondělí 21. září si pod vlivem příznivých aspektů Luny uchováte pocit kontroly nad sebou.  Dobrá nálada i navzdory odcházejícímu létu bude mít blahodárný vliv na způsob, jakým si budete umět poradit s výzvami dne. Jediné zvláštnosti, kde zbystříte, budou způsobeny kvadraturou Merkura s Plutem. Bude dobré zaostřit na nabídky, které mají velmi rychle vyřešit všechny problémy. To, co vypadá pěkně a atraktivně se může ukázat vymyšlenou spekulací.

V den 21. září chodily naše babičky k místům, kde v přírodě proudila přirozeně voda a nabíraly jí sebou domů. Vodou potom pokropily dům, aby ho očistily z negativní energie.

Také vítaly podzim tím, že napekly čerstvý chléb z mouky zrn letní sklizně toho roku. Bochník rozdělily na tolik dílů, kolik bylo obyvatel domu. Započítaly do toho i domácí zvířata a jeden dílek navrch. Podaly všem jejich díl se slovy – vítej podzime a chraň nás. Poslední kousek chleba šel za domovní práh, jako úlitba za klidný podzim.

V úterý 22. září přijde začátek astronomického podzimu. Není to však o tom, že bychom měli cítit smutek, nebo nostalgii. Naopak přichází  celkem příjemný den. Zajímavé plány a nápady, které přijdou do hlavy nedovolí topit se ve smutku.

 Ve středu 23. 9. vstoupí hvězdy do znamení Vah. Tento den si dopřejete intelektuální práci. Všeho nicméně s mírou. K čemu bude dobré, pokud se zabalíte prací a pak to budete muset vyrovnávat dlouhodobým odpočinkem z vyčerpání.

Lidé, kteří se narodili ve znamení Vah, jsou silně citově založení.  Dokážou mít radost ze života a nadchnout se pro vše krásné. Projevují se u nich umělecké vlohy. Mají rádi krásné oblečení, zábavu a také peníze. Mezi jejich dobré vlastnosti patří pravdomluvnost a smysl pro spravedlnost. Patří mezi ctižádostivé a trochu egoistické jedince, a proto mají rádi lichotky.

 

Ve čtvrtek 24. září může někoho políbit tvrdá realita. Luna vejde do znamení Kozoroha a opozice Merkuru s Marsem připomene co je ještě potřeba dotáhnout.

 

V den 24. září si dříve ženy v některých krajích, které chtěly mít zdraví, harmonii v rodinných vztazích a peníze přetáhly alespoň na chvíli přes hlavu šátek, nejlépe ve zlaté, či blankytné barvě.

Pátek 25. září nebude klidně lenošivý. Čeká vás únavný maratón práce a věcí které se samy nezařídí. Také složité A k tomu komplikovaný slovní žongler. Konjunkce Luny s Plutem a Saturnem nedovolí, abyste se ze všeho rychle vykroutili. Alespoň, že to bude v dynamickém tempu. Konjunkce Luny s Jupiterem nese ambice.

Sobota přinese příjemný odpočinek a odreagování. V neděli vejde Merkur do znamení Štíra a začne směřovat naše myšlenky a emoce k podzimním tématům, potřeb duše a pochopení osudu.

 

Váhy, kropit umíte dobře. Tento týden si však dávejte pozor, jak mluvíte před ostatními o svých přátelích. Některé sarkastické poznámky dokáží zanechat dlouhodobé rány.

Štíři, náladu máte jako na houpačce. Zvažte, zda by nebylo výhodné vnést do vašeho života nějaký pravidelný režim. Přestaňte váhat.

Střelci, váš protějšek zřejmě není takový, jakého jste si ho vysnili. To ale nemusí nutně znamenat překážku, pokud dokážete dělat kompromisy.

Kozorozi, tento týden pro vás bude spíše v napjatější atmosféře. Ve svých činech i vystupování ve společnosti teď budete velmi rozvážní, v některých případech můžete působit až nerozhodně a zpomaleně.

Vodnáři, nešetřete vyznáním citů ke svým blízkým, abyste jednou nemuseli litovat, že jste jim láskyplná slova neříkali častěji. Zadělejte si na harmonii a klid v rodině.

Ryby, možná budete nazýváni sobcem. Vy ale dobře víte, že nemá smysl pomáhat lidem, kteří si to nezaslouží. Vynaložili byste spoustu úsilí a pak by stejně přišlo vniveč.

Berani, buďte trpělivým posluchačem. Někdo ve vašem blízkém okolí může mít problémy a bude potřebovat pomoc.

Býci, ztráta jistot v životě je vždy nepříjemnou událostí. Nepropadejte však panice ani depresím. Jste obklopeni lidmi, kteří vás podrží a pomohou vám v největší nouzi.

Blíženci, vaše problémy tento týden by se mohly týkat zejména zdravotního stavu. Zanedbané záležitosti se přihlásí o slovo. Věnujte se proto signálům, které tělo vyšle.

Raci, nezatěžujte okolí svými stížnostmi. Zkuste si zamést před vlastním prahem a se racionálně se zamyslet, zda jsou oprávněné.

Lvi, využijte přízně hvězd pro náročnější projekty. Teď je ta pravá chvíle přijít s nápadem a zazářit.

Panny, v těchto dnech na vás působí společenská energie. To, po čem teď toužíte je uznání, ale třeba i pochvala od ostatních lidí. Pochvala je pro vás nyní stejně důležitá, jako benzin pro auto.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Mezinárodní den žen by měl být každý den

Na začátku druhého březnového týdne si připomínáme, že jsme ženy. Babičky, matky, dcery, vnučky, sestry, kamarádky, kolegyně… Prostě ženy. Ale hlavně to, že můžeme mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8.3.-14.3. Kdo na sebe strhne pozornost, koho čeká překvapení a kdo v sobě objeví jarní náboj vášně?

Ryby, následující dny předčí vaše očekávání. Blíženci, buďte velkorysí a nabídněte nejen duševní pomoc svému příteli. Panny, kvůli nadměrnému pracovnímu tempu, trpí vaše osobní vztahy ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: komu se navrátí víra v druhé a kdo učiní rozhodnutí?

Vodnářům hrozí, že si useknou ostudu. Raci zvládnou několik věcí naráz, a navíc dojdou novému poznání. Býci zvládnou hory a kopce, aniž by vytáhli paty ...
Kartářka píše...

Čarovné bylinky pro bohatství

Pokud vám stále chybí v kapse pár peněz navíc a hledáte v magii návod, jak je rozmnožit, vzpomeňte si na rostliny. Nemusíte zaklínat magickými formulemi ...
Kartářka píše...

Nuda, nebo vášeň ? Přečtěte si bylinkový horoskop na březen!

Tak jako máme každý na obloze své hvězdy a planety. Také jsme zrozenci pod ochranou jednotlivých run, či stromů, tak stejně máme i své bylinky ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.