Týdenní horoskop 2.5.-8.5. Venuše v Beranu probouzí lásku

Blíženci, dejte si pozor na to, aby vám neujely nervy. Raci, možná se necháte na poslední chvíli přesvědčit k nějaké společenské události. Nebudete toho litovat. Střelci, jestliže budete moct být někomu nápomocní, nebudete váhat.

 

Co nás čeká první květnový týden?

V pondělí 2.5. vejde Venuše do znamení Berana a pomůže s realizací uměleckých, či tvůrčích plánů. Můžete mít pocit, že je ohroženo vaše pohodlí, či pozice. Venuše v Beranu není totiž ideální pozicí a přináší lehkou nervozitu. Ublížit si však můžete pouze vy sami, zejména pokud budete reagovat na podněty z okolí výbušně. Pokuste se brát některé věci jako lekci. A lidi, které vás mohou rozčilovat, jako své učitele. Venuše v Beranu bude až do 29.5. Dobrá zpráva je, že Venuše v Beranu dává sebevědomí,  probouzí, či oživuje city i vášeň a tak se může stát, že se necháte svédst, či svedete i svého dlouholetého partnera. Nové city tato konstelace vede třeba i do ložnic.

V úterý 3.5. se budete díky kvadratuře Luny s Marsem více koncentrovat na své povinnosti.

Ve středu 4.5. pomůže Mars s Uranem v sextilu rychle se adaptovat na změny. Doceníte to, co vám poskytují vaši blízcí a budete se těšit ze společně strávených chvil. Podpora nejbližších vám pomůže odreagovat se od různých vnitřních bojů.

Ve čtvrtek 5.5. bude Slunce v konjunkci s Uranem přát získávání dobrých nabídek práce a plynulé komunikaci s okolím. Vyplatí se zařídit si všechny korespondenční, telefonní i finanční záležitosti.

V pátek 6.5. Merkur s Venuší v sextilu zvou k relaxačnímu víkendu. Dovolte si zpomalit a najít si čas, abyste se dozvěděli něco o sobě a svých blízkých. Můžete se tak mít ještě více rádi.

V sobotu 7.5. vás přiměje Slunce v sextilu s Marsem k aktivnímu odpočinku a dodá odvahu a sílu. Je to vhodný den pro sport, učení i dietu. Můžete skončit s nezdravými návyky.

V neděli 8. května budete mít vlivem kvadratury Luny s Uranem lehce lenivou náladu. Nečekejte, že tento den přijdete na něco zásadního.

Hvězdy jsou stále ve znamení Býka. Jejich slabou stránkou může být tvrdohlavost, která je zapříčiněna i cílevědomostí a ctižádostivostí. Mnohdy zachází až do takových situací, kdy sebevážnější vznesené námitky či odůvodnění je nedokážou odvrátit od jejich plánu a chovají se mnohdy bezohledně a bezcitně. Býci, tento týden si musíte dobře rozmyslet, jak se v životě a ve vztazích budete postupovat dál. Chce to chladnou hlavu a emoce v klidu.

Blíženci, dejte si pozor na to, aby vám neujely nervy. Máte hodně povinností a nervozita může stoupat nekontrolovatelně.

Raci, možná se necháte na poslední chvíli přesvědčit k nějaké společenské události. Nebudete toho litovat. Prospěje vám změna prostředí a uvolnění od starostí.

Lvi, zkuste se povznést nad malicherné věci a nebrat si vše osobně. Máte tendence do všeho vkládat emoce, což vám ve výsledku jen škodí. Podívejte se na každý problém s chladnou hlavou a uvidíte, že vše půjde vyřešit mnohem snadněji.

Panny, měli byste opravdu vážit každé slovo a nakládat s ním i jinými informacemi jako se zlatem. Může vám to pomoci.

Váhy, vaší psychice by mohly vyhovovat nejrůznější výtvarné aktivity. Vybírejte z práce s keramikou, dřevem nebo látkami.

Štíři, jistá činnost, které jste se dřív báli, vám půjde raz dva. Zjistíte, že vaše obavy byly zbytečné.

Střelci, jestliže budete moct být někomu nápomocní, nebudete váhat. Naopak se dokonce můžete nabídnout. Budete rádi, že vaše rada či pomoc opravdu pomůže.

Kozorozi, stresem si jen si rozházíte žaludek. Nervy můžou opravdu vážně pocuchat především vaše zažívání a trávení.

Vodnáři, zřejmě se vám nebude chtít příliš komunikovat. I když to pro vaše okolí může být nezvyk, pro vaše nejbližší je to normální. Je jasné, že i vy máte dny, kdy chcete jen mlčet a přemýšlet.

Ryby, rozhodně neodmítejte, když vám někdo nabídne, že vás něco nového naučí. Naopak, po takové příležitosti musíte skočit.

Berani, z některých věcí byste opravdu ve vztahu neměli dělat vědu. Nedokonalosti jsou všude a váš vztah není žádnou výjimkou.

 

Kvetoucí třešeň je ideální pro první setkání. Pozvolna rozkvete i vaše láska. Višeň podporuje lásku vášnivou a nepřipouští zaváhání, či výčitky svědomí. Pokud uvažujete pouze o flirtu, potom vám poskytne skvělé útočiště rozkvetlá hrušeň. Dá vám tolik rozkoše, kolik chcete, ale objekt vašeho zájmu se naštěstí nezamiluje. Lásku svého života zaveďte pod rozkvetlou jabloň, či kaštan. tyto stromy přejí rozvoji citů. Jabloňový květ se využívá i v milostné magii. Nenechávejte si polibky pouze na prvního máje. Tato magie funguje ještě přinejmenším dalších čtrnáct dnů a lásky není nikdy dost.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...