Týdenní horoskop 17.5.-23.5.

Sdílejte nás

Štíři, úspěchy na pracovním poli vám dodají sebevědomí a odvahu do náročnějších projektů. Ty si ale musíte pořádně promyslet. Lvi, starosti vám nadělá člověk, který ve vás vyvolává pocit, že vás po všech stránkách převyšuje. Uvědomujete si, že jde o velice silný cit, ale tápete, zda je to ještě obdiv, nebo už láska …

V pondělí 17.5. může být pocitově zamračené. Opozice Luny s Plutem může odhalovat různé zdroje blbých nálad. Naštěstí nám rozjasní tváře trigon Slunce s Plutem. Luna vejde do znamení Lva a my si dopřejeme i nějakou tu radost.

 

V úterý 18.5. nás přesvědčí, že někdy je veškerá snaha být vzorní marná. Kvadratura Luny s Uranem a opozice se Saturnem bude prubířským kamenem pro všechny mistry sebeovládání.

 

Ve středu 19.5 vejde Luna do znamení Panny. Možná nás přiměje trochu myslet i na návyky, které nám podpoří zdraví.

 

Ve čtvrtek 20.5. budeme svědky zvláštní týmové spolupráce. Venuše si se světem Saturna příliš nerozumí. Ona má ráda příjemno a zábavu, Saturn zase kontrolu a řád. Dnes se tyto planety budou učit spolupráci. Jejich trigon bude pojit příjemné s užitečným.

 

Pátek 21.5. bude poněkud šílený. A kdo říká, že je nutné být vždy jako na klíček? Kvadratura Luny s Venuší a Merkurem a opozice s Neptunem a kvadratura Slunce s Jupiterem budou nabádat k různým věcem. Se zdravým rozumem ale moc společného mít nebudou.

 

V sobotu 22.5. vejde Luna do znamení Vah, a to ponese víru v sebe a také touhu něco si dopřát, možná si zajít na skleničku.

 

Neděle 23.5. bude vypadat, jako by si z nás tropily hvězdy šprťouchlata. Kvadratura Merkuru s Neptunem, Saturn vcházející do retrográdu a kvadratury Luny s Marsem a Plutem zamíchají plány. Někoho to může rozladit. Možná by bylo lepší si dopřát pokojnou procházku přírodou.

 

Přichází další uvolnění a budeme se moci zase plně nadechnout a užívat života.

Hvězdy vstoupí v sobotu 22.5. do znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Blížence baví zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem.

Blíženci, tento týden se opět ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Raci, musíte si hlídat každé slovo, které pronesete. Máte tendenci hnát na ostří nože to, co vyžaduje citlivý přístup.

Lvi, starosti vám nadělá člověk, který ve vás vyvolává pocit, že vás po všech stránkách převyšuje. Uvědomujete si, že jde o velice silný cit, ale tápete, zda je to ještě obdiv, nebo už láska.

Panny, ve vztahu se vyhýbejte konfliktům. Pokud se už pohádáte, tak aspoň kvůli věcem, které za to opravdu stojí. Kvůli maličkostem a zbytečnostem se přece nebudete stresovat.

Váhy, mohou vás zastihnout nepříjemné události v rodině. Mezi příbuznými se může rozhořet spor, ke kterému musíte zaujmout stanovisko.

Štíři, úspěchy na pracovním poli vám dodají sebevědomí a odvahu do náročnějších projektů. Ty si ale musíte pořádně promyslet.

Střelci, budete ve víru dění, a tak si ani neuvědomíte, že se k vám přiblížila zajímavá osoba a dala vám nepřímo najevo své city. Zkuste být více ohleduplní a vnímavější ke svému okolí.

Kozorozi, měli byste zkontrolovat výdaje za domácnost a naplánovat, jak ušetřit nějaké peníze ještě do léta. Jistě máte představy, jak prázdninový čas chcete prožít, a tak se vám korunky navíc budou hodit.

Vodnáři, obezřetnost budou vyžadovat jistá firemní tajemství. Musíte si dávat velký pozor, komu a co říkáte. Určité informace by měly zůstat utajeny, vzhledem ke konkurenčnímu prostředí.

Ryby, nebojte se opustit ještě stále čerstvou známost, pokud vám nevyhovuje. Proč se trápit a být těmi, kteří se snaží víc?

Berani, tento týden máte sklony překrucovat vše, co vám váš partner řekne. Jste vztahovační a bohužel tím dostáváte do špatného světla jen sami sebe. Zkuste se více ovládat.

Býci, na cestě je zlepšení vztahů s nadřízenými. Evidentně je uchvátí vaše pracovitost, nápady a také zodpovědnost.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...
Kartářka píše...

Pavouk v domě

Potkat pavouka v ložnici je předzvěstí hádky. V kuchyni nese naopak skvělé zprávy! Každý doma někdy natrefí na pavouka i pavučinku. S tím, jak se ...
Kartářka píše...
/ Články

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.