Týdenní horoskop 17.5.-23.5.

Štíři, úspěchy na pracovním poli vám dodají sebevědomí a odvahu do náročnějších projektů. Ty si ale musíte pořádně promyslet. Lvi, starosti vám nadělá člověk, který ve vás vyvolává pocit, že vás po všech stránkách převyšuje. Uvědomujete si, že jde o velice silný cit, ale tápete, zda je to ještě obdiv, nebo už láska …

V pondělí 17.5. může být pocitově zamračené. Opozice Luny s Plutem může odhalovat různé zdroje blbých nálad. Naštěstí nám rozjasní tváře trigon Slunce s Plutem. Luna vejde do znamení Lva a my si dopřejeme i nějakou tu radost.

 

V úterý 18.5. nás přesvědčí, že někdy je veškerá snaha být vzorní marná. Kvadratura Luny s Uranem a opozice se Saturnem bude prubířským kamenem pro všechny mistry sebeovládání.

 

Ve středu 19.5 vejde Luna do znamení Panny. Možná nás přiměje trochu myslet i na návyky, které nám podpoří zdraví.

 

Ve čtvrtek 20.5. budeme svědky zvláštní týmové spolupráce. Venuše si se světem Saturna příliš nerozumí. Ona má ráda příjemno a zábavu, Saturn zase kontrolu a řád. Dnes se tyto planety budou učit spolupráci. Jejich trigon bude pojit příjemné s užitečným.

 

Pátek 21.5. bude poněkud šílený. A kdo říká, že je nutné být vždy jako na klíček? Kvadratura Luny s Venuší a Merkurem a opozice s Neptunem a kvadratura Slunce s Jupiterem budou nabádat k různým věcem. Se zdravým rozumem ale moc společného mít nebudou.

 

V sobotu 22.5. vejde Luna do znamení Vah, a to ponese víru v sebe a také touhu něco si dopřát, možná si zajít na skleničku.

 

Neděle 23.5. bude vypadat, jako by si z nás tropily hvězdy šprťouchlata. Kvadratura Merkuru s Neptunem, Saturn vcházející do retrográdu a kvadratury Luny s Marsem a Plutem zamíchají plány. Někoho to může rozladit. Možná by bylo lepší si dopřát pokojnou procházku přírodou.

 

Přichází další uvolnění a budeme se moci zase plně nadechnout a užívat života.

Hvězdy vstoupí v sobotu 22.5. do znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Blížence baví zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem.

Blíženci, tento týden se opět ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Raci, musíte si hlídat každé slovo, které pronesete. Máte tendenci hnát na ostří nože to, co vyžaduje citlivý přístup.

Lvi, starosti vám nadělá člověk, který ve vás vyvolává pocit, že vás po všech stránkách převyšuje. Uvědomujete si, že jde o velice silný cit, ale tápete, zda je to ještě obdiv, nebo už láska.

Panny, ve vztahu se vyhýbejte konfliktům. Pokud se už pohádáte, tak aspoň kvůli věcem, které za to opravdu stojí. Kvůli maličkostem a zbytečnostem se přece nebudete stresovat.

Váhy, mohou vás zastihnout nepříjemné události v rodině. Mezi příbuznými se může rozhořet spor, ke kterému musíte zaujmout stanovisko.

Štíři, úspěchy na pracovním poli vám dodají sebevědomí a odvahu do náročnějších projektů. Ty si ale musíte pořádně promyslet.

Střelci, budete ve víru dění, a tak si ani neuvědomíte, že se k vám přiblížila zajímavá osoba a dala vám nepřímo najevo své city. Zkuste být více ohleduplní a vnímavější ke svému okolí.

Kozorozi, měli byste zkontrolovat výdaje za domácnost a naplánovat, jak ušetřit nějaké peníze ještě do léta. Jistě máte představy, jak prázdninový čas chcete prožít, a tak se vám korunky navíc budou hodit.

Vodnáři, obezřetnost budou vyžadovat jistá firemní tajemství. Musíte si dávat velký pozor, komu a co říkáte. Určité informace by měly zůstat utajeny, vzhledem ke konkurenčnímu prostředí.

Ryby, nebojte se opustit ještě stále čerstvou známost, pokud vám nevyhovuje. Proč se trápit a být těmi, kteří se snaží víc?

Berani, tento týden máte sklony překrucovat vše, co vám váš partner řekne. Jste vztahovační a bohužel tím dostáváte do špatného světla jen sami sebe. Zkuste se více ovládat.

Býci, na cestě je zlepšení vztahů s nadřízenými. Evidentně je uchvátí vaše pracovitost, nápady a také zodpovědnost.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 14.6.-20.6. Královna disků; jděte si za svým!

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky, nebo dokonce kurtizány. Některé jsou povoláním ...
Kartářka píše...

Jste připraveni slyšet pravdu?

O svém osudu každý rozhoduje sám za sebe. Toto je jeden z mnoha příběhů mých klientů. Chtít vědět víc! Před lety mě požádala o výklad ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 14.6.-20.6. Co nese úterní kvadratura Saturna s Uranem?

V úterý nastane jedna z nejdůležitějších astrologických událostí v roce. Leckdo se po ní bude koukat na svět jinak. První odraz kvadratury Saturna s Uranem ...
Kartářka píše...

Andělé jsou…

Z očí se vám koulí jedna slza za druhou… Proč zase já? zoufáte si. A není nikdo, kdo by mi pomohl, bleskne vám hlavou. V tom zpozorníte ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: hvězdy chystají geniální nápady i úspěchy v lásce

V pátek vejde Mars do znamení Lva. Bude mít vliv na snahu ukotvit v sobě pocit bezpečí a také péci o svůj dům, blízké i ...
Kartářka píše...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...
Kartářka píše...

Vě-do-má

Slovo VĚDMA, jakou má pro vás příchuť? Koho si představíte…? Kdo je, podle vás, vědma? Vrásčitá stařena v černém, která člověka provrtá pohledem a vidí skrz ...
Kartářka píše...

Co nás ještě čeká v (magickém) červnu? 

Červen je pro hodně lidí začátek léta. Ve vzduchu visí pradávná síla magie života. Tu umí využít, a hlavně krásně prožít ti, kteří vnímají věci ...
Kartářka píše...

Karta týdne Devítka pohárů. Ten, kdo má zálibu ve štěstí, může doufat

Střelce čeká návrat lásky, Berany flirt, Lvy satisfakce, Raci budou diplomaté, Štírům se vrátí víra v sebe, Vodnářům se zklidní vztahy, Rybám přijde pomoc od neznámých ...
Kartářka píše...
/ Články, Karta týdne

Poselství včel

Už se opět bzučivě míhají vzduchem. Včely, včelky, včeličky… Jak je krásné vidět tyto malé tvorečky neúnavně létat z květu na květ. Člověk má po ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.