Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou se i vyznavači mnoholásky neboli polyamorie, kteří milují tak, jak chtějí a nemají jakékoliv výčitky svědomí. Jak jste na tom vy? Prozradí něco o vás vaše znamení zvěrokruhu?

Beran moc podvádět neumí

Může být často v pokušení odskočit si vedle, ale udělá to pouze výjimečně. V partnerství u něj převažují dvě polohy: šílená žárlivost, nebo otevřenost a důvěřivost.

Býk je především monogamní

Sice si rád zaflirtuje, ale vztah a partner je pro něj posvátný. Sám zálety nevyhledává a ani je neodpouští. Nikdy. Pokud najde lásku svého života, nic ho nezastaví.

Blíženci mají co na srdci to na jazyku

Nedá se říct, že by toto vzdušné znamení mělo potřebu rozbíjet rodiny a podvádět. To, co je však Blížencům dané, je zvláštní lovecký instinkt. Ne na city, ale na myšlenky a plány. V příznivých podmínkách se jim podaří vytvořit si dobrý vztah, pak již nemají potřebuju hledat štěstí jinde.

Rak zradu nevydýchá a vypláče si oči

Pokud si nejste jisti oddaností a věrností až za hrob, utečte od Raka co nejdříve. Sám nepodvádí, ale pokud je však podveden, dozví se to všichni známí okolo. Bude o tom přemýšlet a mluvit od rána do večera několik let a možná i do smrti.

Lev nikomu nikoho nesebere

Nicméně dovolí, aby si ukradli jeho. Bývá věrný, ale kdoví, co se mu děje v hlavě. Pokud se začne nudit, přestane být obdivován svým partnerem a naskytne se mu příležitost, využije ji se vším všudy.

Panna je typická tichá voda břehy mele

Koho by napadlo, že tento nenápadný člověk vede již několik let dvojí život. Navíc klidně i se zadaným partnerem, kterému ve všem vyhoví. Pokud však najde láskyplný vztah se silnou osobností, bude rád věrný.

Váha miluje fantazie plná dobrodružství s někým jiným

Možná bude žertovat v kruhu svých přátel o tom, jak by měl vypadat její milenec a co všechno by s ní měl provádět, ale to je asi tak všechno. Tím to končí. Plná satisfakce se vrací domů ke svému partnerovi.

Štír je jasný erotoman a tlučhuba

A rád štěká, ale nekouše. Hodně toho namluví, ale k činům už je o dost dál. Pokud je s někým ve vztahu, bývá věrný, ale také žárlivý.

Střelec je romantik, ale přímý

Docela si hlídá pořádek v rodině. Kdybyste byli zadaní a šli se Střelcem na rande, bude skvělý, pozorný a poděkuje za váš čas a tím s vámi taky skončil. Dokud se nerozvedete, nebude se pouštět do vážného vztahu.

Kozoroh je slušný, ale také trochu harcovník

Příliš neřeší pocity druhých a nedochází mu, co je a není vhodné sdělovat. Ve spojení s jeho naivitou se může stát, že partnerce svěří každý erotický sen. Kozorozi, jděte na to jinak.

Vodnář sám od sebe nezradí

Dokonce dokáže zradu odpustit. Dokáže se povznést nejenom ve vztazích, ale i v životě. Jako kdyby se ho určité věci vůbec netýkaly. Šťastný to člověk.

Ryby hledají spřízněnou duši a porozumění

Ve svém hledání se neomezují. Zadaná, nezadaná. Je otázkou, zdali jsou pro manželství vůbec vhodní. Šťastné výjimky samozřejmě potvrzují pravidlo.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.