Horoskop na leden 2021

Sdílejte nás

Berani budou trpěliví. Býci budou pracovat na sobě. Blíženci se zapojí. Raci ukážou, co v nich je. Co čeká vás?

 

Beran 21.3.-20.4.

Pokud budete chtít něčeho úspěšně dosáhnout, musíte být trpěliví. Možná se vám bude zdát nemožné dosáhnout vysněných cílů. Po několika nezdarech však najdete cestu, jak překonat překážky. Někdo z vašich přátel bude potřebovat radu ohledně svého osobního života. Budete potěšeni, že se obrátil zrovna na vás. Znovu si uvědomíte, že stresovat se kvůli malichernostem nemá smysl.

 

Býk 21.4.-21.5.

Začátek měsíce pro vás bude hektický. Sliby a závazky, které jste dali koncem roku, je potřeba začít plnit. Zabere vám to mnoho času a energie. Práce vám však přináší radost, díky tomu vám půjde od ruky. Chtělo by to jen zlepšit agendu, abyste na někoho nezapomněli. Máte výborné logické myšlení, v zaměstnání všechno zvládáte, tím jste si získali sympatie nadřízeného i kolegů. Je vhodný čas na zvyšování si své kvalifikace.

Blíženci 22.5.-21.6.

Jste čistá duše a myslíte si, že je každý stejný jako vy. Bohužel tomu tak není. Vyvarujte se proto v těchto dnech uzavírání smluv, protože by tam mohlo být něco špatně. Raději se předem poraďte s nějakým odborníkem nebo právníkem. Kolegové v práci jsou nabití energií a vymýšlí práci navíc. Pravděpodobně se budete muset zapojit. Dá se předpokládat, že jejich nadšení vás po několika dnech taky dostane. Pamatujte, že se nevyplatí pomáhat někomu, kdo o to nestojí. Pokud budete mít nutkání dávat rady zdrcenému příteli, může se jeho zloba obrátit proti vám.

 

Rak 22.6.-22.7.

Máte jedinečnou příležitost ukázat, co ve vás je. Dostanete pracovní nabídku, která by vám mohla přinést dobrý výdělek. V lepším případě i stálý příjem. Energie máte přespříliš, neustále pracujete a sportujete. Jenže to začíná být na úkor vašeho pohodlí a hlavně zdraví. Může vás dokonce potkat úraz, tak raději zpomalte.

 

Lev 23.7.-22.8.

Váš talent by neměl zůstat ležet ladem. Pokud jste vždy toužili po nějaké umělecké činnosti, začněte se jí věnovat. I z koníčku se může rychle stát zdroj obživy, když ho děláte s láskou a nadšením. Pamatujte na to za všech okolností.  Budete stát před důležitým rozhodnutím, které může ovlivnit vaši další kariéru. Nerozhodujte se unáhleně, dejte si čas na rozmyšlenou. V partnerském životě vás nic výjimečného nečeká. Tím, že budete více času věnovat práci, budete doma vzácnější.

 

Panny 23.8.-22.9.

Tento měsíc si ujasníte řadu věcí a je docela klidně možné, že některé činnosti nebo vztahy ukončíte, protože vám už nic nepřinášejí. Smutní ale kvůli tomu rozhodně nebudete, naopak se vám i tím uleví, protože si budete vědomi toho, že můžete jít dál. Nenechte se rozhodit nepříjemnými lidmi, kteří by vás nepochválili, ani kdybyste se přetrhli. Nemá smysl podobně smýšlející jedince jakkoli řešit. Problémy, které vám zkříží cestu, budete přecházet s lehkostí a nadhledem.

Váhy 23.9.-23.10.

Celý měsíc zachovávejte klid a rozhodně nevytahujte otázky, které jsou nepříjemné či nějak výbušné, protože o hádku v tuto chvíli nikdo nestojí. Kontroverzní témata rovnou odložte. Může se stát, že přátelé a spolupracovníci budou z vašich výkyv nálad zaskočeni. Někteří vás začnou i úmyslně dráždit a vytáčet. Většinou půjde opravdu o malichernosti. Teprve koncem měsíce zvolníte tempo a budete jednat racionálněji. Nezadaní jedinci prožijí adrenalinové dobrodružství. Konečně se odhodlají oslovit někoho, kdo jim je už delší dobu na blízku.

Štíři 24.10.-22.11.

V žádném případě nepodléhejte negativním emocím a na nepříjemné řeči nereagujte. Ve volném čase budete potřebovat být chvíli sami a strávit čas pouze se svými myšlenkami, což se vám povede.  Koncem měsíce vás dostihnou nečekané výdaje. Pravděpodobně si budete muset půjčit, nebo se více uskrovnit.

 

Střelci 23.11.-21.12.

V nejbližších dnech má začít něco nového a budete z toho trochu nervózní. Nenechte se však zbytečně trápit starostmi. Čeká vás pozitivní období. V partnerském životě budete prožívat pohodu a harmonii. To se týká i nezadaných Střelců. Dokážete využít svůj šarm a po celý leden budete vítaným společníkem.

 

Kozorozi 22.12.-20.1.

Budete doslova zaveleni prací. Vy to ale všechno stihnete, i když máte pocit, že vyčerpání je už neúnosné. Zkuste se na to podívat s nadhledem a humorem. Vždyť přece nejde o život. Je vhodná doba k důležitým rozhodnutím v oblasti osobního života, financí i práce. Ať se rozhodnete jakkoliv, nemůžete udělat chybu. Koncem měsíce zatoužíte po dovolené. Bohužel více jak víkendový odpočinek nestihnete.

 

Vodnáři 21.1.-20.2.

Nejdůležitější pro vás je teď rodinný život., který vám přináší mnoho radostí. Nesnažte se vyřešit několik věcí najednou. Způsobíte tím jen zmatek a nakonec ničeho nedocílíte. Někdy je lepší svěřit se přátelům či kolegům, třeba najdete řešení společně. Během ledna vás může přepadnout melancholická nálada. Najděte si čas jen pro sebe a věnujte se koníčkům, nebo si zajděte s partnerem na večeři.  Snažte se odreagovat a myslet pozitivně.

 

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

Ryby 21.2.-20.3.

Možná se cítíte vyčerpaní a unavení, ale víceméně si za to můžete sami. Okolí vám nabízí pomoc, jen vy si chcete všechno udělat po svém. Myslete na odpočinek a relaxaci, tolik nezbytnou pro fyzické a psychické zdraví. Udělejte si čas na knihu, kterou jste našli pod vánočním stromkem. Její obsah vás pobaví a možná získáte inspiraci.

 

Pro Kartářky světla  Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Počkej, stůj živote…!

Sedím spokojeně v poloprázdném autobuse, který se klátí pražskou ulicí k další zastávce. Se supěním přistoupí postarší paní, stoupne si přede mě a začne ukřivděně hulákat bušíc ...
Kartářka píše...

Jak si získat Štíra?

Začíná čas tajemství, symboliky a vášně. 23. října Slunce vstupuje do znamení Štíra. Slunce ve Štíru bude mít vliv i na nás. Můžeme se teď zaměřit ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce bude přát novým známostem a ne jenom těm internetovým!

Střelci, hurá na rande. Mars v sextilu vám zajistí spousty kandidátů a Venuše úspěch. Lvi, nestyďte se projevit své emoce, i ty, které se nepovažují ...
Kartářka píše...

On a Ona a láska podle pudu krve.

Již Hippokrates věděl, že krev je nositelem nejcennějších informaci. I podle snáře krev ve snu viděti, znamená novinu. Podle zabarvení se určovalo, jestli je novina ...
Kartářka píše...

Konflikt (už je na cestě…)

Kde má kořeny konflikt? Prudký a hluboký nesouhlas s druhým, díky kterému jsme na válečné stezce dny, týdny, roky, desetiletí, ba i celý život. Stojí ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Štíry (24.10. – 22. 11.)

Ve vztazích vám to bude tyto dny klapat. Nezadaní štíři potkají protějšek, se kterým budou mít mnoho společného. V zaměstnání to však bude horší. Dotknout se ...
Kartářka píše...

Stagnaci propusťte a rozpusťte

Stagnujete? Možná až po uši trčíte v bahnité vodě (i kdyby byla růžová, vyjde to nastejno), neschopní se hnout ani o milimetr. Může se to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.10.-24.10. je Velekněz. Postoupí ten, kdo má víru ve svůj šťastný osud!

Panny, vaše ambice budou ohraničeny. Můžete se cítit oslabeni. Aniž byste chtěli, splní se vám přání. Lvi, naučíte se proniknout do kouzla rafinovaného umění života ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 10. do 16. 11.  

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Nastavte si dny takové, aby byly pro vás pohodové. Nenuťte ostatní k tomu, aby se ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned ...
Kartářka píše...
Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.