Kartářka Liběna

Sdílejte nás

Volejte kartářku Liběnu 906 50 60 50 Klapka č. 18 Jen 50,- Kč za minutu

Kartářka LiběnaJako dítě jsem byla velmi ticha, klidná a vystavila jsem si se svými imaginárních přáteli a ve své fantazii.

Cca před 18 rokem jsem prodělala klinickou smrt. 3 dny jsem byla na pokraji života.

Poslední zážitek je, jak se lékaři domlouvaji, zda ještě má cenu něco řezat. Zima a ostré hlasy. Nebo chcete li smrti. V te době jsem žila, ale byla jsem jinde. Obrovská bolest se přetvořila v cestu. Ze které s vynořily schody, v lásku.

Byla jsem vedena hlasem. Ruka mě držela a jakoby jsem byla vedena. Spíš jsem plynula po schodech. Až jsem vystoupila nahoru, byl tam opravdový klid. Všeobjimajici potenciál.

Vše probíhalo pouze mimosmyslovou komunikaci. A tak jsem vnímala modrou barvu. Stejně jako zlatý lesk. Stříbrné paprsky a take hlas, co ke mě promlouval. Neviděla jsem postavy, ale vnímala je, neslyšela jsem hlasy, ale vnimala je.

Posléze jsem najednou začala myslet na to, ze ještě ne, že chci zpet. A přišla odpověd.

Ano. Ještě není tvůj čas. Jen jsme ti to zde chtěli všichni ukázat. Ruka mě začala spouštět dolů. Po modré cestě. Jakmile jsem propadla jakoby pod oblaka najednou střih. A pak tma a bolest. Po nějakém case jsem zjistila že tahle má cesta na lidské vnímání byla opravdu 3 dny. Rekonvalescence byla velmi rychlá. A úspěšná.

Od te doby jsem začala číst knihy s tematikou života a smrti. Zabývat se vším , co bylo v té době pro jiné nevídané. Také od té doby mám vjemy. Živé sny. A sny plné poselství. Hlavními činiteli jsou Panna Marie, Ježíš, a Bůh.

A hlavně mi začaly chodit takzvaně dary duchovní. Nevím, zda jsem byla obdarována, myslim že spíše probuzena. Tak by se to mohlo nazývat. Od té doby, tedy od 18 let se zabývám mimosmyslovým vnímáním. Potom jsem začala číst informace z karet.

Následovala automatická kresba a také léčení, energie na blízko i na dálku. Dnes tvořím ze dřeva. Každý můj výrobek je originál. Co ke kterému člověku cítím, že pomůže. Nabíjím energeticky své výrobky. Při komunikaci s klienty pracuji s napojením, většinou po hlase a s informacemi kterých se mi k danému člověku dostane.

Začínám vždy automatickou kresbou. Používám k ověření tarotove nebo mariášové, ale také andělské karty. Člověku se u me vždy dostane informace, které ma znát. Ráda odpovídám na přímé otázky. Odpovědi jsou take přímé a upřímné.

A rychlé, neboť načítám a hned interpretují informace. Při každé komunikaci se mnou se Vám dostane energetického náboje.