Víkendový horoskop: Neptun v trigonu vás rozehřeje

Slunce s Marsem v konjunkci rozehřejou přátelská setkání. Neptun v trigonu vnese vášnivý tón.

V pátek 17. listopadu přeje trigon Slunce s Neptunem všem snílkům, kteří touží prohloubit své duchovní poznání. Utiší roztěkanou mysl a vše půjde skvěle. Trigon Marsu s Neptunem vás nakloní do souladu s okolím a pomůže vypnout. Odpolední a večerní setkání, milostné schůzky a návštěvy přátel budou ve skvělé atmosféře. Vyplatí se jít do kina, divadla anebo na nějakou výstavu.

V sobotu 18.11. vám dodá sílu konjunkce Slunce s Marsem a vy můžete vyzkoušet posunout své osobní hranice. Nesmíte to však přehánět, protože Luna v konjunkci s Plutem varuje před provokováním a přílišným předváděním se. Zejména buďte opatrní na milostném poli.

V neděli 19.11. posílí dobré vztahy a rodinnou pohodu trigon Luny s Venuší a sextil s Merkurem. Večerní kvadratura Luny s Uranem varuje před dlouhým ponocováním.

Beran

Páteční Luna v kvadratuře radí vyhýbat se lidem, kteří by vám chtěli organizovat čas, jinak můžete počítat s náhlou změnou plánů. V sobotu budete řešit finance a možná vás napadne, že jste jako průtokový ohřívač. Co vyděláte, hned pošlete dál. Jistá investice se vám však v budoucnu mnohonásobně vrátí. V neděli budete mít spoustu nápadů, jak ušetřit a do čeho investovat. Moc se o své postřehy nedělte, někdo z vašeho okolí může být roznašečem klepů.

Býk

Páteční luna v trigonu slibuje skvělý den pro pěstění své krásy a zdobení svého okolí. záležitostí. Sobota vám přinese další odměnu. Vyrazte za zábavou a nákupy. V neděli přeje planetární aura zajímavým rozhovorům. Pozvěte své blízké na oběd a proberte důležité věci. Získáte důvěru a něco se dozvíte.

Blíženci

Páteční den bude přímo nabádat k příjemnému výletu. Pouze pečlivě vyberte, kam pojedete. Jsou místa, na která se nevyplácí vracet. Sobotní Luna v trigonu věští aktivní a povedený den, avšak partnerské vztahy budou vyžadovat pozornost. Budete mít štěstí na lidi a je potřeba toho využít. Neděle bude příznivým dnem. Zvládnete rychle všechny povinnosti a pak už se můžete věnovat sobě a lásce.

Rak

V pátek máte šanci získat přízeň osoby, na kterou chcete udělat dobrý dojem. V sobotu vám může díky Luně v opozici scházet energie. Hlídejte si svůj duševní klid. Nedělní aura dne bude příznivá téměř ke všemu. V lásce čekejte překvapení. Někdo si na vás vzpomene a zatouží se s vámi vidět, nebo alespoň ihned hovořit. Dozvíte se zajímavé zprávy.

Lev

V pátek můžete zažít zajímavá setkání. Pokud však někdo příliš mluví o svých bývalých, tak nemá vyřešenou minulost a je škoda s ním ztrácet čas. V sobotu vás čekají vydařené nákupy, zvláště pokud máte políčeno na luxusní věci a slevy. Můžete také objevit pěkné bytové doplňky. Luna v opozici pomůže objasnit si různé pochybnosti a nalézt odpovědi na nevyjasněné otázky. V neděli můžete narazit ať již osobně, či na sítích na někoho, kdo naruší a rozbouří váš vnitřní klid.

Panna

Páteční Luna v trigonu přinese nové, skvělé příležitosti a přeje setkávání. Sobota věští příznivý den. Nově uzavřené známosti budou mít vliv na váš budoucí pohled na svět. Nedělní aura dne bude příznivá. Dokážete zvládnout všechny své povinnosti. Zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

Váhy

Páteční Luna v kvadratuře radí hlídat si svůj jídelníček. Něco by vám nemuselo sednout. Lehčí strava by prospěla. V sobotu zapomeňte na povinnosti. Den bude příjemný, ale hvězdy radí raději se vyhnout debatám o citech. Někdo by si to mohl vyložit jinak, než byste chtěli. V neděli budete mít možnost vyřešit starou záležitost. Zaznamenáte něco, díky čemu pochopíte něčí jednání. Vnitřní  smíření přinese klid.

Štír

Pátek slibuje příjemný den, kdy se vám potvrdí vaše tušení. Promyslíte si důležité věci a uděláte správná rozhodnutí. Sobotní Luna v kvadratuře radí dát si pozor na své neřesti, tento den byste nemuseli mít vše pod kontrolou. Také nezlehčujte své sliby. V neděli máte možnost odhalit dávné tajemství. Někdo se vám svěří. Nesuďte jej však, když neznáte všechny souvislosti.

Střelec

V pátek budete plní energie a od práce vás to bude táhnout ven. Sobota hlásí vhodný den pro odpočinek. Postarejte se o svůj vzhled, protože i na nákupech můžete potkat lidi, které jste dlouho neviděli. Aura dne slibuje, že budete milí a lehce škádliví Neděle přeje láskyplným vyznáním. Nic jiného se vám ani nebude chtít. Jediné, co by vás mohlo vyvést z rovnováhy, jsou nepravdivé informace, které by někde někdo z vašeho vzdálenějšího okolí prezentoval a vy víte, že pravda je jinde.

Kozoroh

V pátek sáhněte po knize, přinese dobrý nápad. Lépe pochopíte jistou souvislost. V sobotu máte ideální den pro odpočinek. Vaše tělo i duše si zaslouží, abyste se chvíli rozmazlovali. Den není ideální pro riskantnější sporty, za to je přímo ideální pro wellness. Nedělní Luna v opozici vám nese podporu. Radí soustředit se více na svou duši, ačkoliv byste rádi pomáhali celému světu a nejvíce své rodině.

Vodnář

V pátek na sebe buďte opatrní a vyhněte se rizikovějším sportům. Pozor si dejte na své neřesti, tento den byste nemuseli mít vše pod kontrolou. Šetřete síly, budou se vám hodit v sobotu, kdy vejde Luna do vašeho znamení a vás mohu překvapit nečekaní hosté. Čekají vás zajímavé a přínosné diskuse. Nedělní Luna v konjunkci pomůže nalézt ta správná slova a vy budete mít možnost vyvázat se z nějakého dřívějšího závazku. Dopřejte si čas alespoň na krátkou procházku v přírodě.

Ryby

V pátek se můžete vlivem Luny v sextilu usmířit s někým, s kým máte nevyřízené účty. Uděláte si pořádek v srdci a oprostíte se od minulosti. Uvidíte, že vám to pomůže. Sobotní aura dne vám slibuje štěstí. Tak neseďte doma a vyrazte někam do společnosti, divadla, kina nebo na rande. Neděle věští příjemný a lehce unavený den. Jediné, co by vás mohlo vyvést z rovnováhy, jsou nepravdivé informace. Roznašeči klepů si tentokráte dají záležet.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...