Víkendový horoskop: Neptun v trigonu vás rozehřeje

Slunce s Marsem v konjunkci rozehřejou přátelská setkání. Neptun v trigonu vnese vášnivý tón.

V pátek 17. listopadu přeje trigon Slunce s Neptunem všem snílkům, kteří touží prohloubit své duchovní poznání. Utiší roztěkanou mysl a vše půjde skvěle. Trigon Marsu s Neptunem vás nakloní do souladu s okolím a pomůže vypnout. Odpolední a večerní setkání, milostné schůzky a návštěvy přátel budou ve skvělé atmosféře. Vyplatí se jít do kina, divadla anebo na nějakou výstavu.

V sobotu 18.11. vám dodá sílu konjunkce Slunce s Marsem a vy můžete vyzkoušet posunout své osobní hranice. Nesmíte to však přehánět, protože Luna v konjunkci s Plutem varuje před provokováním a přílišným předváděním se. Zejména buďte opatrní na milostném poli.

V neděli 19.11. posílí dobré vztahy a rodinnou pohodu trigon Luny s Venuší a sextil s Merkurem. Večerní kvadratura Luny s Uranem varuje před dlouhým ponocováním.

Beran

Páteční Luna v kvadratuře radí vyhýbat se lidem, kteří by vám chtěli organizovat čas, jinak můžete počítat s náhlou změnou plánů. V sobotu budete řešit finance a možná vás napadne, že jste jako průtokový ohřívač. Co vyděláte, hned pošlete dál. Jistá investice se vám však v budoucnu mnohonásobně vrátí. V neděli budete mít spoustu nápadů, jak ušetřit a do čeho investovat. Moc se o své postřehy nedělte, někdo z vašeho okolí může být roznašečem klepů.

Býk

Páteční luna v trigonu slibuje skvělý den pro pěstění své krásy a zdobení svého okolí. záležitostí. Sobota vám přinese další odměnu. Vyrazte za zábavou a nákupy. V neděli přeje planetární aura zajímavým rozhovorům. Pozvěte své blízké na oběd a proberte důležité věci. Získáte důvěru a něco se dozvíte.

Blíženci

Páteční den bude přímo nabádat k příjemnému výletu. Pouze pečlivě vyberte, kam pojedete. Jsou místa, na která se nevyplácí vracet. Sobotní Luna v trigonu věští aktivní a povedený den, avšak partnerské vztahy budou vyžadovat pozornost. Budete mít štěstí na lidi a je potřeba toho využít. Neděle bude příznivým dnem. Zvládnete rychle všechny povinnosti a pak už se můžete věnovat sobě a lásce.

Rak

V pátek máte šanci získat přízeň osoby, na kterou chcete udělat dobrý dojem. V sobotu vám může díky Luně v opozici scházet energie. Hlídejte si svůj duševní klid. Nedělní aura dne bude příznivá téměř ke všemu. V lásce čekejte překvapení. Někdo si na vás vzpomene a zatouží se s vámi vidět, nebo alespoň ihned hovořit. Dozvíte se zajímavé zprávy.

Lev

V pátek můžete zažít zajímavá setkání. Pokud však někdo příliš mluví o svých bývalých, tak nemá vyřešenou minulost a je škoda s ním ztrácet čas. V sobotu vás čekají vydařené nákupy, zvláště pokud máte políčeno na luxusní věci a slevy. Můžete také objevit pěkné bytové doplňky. Luna v opozici pomůže objasnit si různé pochybnosti a nalézt odpovědi na nevyjasněné otázky. V neděli můžete narazit ať již osobně, či na sítích na někoho, kdo naruší a rozbouří váš vnitřní klid.

Panna

Páteční Luna v trigonu přinese nové, skvělé příležitosti a přeje setkávání. Sobota věští příznivý den. Nově uzavřené známosti budou mít vliv na váš budoucí pohled na svět. Nedělní aura dne bude příznivá. Dokážete zvládnout všechny své povinnosti. Zavolejte příbuzným, nebo si promluvte s dětmi o jejich starostech.

Váhy

Páteční Luna v kvadratuře radí hlídat si svůj jídelníček. Něco by vám nemuselo sednout. Lehčí strava by prospěla. V sobotu zapomeňte na povinnosti. Den bude příjemný, ale hvězdy radí raději se vyhnout debatám o citech. Někdo by si to mohl vyložit jinak, než byste chtěli. V neděli budete mít možnost vyřešit starou záležitost. Zaznamenáte něco, díky čemu pochopíte něčí jednání. Vnitřní  smíření přinese klid.

Štír

Pátek slibuje příjemný den, kdy se vám potvrdí vaše tušení. Promyslíte si důležité věci a uděláte správná rozhodnutí. Sobotní Luna v kvadratuře radí dát si pozor na své neřesti, tento den byste nemuseli mít vše pod kontrolou. Také nezlehčujte své sliby. V neděli máte možnost odhalit dávné tajemství. Někdo se vám svěří. Nesuďte jej však, když neznáte všechny souvislosti.

Střelec

V pátek budete plní energie a od práce vás to bude táhnout ven. Sobota hlásí vhodný den pro odpočinek. Postarejte se o svůj vzhled, protože i na nákupech můžete potkat lidi, které jste dlouho neviděli. Aura dne slibuje, že budete milí a lehce škádliví Neděle přeje láskyplným vyznáním. Nic jiného se vám ani nebude chtít. Jediné, co by vás mohlo vyvést z rovnováhy, jsou nepravdivé informace, které by někde někdo z vašeho vzdálenějšího okolí prezentoval a vy víte, že pravda je jinde.

Kozoroh

V pátek sáhněte po knize, přinese dobrý nápad. Lépe pochopíte jistou souvislost. V sobotu máte ideální den pro odpočinek. Vaše tělo i duše si zaslouží, abyste se chvíli rozmazlovali. Den není ideální pro riskantnější sporty, za to je přímo ideální pro wellness. Nedělní Luna v opozici vám nese podporu. Radí soustředit se více na svou duši, ačkoliv byste rádi pomáhali celému světu a nejvíce své rodině.

Vodnář

V pátek na sebe buďte opatrní a vyhněte se rizikovějším sportům. Pozor si dejte na své neřesti, tento den byste nemuseli mít vše pod kontrolou. Šetřete síly, budou se vám hodit v sobotu, kdy vejde Luna do vašeho znamení a vás mohu překvapit nečekaní hosté. Čekají vás zajímavé a přínosné diskuse. Nedělní Luna v konjunkci pomůže nalézt ta správná slova a vy budete mít možnost vyvázat se z nějakého dřívějšího závazku. Dopřejte si čas alespoň na krátkou procházku v přírodě.

Ryby

V pátek se můžete vlivem Luny v sextilu usmířit s někým, s kým máte nevyřízené účty. Uděláte si pořádek v srdci a oprostíte se od minulosti. Uvidíte, že vám to pomůže. Sobotní aura dne vám slibuje štěstí. Tak neseďte doma a vyrazte někam do společnosti, divadla, kina nebo na rande. Neděle věští příjemný a lehce unavený den. Jediné, co by vás mohlo vyvést z rovnováhy, jsou nepravdivé informace. Roznašeči klepů si tentokráte dají záležet.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

10 věcí, které potěší Střelce

Střelec je devátým znamením zvěrokruhu, které je spojeno s elementem ohně a jehož vládnoucí planetou je Jupiter. Lidé narození ve znamení Střelce (mezi 23. listopadem a ...

Pětice osvědčených adventních způsobů, jak zjistit, co vás čeká a nemine

Šťastná mince Připravte si minci a v myšlenkách řekněte přání a potom hoďte minci do větsí nádoby naplněné vodou (velikosti kýblu). Musí od vás být ...

Víkendový horoskop od 8.12. Merkur s Jupiterem najdou společnou řeč a Venuše uvolní náladu

Merkur s Jupiterem v trigonu jistí, že se domluvíte snad s každým. Luna ve Štíru posílí i řeč těla. Venuše v opozici s Jupiterem uvolní ...

Vánoční svátky … s ním, či bez něj?

Ta otázka se vkrádá do mysli čím dál neodbytněji. Blíží se vánoční svátky a jste dva. Nově dva. Vlastně ne tak docela. ON, VY a ...

Jak si ozdobí svůj stromek jednotilví zrozenci zvěrokruhu?

Každý si vybírá a zdobí stromeček podle svého vkusu a tak, aby vytvořil to pravé kouzlo domova, kde se bude cítit šťastně. Podívejme se na ...

Karmické Slunce a úkoly zrozenců ve Střelci

Střelci chtějí spasit svět, stávají se psychologové, lékaři, kněží, sociální pracovníci, profese pomáhající druhým... Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost ...

Po čem vaše srdce touží?

Objevte, co je podle numerologie smyslem vašeho života a co vás motivuje Všichni máme touhy, které si chceme v životě splnit, a tyto touhy se mohou ...

O čem sní jednotlivá znamení

Beran bude se svojí sobě vlastní obrazotvorností  snít o dobrodružstvích a zážitcích. S přáteli prubne skok padákem, zdolání osmitisícovky - samý adrenalin. Obrazotvorností překoná moře a ...

Nejlepší talisman na rok 2024 podle znamení zvěrokruhu

Kdo by ve světě plném nejistot nechtěl něco, co mu přinese v následujícím roce alespoň kapku štěstí? Klíčem k tomu, aby se k vám pozitivita a štěstí obrátily ...

Andělský ochránce Střelců je Advachiel. Jak pomůže i vám?

Toužíte po lásce, opravdická lásce, nebo se chcete uvolnit z toxického vztahu? Jste psychicky na dně? Schází vám energie? Tento anděl vám pomůže. Pro podporu ...