Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte plány, jak strávíte sváteční dny.

 

V úterý 6.12. díky kvadratuře Merkuru s Jupiterem pocítíte příliv energie a odhodláte se ke změnám. A jako kdybyste omládli, budete se chtít setkávat s přáteli. Uslyšíte zajímavé informace, které se vám brzy budou hodit.

 

Ve středu 7.12. vás aktivně naladí sextil Merkuru s Jupiterem. Vyplatí se více se hýbat. Nenechejte se druhými vytočit. Naučte se ovládnout sv emoce.

 

Čtvrteční (8.12. v 5:07) úplněk ve znamení Blíženců věští přátelský úspěch a šťastné noviny, které pomohou v práci a učení. Hlídejte si však koncentraci. Úplněk v Blížencích posílí odvahu v těžkých věcech. Možná učiníte první krůčky k něčemu, či někomu. Druzí lidé vám mohou přinést hodně inspirace. Nastavíte si náročné, avšak ne nesplnitelné cíle a uděláte všechno proto, abyste je dotáhli do konce. To se vám může podařit, když fyzická i duševní pohoda bude na prvním místě.

Opozice Slunce a Marsu bude mít mimořádný vliv na vaše osobní vztahy. City se mohou vymknout kontrole. Můžete mít tendenci jednat bez rozmyslu. Snažte se uchovat si objektivní hodnocení druhých lidí. Pokud vám někdo něco provede, je potřeba to říct hned a jasně. Vyvarujete se tak dalších nepříjemností.

Blíženci jsou vzdušné a komunikativní znamení. Vliv úplňku lze cítit již tři dny před a tři dny po. Možná budete mít větší potřebu se vyjádřit, něco si vyříkat, také větší potřebu prostoru, zatoužíte si někam vyrazit, možná na čerstvý vzduch a hlavně se nenechat ničím svazovat.

Den si můžete zpříjemnit tím, že potřete šedou svíci natřete levandulovým  olejem  tak, jako byste na ni chtěli vytvořit  pomyslnou levotočivou spirálu. Svíci pak obalte ve směsi bylin. Použijte květ lípy, mátu, chrpu a puškvorec. U hořící svíce myslete na to, jak se uklidňujete.

Pro usmíření v rodině zapalte šedé svíce dvě. Fungují i bez bylinek.

 

 

V pátek 9.12. přeje kvadratura Venuše s Jupiterem nečekaným cestám a neobvyklým nápadům. Ten den budete více rozumět svým dětem a budete mít nápady na dokonalé dárečky.

 

V sobotu 10.12. vejde Venuše do znamení Kozoroha a pomůže poskládat všechny povinnosti, které jste doposud odkládali. Klidně se vydejte na obhlídku všech možných potencionálních dárků, neboť tento den se vám nebude chtít příliš utrácet, a tak vás neoblomí ani všemožné akce. Vyberete se jen to, co má opravdový smysl.

 

V neděli 11.12. budete mít výkyvy nálady jako na houpačce. Luna v trigonu s Neptunem a Jupiterem vejde k večeru do teatrálního znamení Lva. Opozice mlžné Luny s našeptávačem Plutem může podráždit nálady. Třeba tak přijdou na přetřes dávné i aktuální vztahy. Než však budete cokoliv řešit, raději se jděte vyspat. Ráno moudřejší večera.

 

Hvězdy jsou ve znamení Střelce, které patří k nejhrdějšímu znamení. Svoji hrdost jsou ochotni chránit za každou cenu, a to i za cenu materiálních ztrát. Nejvíce si v partnerském soužití rozumí s Blíženci, Berany a Kozorohy.

Střelci, tento týden se chopte šancí na získání nových zakázek, obchodních partnerů nebo na spoluúčast v zajímavém projektu. Může vás to obohatit.

Kozorozi, může na vás negativně působit brzké stmívání. Nepropadejte depresím, mohly by vás zcela pohltit. Raději zavolejte svým přátelům a vyrazte společně za zábavou.

Vodnáři, v lásce vám chybí něha a citové projevy vašeho partnera. Jako kdyby mezi vámi dvěma vše nabralo nudný stereotyp, kdy se vše jen dokola opakuje. Budete si muset s partnerem o tom promluvit.

Ryby, pocit, že nejde vše podle vašich plánů, můžete mít pouze vy. Pokuste se tedy na všechno podívat z jiného úhlu.

Berani, naučte se v těchto dnech být více skromní a neutrácejte tak rychle. Sice chcete nakoupit dárky pro své nejbližší, ale to neznamená, že váš účet skončí v minusu. I malé dárky udělají radost.

Býci, do světa vysíláte optimistickou energii a pozitivní nálada je z vás cítit široko daleko. Nedivte se, že se k vám opět stahují lidé, kteří se chtějí alespoň malinko přiblížit a touží po vašem zájmu.

Blíženci, tento týden nebudete dobře tolerovat ve svém okolí osoby, které oplývají přehnaným sebevědomím. Budete se totiž s nimi chtít porovnávat, a to nyní není to nejlepší. Musíte si jít svou vlastní cestou a stylem.

Raci, snadné získávání sympatií bude tento týden vaší doménou. Využijte svých komunikačních dovedností, abyste z toho něco pro sebe vytěžili a případně se seznámili s někým zajímavým.

Lvi, většina z vás jsou něco jako vizionáři, a proto jste ve společnosti občas nepochopení. Ale v tyto dny tomu bude jinak a konečně najdete lidi, kteří mají stejné vnímání světa a přesně chápou, co jim chcete sdělit. Je před vámi nové životní dobrodružství.

Panny, příliš kořeněná jídla vám mohou dost nepříjemně rozhodit trávení. Proto se kroťte v konzumaci exotických jídel a koření.

Váhy, pokud se budete cítit naštvaní a zklamaní, nesmíte se tím nechat tolik ovlivňovat. Blýská se na lepší časy, brzy budete překvapení.

Štíři, máte-li problém s tím, že si nevěříte a pochybujete o sobě, není to dobře. Pomoci by vám mohl rozhovor s přítelem, kterému jste ochotni se svěřit. Najdete porozumění a dobrou radu do života.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co věští podle numerologie vaše datum svatby a seznámení?

Stačí pouze spočítat všechny cifry z data. Počítejte tak dlouho, až získáte součet ne větší než 9. Například svatbu jste měli 17.12.2000. Tedy 1 + ...
Kartářka píše...

Karta týdne 6.2.-12.2 je Čtyřka mečů. Zvyšuje odolnost

Tato karta vám má říct, že za všech okolností je čas na udržení vlastní rovnováhy a také na zažehnání konfliktů ve svém okolí, zejména se ...
Kartářka píše...

Jaká kouzla nese dnešní úplněk ve Lvu?

Dnes v 19:28 budeme mít možnost vidět na noční obloze krásný, výjimečný jev, kdy temné nebe ozáří Luna v ohnivém znamení Lva. Tomuto úplňku se ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 25. 3. 2023

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 25.3. 2023 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 6.2.-12.2. Mars v Blížencích nese šance

V pondělí 6. února může být po ránu poněkud unavenější. Sextil Merkuru s Neptunem odnesou vaši pozornost do světa vnitřních snů. Intuice může napovědět, jak ...
Kartářka píše...

Je vůbec možné uvěřit muži, který slibuje, že vás nikdy nezradí?

Proč muži podvádějí? Pokud se bavíme o něčí nevěře, častěji jsme připraveni přijmout fakt, že byl nevěrný muž, než žena. Různými studiemi bylo dokázáno, že ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na únor aneb co nese únorová devítka vám?

Numerologický horoskop na únor říká: co má odejít, to právě teď odejde. Měsíc únor bude pod vlivem vibrace čísla 9, které našeptává, že přišel čas ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na únor 2023 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani, vaše runa je Tiwaz Rozhodně se vám nebude chtít odhodit svoji ostražitost. Nyní se soustředíte zejména na své vlastní síly a odhad. Všechno dění ...
Kartářka píše...

Hvězdy na únor

Pojďme se podívat na to, co nás čeká v únoru. Období mezi 2. a 6. únorem přinese náhlé změny, nečekaná setkání a překvapující zážitky. Slunce ve ...
Kartářka píše...