Týdenní horoskop 4.4.-10.4. Venuše v Rybách tepe trpělivost

V pondělí 4. 4. budou ve výhodě lidé, kteří se staví k problémům čelem. Kvadratury Luny s Marsem a Saturnem nepodpoří příliš únikových strategií. Těm, kteří se práce nebojí, chystají hvězdy milé překvapení v podobě sextilu Luny s Jupiterem a Saturnem. To, co vypadalo na těžkou a lopotnou námahu, či spor se změní v drobnou šarvátku ukončenou dokonalým vítězstvím.

V úterý 5. 4. zajistí Venuše ve znamení Ryb více trpělivosti v lásce. Lidé, kteří hledají lásku, by si měli dopřát více času na nalezení vhodného partnera či partnerky. Konjunkce Marsu se Saturnem zmobilizuje všechny síly k vytrvalému tréninku a práci. Vyplatí se využít těchto energií, neboť pomohou docílit kýžených efektů.

Ve středu 6. 4. zajistí sextily Luny se Sluncem a Merkurem pocit stability ve vztazích s blízkými lidmi. Problémy mohou nalézt rychlé řešení.

Ve čtvrtek 7. 4. pomůže sextil Merkuru se Saturnem v nalezení lepší péče o sebe, a to zejména v lékařské sféře. Můžete pro sebe nalézt ideální rehabilitaci, či metodu, která vám umožní rychle najít sami sebe. Lidé, kteří chtějí z hubnout, nesmí podlehnout pokušení.

V pátek 8. 4. způsobí sextil Merkuru s Marsem, že si budete více cenit inteligentních debat. Vyplatí se prozkoumat si slovník cizích slov ještě dříve, než je začnete používat na veřejnosti.

V sobotu 9. 4. mohou nést kvadratury Luny se Sluncem lehkou únavu. Naplánujte si nějakou nenáročnou činnost.  Odpolední trigony Luny s Jupiterem a Neptunem pomohou získat nadhled. Nevyhýbejte se proto přátelským setkáním.

 

V neděli 10. 4. přinese kvadratura Merkuru s Plutem pozornost nad finančními záležitostmi. Luna vejde do znamení Lva a bude vás pokoušet. Jejím vlivem si tak budete chtít dopřát něco milého pro sebe a pro dobrou náladu.

Hvězdy jsou ve znamení Berana. Lidé narození v tomto znamení mívají v pracovní oblasti rádi výzvy. Na průměrných zaměstnaneckých pozicích dlouho nevydrží. Často se pouštějí do podnikání, kdy je žene touha něčeho dosáhnout. Nejčastěji se jim proto daří v marketingu a v manažerských pozicích.

Berani, tento týden se úspěšně blížíte k vytyčeným cílům. Vše zvládnete přesně načas. Do nových projektů a plánu tak vstoupíte s čistým stolem a velkou dávkou potřebné pozitivní energie.

Býci, situaci mezi vámi a partnerem se podaří uklidnit jedině tehdy, jakmile si uvědomíte, co cenného mezi sebou vy dva máte.

Blíženci, váš protějšek vás nepotěší. Budete zkoumat, co špatného jste provedli, že se k vám nechová podle vašich představ. Měli byste se přestat obviňovat a raději se zaměřit na nějaké své aktivity.

Raci, nepouštějte se do žádných sázek a hecování. Mohlo by to zle skončit. Minimálně hrozí hádky o vítězství.

Lvi, najdete řešení na každý problém a zapeklitý pracovní úkol. U ostatních sice máte dobrou pověst, ale tento týden se vaše pozice v práci ještě upevní.

Panny, nemá cenu cokoliv lámat přes koleno. Jestli si s někým nerozumíte v ničem, je lépe tento vztah radikálně přehodnotit.

Váhy, před vámi bude mnoho situací, kdy si budete muset některé své názory a postoje probrat s ostatními. Nenechte se rozčílit, ale podívejte se na problém naopak i z protistrany. Může vám to v mnohém ulehčit život.

Štíři, v milostném vztahu si připadáte jako stálý inventář, na který všichni spoléhají. Bude to pro vás velké zklamání. Vyléčit vás z toho mohou dobří přátelé, kteří vám dají dobrou radu nebo si s vámi na toto téma rozumně popovídají.

Střelci, v poslední době vás mohla vyčerpat velká emocionální zátěž. Měli byste si dopřát čas, abyste znovu nabrali síly. Zkuste třeba relaxační metody.

Kozorozi, v práci se vám nedaří udržet koncentraci a můžete nadělat zbytečné chyby. Proto se zaměřte jen na ty činnosti, které automaticky ovládáte a nemusíte nad nimi moc přemýšlet. To vám pomůže přežít bez větší úhony.

Vodnáři, buďte opatrní a držte jazyk za zuby. Především tehdy, pokud nebudete s ostatními naplno souhlasit. Nemuseli byste své emoce udržet na uzdě a problém by byl na světe.

Ryby, poradíte si hravě s jakoukoliv překážkou, která vás tento týden čeká. Nemusíte se bát přešlapů.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články