Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé nabídky, které by vám mohly změnit život….

 

V pondělí 13.9.

Pondělí začne nový týden v příjemném rytmu. Nicméně večerní kvadratury Luny se Sluncem a Neptunem mohou přinést splíny.

 

Úterý 14.9.

Opozice Slunce s Neptunem a Luna vcházející do znamení Kozoroha. Opatrně na různé omyly, či nedorozumění. Ryby a Panny mohou tento den zažít něco vzrušujícího na citovém poli.

 

Středa 15.9.

Mars vejde do znamení Vah. Symbolický bůh války a rivality a síly ve znamení Vah není zrovna ve svém prostředí a moc se tam necítí a může tak některé věci vymáhat na sílu, nebo se naopak ten bojovník v nás může proměnit v gaučového povaleče. Bude nás zajímat sport a péče o tělo, ale každý se k tomu postaví po svém. Mějte se rádi a dopřejte si to nejlepší. Zasloužíte si to.

 

Čtvrtek 16.9.

Konjunkce Luny s Plutem bude pokoušet k posouvání něčích hranic a k žertíkům na úkor druhých. Odpoledne vejde Luna do znamení Vodnáře, a tak se naštěstí znovu vrátí empatie.

 

Pátek 17.9.

Kvadratura Luny s Venuší a Uranem a konjunkce se Saturnem a kvadratura s Venuše se Saturnem obrátí vaši pozornost směrem k partnerství a různým smlouvám. Tento den se rozhodně nenechte unést hněvem, či nervozitou. Nevyšlo by z toho nic dobrého. Alespoň, že pomůže trigon Slunce s Plutem, a tak se bude dařit dobře pracovně a finančně.

 

Sobota 18.9.

Málo, která sobota má tak skvělé aspekty, jako tato. Trigon Luny s Merkurem a konjunkce s Jupiterem vnáší příjemnou náladu. Dobře se bude dařit společenský kým akcím a setkávání přátel a rodiny.

 

Neděle 19.9.

Tento den nás čeká mnoho atrakcí a hodně radosti. Přeje potkávání se starými přáteli a dobrému jídlu.

 

Pojďme se podívat na to, co nás čeká v druhé polovině září.

Hvězdy jsou ve znamení Panny, kterým vládne Merkur, díky němuž bývají v partnerském životě stabilní a spolehlivé. Ideálním partnerem je Kozoroh, Střelec, Blíženec a Vodnář.

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Ovšem ne všichni jsou schopni je naplnit podle vašich představ. Pokud si chcete zachovat dobré vztahy, měli byste se nad tím vážně zamyslet.

Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé nabídky, které by vám mohly změnit život. Nezáleží, z jaké oblasti budou.

Štíři, v následujících dnech pochopíte, že nemáte vždycky pravdu. Měli byste se naučit naslouchat názorům zkušenějších.

Střelci, v partnerském vztahu dojde v nejbližších dnech k romantické souhře. Dodá vám to novou energii do žil.

Kozorozi, jestliže vás současná práce svazuje a obírá o fantazii, je načase začít hledat nové zaměstnání. Jinak by to mohlo vést postupně k vyhoření.

Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Jde jen o to, nakolik jste ochotní být odvážní a otevření.

Ryby, těšte se na zajímavé setkání, které pro vás bude v mnoha ohledech inspirací. Máte velkou šanci vyhrát v nějaké loterii.

Berani, nebudete mít dostatek elánu honit se v práci za uznáním, a tak raději ponechávejte věcem volný průběh. Ušetříte si tak mnoho stresu.

Býci, budete mít tendenci jednat neuváženě a riskovat. Může se vám stát, že se necháte vmanévrovat do nevýhodné situace, z které už nedokážete vy couvat.

Blíženci, v těchto dnes vás čeká zásadní rozhodnutí. Je důležité, abyste se rozhodli správně. Pořádně si vše rozmyslete.

Raci, problémy se kupí. Z nejhoršího vás dostane někdo, s kým jste již nepočítali. Tím získáte i příliv nové energie, která vám pomůže se s potížemi lépe poprat.

Lvi, vaše přání se budou plnit rychleji, než byste očekávali. Je proto vhodné dobře vážit své touhy a záměry. A pamatujte, vyřčené slovo se jen těžce bere zpět.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...