Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních.

 

Pondělím se ponese jarní nálada

 

V pondělí 1. března se díky příznivému vlivu trigonu Luny se Saturnem, Merkurem a Jupiterem, přiblížíme o další krůček blíž k jaru.

 

Toho dne naši předkové celý den udržovali domě oheň. Buď pomocí svíce, v krbu, nebo v peci. Tím přivolávali jaro.

Byl to také skvělý den na výrobu talismanů zajišťujících plodnost krásu a úspěch. Na kousek dřívka, nebo oblázek, či jiný přírodní materiál si můžete červeně nakreslit runu Berkano.

 

Úterý bude zamyšlené

 

V úterý 2. března budeme pod vlivem kvadratury Luny s Plutem hloubat, jak málo toho pořád víme o lidech, u nichž jsme si mysleli, že je známe, jako své boty.

 

Dnes se doma všude smýčila obydlí čistilo jak fyzicky, tak energeticky. Také se prováděly rituály, které čistily a posilovaly zdraví.

 

Středa bude o explozích citů

 

Ve středu 3. března můžeme očekávat projevy výbuchů skrývaných citů. Opozice Luny s Uranem a kvadratura se Saturnem vynese na denní světlo skrývané. Někdy velmi bouřlivě. Trigony Luny s Venuší a se Sluncem a sextil Venuše s Uranem pomohou tyto exploze vyladit do harmonických poloh.

 

Na čtvrtek potrápí horší spaní

 

Ve čtvrtek 4. března se nám muže hůře spát. Kvadratury Luny s Merkurem a Jupiterem zavalí dotěrnými a neklidnými myšlenkami. Přes den si ale náladu zlepšíme. Mars vejde do znamení Blíženců a s tím pocítíme i impuls k práci a k podpoře druhých lidí.

 

Na klidné spaní a energetickou ochranu během snů si můžete dát do rohů vaší ložnice větévky vřesu, žitné klasy a květy heřmánku. Na chvíli v místnosti, nejlépe uprostřed zapalte stříbrnou svíci. Po jejím uhašení můžete jít spát. Bylinky i svíci druhý den schovejte do temného prostotu a takto opakujte několik dnů.

Také si můžete dát listy vavřínu pod polštář. Odedávna je znám pro svou očistnou moc. Byl zasvěcený Apollónovi. Jeho žvýkáním se antickým básníkům, zpěvákům a jasnovidcům dostávalo inspirace od božského Apollóna. Kněží boha lékařství Asklépia zase jeho dýmem likvidovali i duchovní zárodky nemocí. Apollónovi kněží si před spaním kladli vavřínové větve pod hlavu. Díky tomu během snu obdrželi od boha cenné rady a věštby.

 

V pátek budete rozhodovat

 

Pátek 5. března si vymezte na rozhodování. Naše hlava bude pracovat na plné obrátky. Konjunkce Merkuru s Jupiterem udělá tento den jedním z nejlepších na důležitá rozhodování.

 

Víkend nese pohodový odpočinek

V sobotu 6. března kvadratury Luny se Sluncem a Neptunem stopnou veškeré vaše ambiciózní plány správnou předjarní únavou. Nicméně se sobota ponese v pohodové a veselé náladě o což se postarají sextily Luny s Jupiterem a Merkurem. Bude se nám chtít získávat nové informace kontakty a přátelství.

 

Neděle 7. března vejde Luna do znamení Kozoroha a připomene všechno co jste nestihli zařídit. Nicméně neděle je dnem zasvěceným odpočinku a kdo to zná, ví, že se vyplatí nabrat sílu.

 

Před námi je nový měsíc, pojďme se podívat, co čeká jednotlivá znamení

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Tyto citlivé a vnímavé osoby rády pomáhají ostatním. Ve společnosti více lidí se drží v pozadí. Na vše mají vlastní názor, ale většinou si ho nechávají pro sebe. Nemají rády hádky a ostré výměny názorů. Jejich soucitná povaha se nepřenese ani přes násilí a ubližování slabším.

Ryby, tento týden si uvědomíte, že vás partnerský vztah se ocitl v čistě praktické rovině. Je potřeba ho trochu oživit.

Berani, nehledejte chyby na ostatních a raději si najděte další zdroj příjmů. Brzy se totiž bude hodit.

Býci, uzavřete se do sebe, abyste mohli učinit závažné rozhodnutí. Výsledkem bude krok správným směrem, který může obrátit váš život naruby.

Blíženci, v následujících dnech pochopíte, že nemáte vždycky pravdu. Měli byste se naučit naslouchat názorům zkušenějších.

Raci, v partnerském vztahu dojde v nejbližších dnech k romantické souhře. Dodá vám to novou energii do žil.

Lvi, budete mít tendenci jednat neuváženě a riskovat. Může se vám stát, že se necháte vmanévrovat do nevýhodné situace, z které už nedokážete vy couvat.

Panny, překvapí vás touha po osamělých toulkách přírodou. Čas od času si člověk potřebuje o samotě vyčistit hlavu.

Váhy, přestaňte udržovat kontakt s osobou nevalné pověsti, která vás ovlivňuje. Z její strany je to čistá vypočítavost.

Štíři, pravidelné cvičení jógy vám pomůže vyvážit neustále napětí a stresové stavy, se kterými se neumíte moc dobře vypořádat.

Střelci, dá vám to zabrat, ale nakonec ke všeobecné spokojenosti vyřešíte finanční závazky, která vám v poslední době dělaly vrásky.

Kozorozi, tělesná cvičení a příroda vás dokáží zklidnit. Snadno se vám tak podaří překonat i vyhrocené vztahy s kolegy či rodinou.

Vodnáři, pokud se budete muset rozhodovat v čemkoliv, věřte svému úsudku a zkušenostem. Potom vše půjde snadněji.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články