Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních.

 

Pondělím se ponese jarní nálada

 

V pondělí 1. března se díky příznivému vlivu trigonu Luny se Saturnem, Merkurem a Jupiterem, přiblížíme o další krůček blíž k jaru.

 

Toho dne naši předkové celý den udržovali domě oheň. Buď pomocí svíce, v krbu, nebo v peci. Tím přivolávali jaro.

Byl to také skvělý den na výrobu talismanů zajišťujících plodnost krásu a úspěch. Na kousek dřívka, nebo oblázek, či jiný přírodní materiál si můžete červeně nakreslit runu Berkano.

 

Úterý bude zamyšlené

 

V úterý 2. března budeme pod vlivem kvadratury Luny s Plutem hloubat, jak málo toho pořád víme o lidech, u nichž jsme si mysleli, že je známe, jako své boty.

 

Dnes se doma všude smýčila obydlí čistilo jak fyzicky, tak energeticky. Také se prováděly rituály, které čistily a posilovaly zdraví.

 

Středa bude o explozích citů

 

Ve středu 3. března můžeme očekávat projevy výbuchů skrývaných citů. Opozice Luny s Uranem a kvadratura se Saturnem vynese na denní světlo skrývané. Někdy velmi bouřlivě. Trigony Luny s Venuší a se Sluncem a sextil Venuše s Uranem pomohou tyto exploze vyladit do harmonických poloh.

 

Na čtvrtek potrápí horší spaní

 

Ve čtvrtek 4. března se nám muže hůře spát. Kvadratury Luny s Merkurem a Jupiterem zavalí dotěrnými a neklidnými myšlenkami. Přes den si ale náladu zlepšíme. Mars vejde do znamení Blíženců a s tím pocítíme i impuls k práci a k podpoře druhých lidí.

 

Na klidné spaní a energetickou ochranu během snů si můžete dát do rohů vaší ložnice větévky vřesu, žitné klasy a květy heřmánku. Na chvíli v místnosti, nejlépe uprostřed zapalte stříbrnou svíci. Po jejím uhašení můžete jít spát. Bylinky i svíci druhý den schovejte do temného prostotu a takto opakujte několik dnů.

Také si můžete dát listy vavřínu pod polštář. Odedávna je znám pro svou očistnou moc. Byl zasvěcený Apollónovi. Jeho žvýkáním se antickým básníkům, zpěvákům a jasnovidcům dostávalo inspirace od božského Apollóna. Kněží boha lékařství Asklépia zase jeho dýmem likvidovali i duchovní zárodky nemocí. Apollónovi kněží si před spaním kladli vavřínové větve pod hlavu. Díky tomu během snu obdrželi od boha cenné rady a věštby.

 

V pátek budete rozhodovat

 

Pátek 5. března si vymezte na rozhodování. Naše hlava bude pracovat na plné obrátky. Konjunkce Merkuru s Jupiterem udělá tento den jedním z nejlepších na důležitá rozhodování.

 

Víkend nese pohodový odpočinek

V sobotu 6. března kvadratury Luny se Sluncem a Neptunem stopnou veškeré vaše ambiciózní plány správnou předjarní únavou. Nicméně se sobota ponese v pohodové a veselé náladě o což se postarají sextily Luny s Jupiterem a Merkurem. Bude se nám chtít získávat nové informace kontakty a přátelství.

 

Neděle 7. března vejde Luna do znamení Kozoroha a připomene všechno co jste nestihli zařídit. Nicméně neděle je dnem zasvěceným odpočinku a kdo to zná, ví, že se vyplatí nabrat sílu.

 

Před námi je nový měsíc, pojďme se podívat, co čeká jednotlivá znamení

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Tyto citlivé a vnímavé osoby rády pomáhají ostatním. Ve společnosti více lidí se drží v pozadí. Na vše mají vlastní názor, ale většinou si ho nechávají pro sebe. Nemají rády hádky a ostré výměny názorů. Jejich soucitná povaha se nepřenese ani přes násilí a ubližování slabším.

Ryby, tento týden si uvědomíte, že vás partnerský vztah se ocitl v čistě praktické rovině. Je potřeba ho trochu oživit.

Berani, nehledejte chyby na ostatních a raději si najděte další zdroj příjmů. Brzy se totiž bude hodit.

Býci, uzavřete se do sebe, abyste mohli učinit závažné rozhodnutí. Výsledkem bude krok správným směrem, který může obrátit váš život naruby.

Blíženci, v následujících dnech pochopíte, že nemáte vždycky pravdu. Měli byste se naučit naslouchat názorům zkušenějších.

Raci, v partnerském vztahu dojde v nejbližších dnech k romantické souhře. Dodá vám to novou energii do žil.

Lvi, budete mít tendenci jednat neuváženě a riskovat. Může se vám stát, že se necháte vmanévrovat do nevýhodné situace, z které už nedokážete vy couvat.

Panny, překvapí vás touha po osamělých toulkách přírodou. Čas od času si člověk potřebuje o samotě vyčistit hlavu.

Váhy, přestaňte udržovat kontakt s osobou nevalné pověsti, která vás ovlivňuje. Z její strany je to čistá vypočítavost.

Štíři, pravidelné cvičení jógy vám pomůže vyvážit neustále napětí a stresové stavy, se kterými se neumíte moc dobře vypořádat.

Střelci, dá vám to zabrat, ale nakonec ke všeobecné spokojenosti vyřešíte finanční závazky, která vám v poslední době dělaly vrásky.

Kozorozi, tělesná cvičení a příroda vás dokáží zklidnit. Snadno se vám tak podaří překonat i vyhrocené vztahy s kolegy či rodinou.

Vodnáři, pokud se budete muset rozhodovat v čemkoliv, věřte svému úsudku a zkušenostem. Potom vše půjde snadněji.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víte, na co se připravit, když vás svědí dlaň, nos, krk, či pravé oko? Poznáte to právě podle části těla!

To, co můžete očekávat v brzké době, poznáte podle části těla. Mrkněte na svou budoucnost! Funguje vám tělo také jako věštění Teiresiásovi? Pokud vás začne ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude jaro bude slyšet i cítit a kdo dostane naději?

Berani, Slunce se na vás usmívá a jarní nálada dělá své. Plni euforie dostanete chuť na výhru v taneční soutěži. Tančit budete se smetáky i ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Víte, které bankovky přitahují hojnost? Všímejte si čísel!

Už jste někdy slyšeli o bankovkách, které přitahují hojnost? Pozorně sledujte sériová čísla bankovek, které vám šustí v rukách. Energie některých z nich vám mohou ...
Kartářka píše...

Jak se vyhnout pomluvám v práci? 

Našli jste si práci snů a cítí se plni euforie? Jeden den lítáte téměř na křídlech, všichni kolem vás se zdají milí a upřímní. Dokonce ...
Kartářka píše...
/ Články, magie, pomluva

Karta týdne 5.4. – 11.4. Trojka holí; štěstí přeje připraveným!

Beranům jdou nové, smělé vize, ochrana a protekce. Soukromý život u zrozenců v Panně bude vzbuzovat respekt. Střelci se konečně dočkají uznání. Trojka holí přeje připraveným ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.4.-11.4. Kdo unikne rodinným hádkám a hoho čeká milé překvapení?

Vodnáři, pozor na naštvaného kolegu. Býci, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Blíženci, stůjte si za svým. Týden začíná Velikonočním pondělím, kdy můžeme odpočívat a čerpat energii ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na duben 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Wunio Dobrých výsledků můžete docílit i díky spolupráci s okolím. Můžete i v něčem vyhrát. Radost vám nese i zdravý pohyb. Jde vám období, ...
Kartářka píše...

Velikonoční víkendový horoskop: Svátky, svátky! Kdo vymrská nejvíce vajec a hoho čeká sprška?

Blíženci si vybojují své místo u mixeru a pak budou ohromovat svět svými báječnými specialitami a Býky čeká pod vlivem Uranu revoluce. Upečou mazance jinak, ...
Kartářka píše...

Co nám přinesou planety pro letošní jaro? Připravme se na starosti, výzvy a následný klid a více svobody!

Konjunkce Slunce a Venuše potrvá do poloviny dubna. Slunce s Venuší ukazuje příznivé aspekty na obnovování kontaktů po nutnou dobu alespoň skrze telefony a počítače ...
Kartářka píše...