Týdenní horoskop 7.8.-13.8. Čas padajících hvězd povzbudí Merkur s Jupiterem. Splňte si přání

Kdysi se věřilo, že každá padající hvězda je bohyně noci, která utíká ze svého domu a hledá na zemi partnera, nebo milence, pěkného pozemšťana. Takový muž se již potom nikdy nedokázal zamilovat do smrtelné ženy.

V pondělí 7. srpna šetřete síly na vše podstatné, protože vlivem kvadratury Slunce s Jupiterem můžete přecenit své schopnosti. Naštěstí vejde Luna do znamení Býka a zpomalí přílišné lítání v oblacích. Možná se zasníte, ale nohama zůstanete pevně na zemi.

V úterý 8. srpna vás trigony Luny s Merkurem a Marsem a konjunkce s Jupiterem pravděpodobně přimějí uslyšet potřeby svých blízkých a pomoct jim.

Ve středu 9. srpna se můžete vzbudit dříve po neklidné noci, kterou přinesla Luna s Uranem v kvadratuře s Venuší. Během dne budete mít problém porozumět lidem ve svém okolí a zejména jejich postoji k vám. O to více oceníte upřímnost. Kvadratura Venuše s Uranem může přinést překvapení. Vysvětlení případného nedorozumění a uvolnění napětí nastane spíše odpoledne, kdy vejde Luna do znamení Blíženců.

Ve čtvrtek 10. srpna slibují hvězdy skvělý den. Pohnete se spoustou věcí a budete bystřejší než kdy jindy. O to se postará trigon Merkuru s Jupiterem. Skvěle by se mohlo dařit i v pracovní, či obchodní oblasti.

V pátek 11. srpna si někam vyjděte s přáteli. Příznivé aspekty k tomu nesou sextily Luny se sluncem a Venuší. Hrozí sice menší slovní přestřelky, protože kvadratura Luny s Marsem a Neptunem potřebuje menší napětí, ale s dobrými přáteli se můžete bavit bez obalu, aniž byste se na sebe uráželi. Na nebi možná uvidíte padaící perseidy.

Perseidy jsou zvané také slzami svatého Vavřince, protože touto dobou mívá tento svatý svůj svátek. Nejvíce se jich objeví mezi 11. a 12. srpnem. Může jich padat až 100 za hodinu, ale vidět je budete určitě během celého srpna. Nejlépe během temného nebe při novoluní 16. srpna.  Hvězdy budou krásně kontrastní a vice budou vidět světelné čáry, zářící za padajícím hvězdami, symbolizujícími vaše přání. Nejvíce jich uvidíte v přírodě, na horách a daleko od osvětlených měst.

Perseidy – meteory rozeznáte snadno. Objeví se náhle a  narozdíl od pravidelně se pohybujících satelitů a letadel, padají rychle dolů.

Kdysi se věřilo, že každá padající hvězda je bohyně noci, která utíká ze svého domu a hledá na zemi partnera, nebo milence, pěkného pozemšťana. Takový muž se již potom nikdy nedokázal zamilovat do smrtelné ženy. Někde v hvězdách si myslíváme i my, že máme někoho blízkého a ve starém Řecku se mělo za to, že hvězdy jsou duše předků, které navštěvují své blízké. U nás se zažilo vyslovit přání tehdy, když uvidíte padající hvězdu. Třeba se splní.

V sobotu 12. srpna vejde Luna do znamení Raka a přinese dobrou náladu a potřebu postarat se nejenom o své blízké, ale i odbourat stres a nastavit dobrou fyzičku.

V neděli 13. srpna vás obdaří dobrou náladou sextily Luny s Jupiterem, Merkurem, Marsem a Uranem. Den popluje na vlně veselosti, šanci na lásku věští konjunkce slunce s Venuší.

Hvězdy jsou ve znamení Lva. Toto ohnivé znamení charakterizuje silné osobnosti a vůdčí tipy. Jejich temperamentní a energické povaze nechybí sebedůvěra. Jsou to průbojné a vyrovnané bytosti, které ví, co chtějí.

Lvi, tento týden se není čemu divit, že jste středem pozornosti. Sálá z vás dobrá nálada, sebevědomí, šarm a máte pro každého vlídné slovo.

Panny, sice vás zlobí nepatřičné poznámky někoho z rodiny, ale i tak se ovládněte a nijak nereagujte. Je to nejlepší rozhodnutí.

Váhy, disponujete správnými argumenty, ale i přesto si dávejte pozor, jakým způsobem a proti komu je budete používat.

Štíři, místo toho, abyste měli ke všemu plno připomínek, ovládejte se a starejte se raději o své povinnosti. Díky tomu se dokážete uklidnit.

Střelci, dejte si dobrý pozor, jakým způsobem se snažíte zapůsobit na svého partnera. Citové vydírání není zrovna nejúčinnější.

Kozorozi, dávejte si pozor na lenošení během dovolené. Máte tu nejlepší šanci, jak si momentálně dát formu do pořádku.

Vodnáři, možná vám nyní v rodině někdo leze na nervy a vy ho nechcete nějakou dobu vídat. Není důvod měnit názor, pokud to tak cítíte.

Ryby, energie jistého člověka, s nímž jste v poslední době více v kontaktu, na vás funguje velmi dobře a pozitivně. Díky tomu člověku máte větší chuť do života, vyšší sebevědomí a také stálý úsměv na tváři.

Berani, jakmile se bude někdo z rodiny chtít hádat, rozhodně s tím u vás narazí. Vy o takovou diskuzi rozhodně nestojíte.

Býci, věřte tomu, že s koncem tohoto měsíce přijdou lepší chvíle a vše se začne obracet ve váš prospěch. Jen vydržte.

Blíženci, tento týden nevkládáte energii do hledání nových cest. Raději se držte vyzkoušených postupů, které jsou sázkou na jistotu.

Raci, pokud se dostanete do situace, kdy si nebudete jistí postojem někoho z vašich blízkých, nesuďte ho, ale znovu se ho zeptejte. Mohli byste si totiž jeho slova vyložit mylně a vaše reakce by byla dost přehnaná.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...

Jupiter vystoupil z retrográdu, je na co se těšit!

Hvězdná obloha nám nyní nabídne možná splněna přání v každé padající hvězdě Perseid. A navíc 11. srpna Jupitera vystoupil z retrográdu. Co to znamená? Do našeho života můžeme konečně přivítat štěstí. Stačí se jenom trochu snažit.

 

Jupiter je již od začátku loňského listopadu od 2. prosince ve zn. Střelce.  Jupiter je planetou úspěchu, požehnání a štěstí. Teď byl čtyři měsíce v retrográdu a konečně začal mířit dopředu. Samozřejmě všechny planety jdou směrem dopředu, to jenom lidské optice se jeví někdy jejich chod, jako zpětný. Nicméně naši moudří předci vypozorovali, že to nese jistý příznivý, nebo nepříznivý vliv na lidské dění a osudy. Zejména v té oblasti, kterou má milá planeta na svědomí. Retrográdní Jupiter je o nedůvěře v sebe, v okolí a ve štěstí. Pocity úzkostí a chmur mohly pramenit kdesi ve skrytu zapomenuté minulosti.

Po čtyřech měsících tak nyní budete opět více podnikaví a odvážní a budete mít někdy i chuť skály lámat.

Speciálně z toho budou těžit lidé zrození ve zn. Lva, kteří mají v Trigonu čili šťastném seskupení i Slunce a Venuši.  Mohou více cestovat, poznávat, okouzlovat, blyštět se!

Myslete na kurzy, učení, startu nové práce, či podnikání. To, co doposud stálo, se nyní konečně vydává vpřed.

 

Berani, Lvi a Střelci budou mít možnost cítit spokojenost na každém kroku. Šťastné náhody mohou vykukovat z každého rohu.

 

 Blíženci, Váhy a Vodnáři, mají možnost poznat nové zajímavé lidi. Ti jim mohou v budoucnu velmi pomoci. Budou cítit pomoc a podporu okolí i přátel. Jde o to nepromeškat tyto příležitosti. Stačí vyjít mezi lidi.

 

Vodní znamení – Raci, Štíři a Ryby budou mít možnost rozproudit stojaté vody věcí, které předtím nešly. Mohou dostat zajímavou pracovní nabídku mohou se odvážit práci změnit. Mohou se rozhlížet, jak zvýšit svojí dosavadní kvalifikaci. Vše, do čeho se pustí se jim v budoucnu zúročí.

Zemská znamení budou cítit vice změny nálad. Berani, Panny, a Kozorozi nyní mohou získat dlouho očekávaný klid na duši. V důležitých věcech se jim může podařit učinit dlouho očekávané správné rozhodnutí. Pozornost se zaměří zejména na vnitřní život. Budou mít možnost pochopit na vlastní kůži smysl cenných životních rad.

Helen Stanku

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...