Týdenní horoskop 6.2.-12.2. Mars v Blížencích nese šance

V pondělí 6. února může být po ránu poněkud unavenější. Sextil Merkuru s Neptunem odnesou vaši pozornost do světa vnitřních snů. Intuice může napovědět, jak řešit běžné starosti. I tak se můžete cítit dezorientováni. V praktickém životě se raději nepouštějte do nových věcí a s novými známostmi opatrně. Večerní Luna vcházející do znamení Panny vyžaduje trochu péče o tělo. Dopřejte si třeba bylinkovou lázeň.

V úterý 7. února může být ospalejší den. Kvadratura Luny s Marsem radí jít dřív do postele a soustředit se na dostatečný odpočinek. Věnujte pozornost svým snům.

Ve středu 8. února se budete chtít vlivem opozice Luny s Venuší a Neptunem v trigonu s Uranem a také sextilu Venuše s Uranem bavit a spontánně milovat. Pokud se přistihnete, že s vámi mlátí hormony, je na vině částečně i tato konstelace a částečně vaše touhy.

Příjemný čtvrtek 9. února věští trigon Luny s Merkurem a Plutem a Luna vcházející do znamení Váhy. Den bude plný příjemných výzev a všechno půjde od ruky.

V pátek 10. února budete mít potřebu odhalovat záhady života a věci mezi nebem a zemí. Konjunkce Merkuru s Plutem touží po poznání. Dopřejte si kvalitní knihu, film, či kurz osobního rozvoje.

O velmi aktivní sobotu 11. února se postarají trigon Luny se Sluncem a Saturnem a Merkur vcházející do znamení Vodnáře. Pustíte se s chutí do ambiciózních plánů a vše půjde od ruky. Večerní kvadratura Luny vcházející do znamení Štíra s Plutem a Merkurem varuje před tím, že nadcházející události nemusíte mít zcela pod kontrolou. Pokud se chystáte někam na večírek, může to být velmi divoká jízda.

V neděli 12. února zatoužíte vlivem opozice Luny s Uranem po změně zaběhnutých nedělních schémat. Udělejte něco pro vás netypického.

Co dělat?

Mars v Blížencích radí v tomto týdnu využít dar štěstěny a chopit novou obchodní příležitost. Ta může vyrovnat, či zlepšit váš rozpočet. Neohlížejte se do minulosti a využijte možností, které vám nesou lepší budoucnost.

 

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře, kteří mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Dá se říci, že rádi jdou proti proudu. Často se tak setkávají s nepochopením. Největšími hodnotami pro Vodnáře jsou svoboda a nezávislost. Zakládají si na upřímných vztazích mezi přáteli. Nesnáší pokrytectví a jednotvárnou práci.

Vodnáři, najednou přesně uvidíte to, co chcete a jasně vidíte i cestu, jak toho dosáhnete. Navíc se nemusíte bát nedorozumění. Partner se postaví na vaši stranu s ujištěním, že pro vás udělá všechno, co jen půjde.

Ryby, pokud podceníte spor s kolegou, bude to mít pro vás nepříjemné následky. Když včas nevyrazíte do protiútoku, půjde si tvrdě za svým.

Berani, jakmile se ve vaší přítomnosti rozjede hádka, zafungujete spolehlivě jako smírčí element. I když se do cizích záležitostí nechcete plést, tento týden vás situace vyloženě sama donutí jednat.

Býci, nenechte se odradit drobnými škobrtnutími a jděte změně jednou naproti sami. Tentokrát to vyjde.

Blíženci, vaše duševní zdraví potřebuje meditaci. Máte výbornou příležitost pro změnu života. Změna se může zdát děsivá, ale zpětně uvidíte, že byla pozitivní.

Raci, dočkáte se nevděku od člověka, od kterého vás to nepříjemně zaskočí. Jeho chování vás bude mrzet, ale nenechte se dotlačit k myšlence na odplatu.

Lvi, opět se ukáže, že díky schopnosti strategického plánování dokážete zvládnout i to, co je pro ostatní překážka.

Panny, nebojte se jasně vyjádřit touhy a probuďte svoji přirozenost. Jedině tak zaujmete nejen u partnera, ale také v práci.

Váhy, čeká vás poklidný týden. Budete však muset vyřešit nějaké úřední povinnosti. Vyčleňte si na to dostatek času, abyste vše stihli.

Štíři, budete mít tendenci jednat neuváženě a riskovat. Může se vám stát, že se necháte vmanévrovat do nevýhodné situace, z které už nedokážete vy couvat.

Střelci, dávejte si pozor, jak mluvíte před ostatními o svých přátelích. Některé sarkastické poznámky dokáží zanechat dlouhodobé rány.

Kozorozi, budete muset vynaložit větší úsilí, abyste se domluvili se svým okolím. I když vám nikdo neubližuje, můžete ten pocit mít. Držte se zpátky.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články