Jste připraveni slyšet pravdu?

Bozena-kartarkaO svém osudu každý rozhoduje sám za sebe. Toto je jeden z mnoha příběhů mých klientů.

Chtít vědět víc!

Před lety mě požádala o výklad karet paní Dana, nevěděla si rady se svým nevěrným manželem Josefem. Ze všeho nejdřív jsem se zeptala karet, zda se tito lidé k sobě hodí pro partnerství a měli se v tomto životě potkat. Ano měli.

Pro výklad jsem zvolila Cikánské karty, které se mi už tak často osvědčily k výkladu mezilidských vztahů a lásky. Karty mi ukázaly, že pan Josef má krátkodobé mimomanželské vztahy s jinými ženami.

Společně jsme s paní Danou zjistili, že je to proto, že si neváží rodinného zázemí. Ale také v kartách bylo vidět, že svoji ženu má stále velmi rád a jediná jeho náprava spočívá v odstřižení od rodinného života.

Rodinná otázka. Jak dál?

Pro Danu bylo toto rozhodnutí těžké, váhala. Bála se, nechtěla o něj přijít úplně. Do ničeho jsem ji netlačila, řekla jsem ji, že to musí být její rozhodnutí. Karty jenom nastínily jakou cestou se dál ubírat. Nestalo se to hned,až po dalších nevěrách jejího muže, kdy si už nevěděla rady.

Josefa vystěhovala z domova a zůstala jen s dětmi, samozřejmě ji bylo těžko. Ale jak karty předpověděly, netrvalo dlouho a Josef se vrátil k rodině, zjistil že život bez ni nemá pro něj smysl. Paní Dana mě pravidelně kontaktuje, vypráví o zlepšení jejich vztahu, ale přesto chce krátky náhled na ně, to semínko nedůvěry v ní stále je.

Společné soužití

A já mám radost z toho, že ji můžu potvrdit že je vše mezi nimi v pořádku. Daně a  Josefovi můj výklad pomohl ke spokojenému soužití.

Tato zpětná vazba mých klientů je tou nejhezčí odměnou.

Vaše kartářka Božena

Sdílejte!