Týdenní horoskop od 6.9.-12.9. Co nese novoluní v Panně?

Sdílejte nás

Váhy, hlavně nic nelámejte přes koleno. Ve vašem partnerském vztahu se odehrává zatmění, což negativně a kriticky ovlivňuje pohled na partnera. Blíženci, nezabývejte se stinnými stránkami ostatních. Než budete někoho hodnotit, sáhněte si sami do svědomí. Lvi, pozor na lidi z vašeho okolí, kteří vynikají v citovém vydírání. Bude těžké jim nepodlehnout.

Pondělí 5.9.

Kvadratura Venuše s Plutem věští rozčarování na obzoru. Trigon Marsu s Plutem a Venuše s Jupiterem pro změnu ukonejší.

 

Úterý 7.9.

Novoluní vstoupí do znamení Panny. Přináší jak nové naděje a možnosti, tak i nejistoty a pochybnosti. Trigon Slunce s Uranem posilní kreativitu a nápady a pomůže pohnout se dopředu. Aby to nebylo tak lehké, Luna bude v opozici s Neptunem a v konjunkci s Marsem, a to může narušit pocit bezpečí a vnést emoční rozkolísanost. Bude dobré dostat se do rovnováhy. Zbavit se všech závaží, která trápí. Rozloučit se se zlozvyky. Novoluní v Panně bude ideálním dnem pro nastartování nových návyků a pořádků nejenom v práci a učení, ale zejména v oblasti zdraví a péče o sebe. Tento den je potřeba posílit činnost sleziny a slinivky. Ideálními bylinkami na posílení těchto orgánů jsou borůvky, chmel, kmín a pampeliška.

 

Středa 8.9.

Luna vejde do znamení Vah. Přináší otevřenost a srdečnost i k lidem ve svém okolí.

 

Čtvrtek 9.9.

Konjunkce Luny s Merkurem podpoří učení, intelekt a práci.

 

Pátek 10.9.

Luna a Venuše ve znamení Štíra – počítejte s nedorozuměními na všech polích. Bylo by vhodné, vyhnout se různým dohodám a plánování s partnerem, i s přáteli. Nechte to raději na neděli.

 

Sobota 11.9.

 

Luna v opozici s Uranem vyzkouší, jak moc se umíte držet plánu. Věci se budou komplikovat a možná budete muset kreativně vymýšlet nová řešení.

 

Neděle 12.9.

Příjemné sextily Luny s Plutem, Marsem a Saturnem a Luna vcházející do znamení Střelce, nese skvělý odpočinkový den. Jakékoliv výlety, houbaření, sport, kulturní akce, dobré jídlo, to vše tak může vést ke spokojenosti.

 

Hvězdy jsou ve znamení Panny. Toto zemské znamení je obdařené pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Bývají pracovití a mají velký smysl pro detail.

Panny, tento týden se nový objev projeví jako osoba se stejnými názory na život a také se stejnými morálními zásadami. To je pro vás dost důležité.

Váhy, hlavně nic nelámejte přes koleno. Ve vašem partnerském vztahu se odehrává zatmění, což negativně a kriticky ovlivňuje pohled na partnera. Ovládněte se a své výtky odložte, bude to určitě lepší.

Štíři, myšlenky vás budou nutit přemýšlet o dosavadním životě. Pokud zjistíte, že jste na konci jedné etapy, je potřeba ji uzavřít a jít dál.

Střelci, možná vás bude přepadat melancholická nálada, častěji budete poletovat ve vzpomínkách. Některým připomenou něco, co slíbili kdysi udělat. Možná je právě čas na realizaci.

Kozorozi, i když rádi převádíte, že jste dobří a že máte nevyčerpatelné síly i možnosti, neměli byste to přehánět. Na některé věci je lepší zavolat si odborníky.

Vodnáři, přes veškerou únavu si najděte čas na pohyb na čerstvém vzduchu. I krátká procházka má významnou roli.

Ryby, přicházejí dny, kdy nevíte, kam dřív skočit. Lákavých šancí je spousta, ale vy se musíte smířit s tím, že všechny nevyužijete.

Berani, i když vás tyto dny vybízí, abyste utráceli a užívali si života, musíte se v tomto ohledu držet zpátky. Finanční rezervy se doplňují obtížně.

Býci, tento týden bude pro vás dost náročný. Musíte si hlídat každé slovo, které pronesete. Máte tendenci hnát na ostří nože to, co vyžaduje citlivý přístup.

Blíženci, nezabývejte se stinnými stránkami ostatních. Než budete někoho hodnotit, sáhněte si sami do svědomí.

Raci, úspěšným dnem bude čtvrtek, naplánujte si všechny důležité schůzky, na kterých vám záleží. Dopadnou nad očekávání výborně.

Lvi, pozor na lidi z vašeho okolí, kteří vynikají v citovém vydírání. Bude těžké jim nepodlehnout. Jedině racionální argumentace je může zarazit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...