Týdenní horoskop 6.6.-12.6. Venuše s Uranem pomohou z potíží

Slunce v Blížencích vás nadopuje velkou injekcí planetární energie a nápady do zásoby. Je jen na vás, jak s tím naložíte. Podělte se o úkoly se svým okolím, vyšetříte si tak čas pro sebe.

V pondělí 6.6. pomůže Luna ve znamení Panny rychle naskočit do pracovního rytmu každodenních povinností.

 

V úterý 7.6. budete moci sledovat nad jižním obzorem první čtvť Luny v Panně. Kvadratura Luny se Sluncem přinese poněkud chmurnější náladu. Hodně lidí bude hledat pomoc u druhých. První čtvrť postaví do pohotovosti všechny, kteří si sami nevědí rady se svými starostmi. Buďte ohleduplní, ale nenechte se vtáhnout do dramat druhých lidí. Trigony Luny s Venuší a Uranem pomohou zařídit hodně věcí, pokud do toho vložíte lehkost a nadhled.

 

Ve středu 8.6. se o ranní houpačku nálad postará opozice Luny s Neptunem. Snažte se odolat negativnímu vlivu lidí, kteří rozsévají zlé zprávy. S tím vám pomohou trigony Luny s Merkurem a Plutem a odpolední Luna vcházející do znamení Vah.

 

Ve čtvrtek 9.6. vás může cokoliv lehce vyvést z vaší vnitřní rovnováhy. Opozice Luny s Jupiterem a Marsem může způsobit, že tlak lidí z vašeho okolí může vyostřit napětí a neklid. Snažte se uchovat si klid a nadhled.

 

V pátek 10.6. vás trigon Merkuru s Plutem obklopí příjemnými lidmi, nebo vám pomůže nalézt spřízněné duše. Přátelská setkání i milostné schůzky se podaří. Vyplatí se odesílat psaní a e-maily, protože je tu velká šance, že se rychle dostanu ke svým adresátům.

 

Více ideální den, než sobotu 11.6. si lze těžko představit. Žádné důležitější astrologické úklady a k tomu sobotní odpočinek jsou ideálním receptem na klidné lenošení a milé chvíle s blízkými.

 

V neděli 12.6. konjunkce Venuše s Uranem v Býku nasměruje pozornost k partnerským záležitostem. Pomůže vybřednout z životních i vztahových potíží. Vyplatí se udělat si pořádek v citových záležitostech, objasnit nedorozumění a zbavit se falešných známých, nebo neodpovídat na rýpání někoho, kdo vám už delší dobu hraje na nervy. Býci mohou zaznamenat přerod, Vodnáři a Lvi zas realizovat své ambice ve finanční, či umělecké sféře.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Tito lidé mají vynikající komunikační schopnosti. Mají rádi takovou práci, ve které jsou změny na denním pořádku. Chtějí se potkávat s novými lidmi, plnit zajímavé úkoly. Rutinní a pravidelně se opakující práce by je brzy otrávila.

Blíženci, máte-li tento týden další kariérní plány, ještě na nich trochu zapracujte. Především však ještě vyčkejte na ten správný okamžik. Pokud něco nyní uspěcháte, můžete se jen dostat do potíží.

 

Raci, velmi těžko se vám bude přijímat pozvání na schůzku. Ne proto, že byste na ni nechtěli jít, ale proto, že si nedůvěřujete a bojíte se neúspěchu. To vše jsou ale pouze jen vaše domněnky a předsudky.

 

Lvi, energie, kterou nyní oplýváte, vás bude nutit k hledání dalšího vzdělávání a poznávání. Měli byste ji využít k objevení nevšedních témat.

Panny, měli byste si rozhodně promyslet možnost, že se chopíte nové příležitosti, jak se v práci dostat dál nebo si splnit sen. Rozhodujte se na základě zkušeností a možností.

 

Váhy, od osoby, kterou jste si nedávno pustili k tělu, dostanete lekci a ta se vám líbit nebude. Další kontakt si rozmyslíte.

 

Štíři, tendence pomstít se někomu za nedávné křivdy s vámi cloumají již delší dobu. Pokud ale nechcete spadnout na jeho úroveň, tak si tyto kroky rozmyslete.

 

Střelci, snažte se o uklidnění situace doma či na pracovišti. Především slevte ze svých požadavků a také mírněte svou rétoriku.

 

Kozorozi, jestliže si někdo o vás myslí, že v práci zpomalíte své tempo, tak se šeredně plete. S vašimi nápady se nebudete bát složitých výzev. Ostatní vám jen stěží dýchají na záda a mnozí vám i závidí.

 

Vodnáři, jestliže vás současný vztah omezuje, bude nutné se podívat na to, zda je to opravdu to pravé, co v životě chcete.

 

Ryby, měli byste zkrotit svou nedůvěru v nové kolegy. Především pak v ty, kteří vás chtějí více poznat. Dejte jim šanci a nezavrhujte vše hned v zárodku.

 

Berani, stále jako kdybyste se styděli za své city. Není to na místě, především jste-li středem zájmu atraktivní osoby.

 

Býci, moc dobře chápete strany v rodinném konfliktu. Budete však potřebovat hodně sil na jeho urovnání a nastavení míru.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články