Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a popostrčí ve směru kýžených změn.

Úplněk a celkové zatmění Luny ve znamení Štíra také zdůrazní vaši potřebu bavit se. Můžete se sejít s lidmi, kteří jsou pro vás výjimečně hodnotní, získat důležité informace, nebo získat potřebnou oporu.

Během úplňku ve znamení Štíra vybuchne vášeň. Tento den si můžete dovolit i to, co bylo jen ve vašich tajných snech a působilo stud. Časně ráno 16. května, kdy bude úplněk ve společném zatmění s Lunou, se mohou vyvolat extrémní emoce. Proto si případné rande naplánujte až na večer.

Zatmění Luny vyvolává od nepaměti nepokoj a obavy z katastrof. Zatmění působí také na nás, ačkoliv víme, čím je způsobeno.

Největší vliv bude mít zatmění na zrozence ve Štíru, Lvu, Býku a Vodnáři. Pokud máte Slunce, či jinou důležitou planetu ve svém horoskopu v tomto znamení, během příštích šesti měsíců pravděpodobně dokonáte velké změny v určitých oblastech vašeho života.

Štíru vládne pluto a ten se nebojí pohroužit do různých hlubin introspekce a také nových výzev, které se projeví do šesti měsíců. Objeví se nové výzvy, kterým se budete muset postavit čelem. Je to čas rozloučit se s věcmi, které vás drží dál od lepšího života.

V úterý 17.5. dovolí příznivý trigon Luny s Venuší klid a možné vypnutí starostí, alespoň na chvilku.

Ve středu 18.5. zajistí konjunkce Marsu s Neptunem hodně dobrých nápadů na trávení volného času i osobní rozvoj. Můžete jen získat. Nebude vám chybět kreativita a nic důležitého neuteče vaší pozornosti.

Ve čtvrtek 19.5. varuje trigon Slunce s Plutem před roztržitostí a omyly. Snažte se chovat s velkým klidem a rozvahou. Ryby a Panny čeká něco vzrušujícího plného silných emocí.

V pátek 20.5. bude mít vliv sextil Merkuru s Jupiterem na finanční jednání. Váš pocit, že platíte všude a všechno, bude oprávněný. Zato rande se vyvede na výbornou.

V sobotu 21.5. nese konjunkce Merkuru se Sluncem zasněnou a nostalgickou náladu. Slunce vstoupí do znamení Blíženců a vy můžete potkat někoho výjimečného.

V neděli 22.5. vejde večer Luna do znamení Ryb a přinese potřebu meditace a uvolnění. Energie dne budou trochu náročnější, bude tedy vhodnější dopřát si odpočinek.

Hvězdy jsou až do 21.5. ve znamení Býka. Jejich šťastným číslem je 6. Toto číslo patří optimismu a lásce. Býk miluje všechno, co ho zaujme očima. Ve vztahu Býci dokážou ocenit láskyplné zacházení a jsou velmi přístupni k lichotkám. Můžete se na ně spolehnout, i když kvůli jejich smyslnosti nelze vyloučit občasnou nevěru. Býci, tento týden si dejte pozor, abyste ve svých představách nebloudili příliš daleko a nepropadli romantickým snům. Nyní je vše jen o flirtech.

Blíženci, díky vaši zarputilosti jste schopni najít řešení pro mnoho složitých pracovních projektů. Můžete si vytvořit dobrý tým kolegů.

Raci, jakékoliv plány zkuste je trochu přizpůsobit svému protějšku. Tvrdošíjně trvat jen na svém, je dost sobecké.

Lvi, popřemýšlejte nad svými stravovacími návyky. Některé potraviny vašemu organismu hodně škodí a nejsou pro vás vůbec vhodné.

Panny, dejte si pozor na bujaré utrácení korunek. Není to úplně šťastný nápad a peníze by vám opravdu za čas chyběly. Pokud tedy nemusíte, nekupujte zbytečnosti.

Váhy, v životě se vám opět podaří dosáhnout jistého nadhledu nad situacemi, které vás dříve snadno rozhodily. Nebojte se proto riskantnějších rozhodnutí.

Štíři, měli byste zvolnit tempo a již nevymýšlet žádné velké projekty. Je možné, že byste byli zodpovědní za nepovedený průběh.

Střelci, budou vám dělat dobře jen odpočinkové aktivity. Vyberte si je tak, aby vás uklidnily, a hlavně vám pomohly.

Kozorozi, nedostatek energie se projeví na vaší náladě a také na touze udělat si pár dní volno. Uvažovat budete navíc o tom, že pojedete sami a své nejbližší necháte doma. Potřebujete dobít baterky o samotě.

Vodnáři, nevzdávejte se a přeneste se přes předchozí nedorozumění. Tak se vyhnete zbytečnému stresu a můžete zase normálně fungovat.

Ryby, pokliďte si svůj pracovní stůl. Možná tam najdete dokumenty, po kterých jste delší dobu marně pátrali, a dost se vám uleví.

Berani, z blízkého příbuzenstva se k vám donese nepěkná pomluva na vaši osobu. Měli byste si to s dotyčným vyříkat co nejdříve.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články