Samuelčiny šamanské vzkazy 11.6.-16.6.

BERANI

Nedá se nic dělat, tento týden možná budete muset kousnout do kyselého jablka. Ano, může vás překvapit nečekaná špatná zpráva, nebo se ocitnete ve víru konfliktu na pracovišti. Ale nezoufejte!
„Ať už jde o konflikty, nebo zklamání, které tento týden přinese, pamatujte, že nejde o konečnou porážku.
Tento konflikt nebo zpráva bude mít stejně rychlý průběh jako blesk na letní obloze. Bude rychle vyřešen a možná i přinese konec něčeho, co vás dlouho tížilo.
Nebojte se ukázat své emoce, ale nezapomínejte také na svůj nadhled a smysl pro humor. Jak říká jedno moudré přísloví: „Neberte věci tak smrtelně vážně.“
Tento zdánlivě negativní moment může být ve skutečnosti začátek slibné kapitoly.

BÝCI

Tento týden bude plný oslav a společenských setkání. Ať už to budou rodinné sešlosti, večírky s přáteli nebo pracovní akce, vše proběhne v duchu pozitivní energie.
Budete odměněni něčím mimořádným, darem, který je spojen s cestou, na které jste  již nějakou dobu kráčely. Možná to bude symbolické potvrzení vašeho úsilí, nebo znak uznání za vaši práci a oddanost. Nezapomínejte si tuto chvíli vychutnat a být vděční za to, co máte.

BLÍŽENCI

Tento týden se dívejte na určité události s dávkou opatrnosti. To neznamená být paranoidní, ale bdělí. I tam, kde zrovna nevětříte nebezpečí, je lepší držet se v pozadí. Pokud jste nedávno řešili nějaké zápletky, nebo nepříjemnosti ve vztahu či přátelství, dbejte zvýšené ostražitosti a tolerance.
Někdy se nedorozumění či konflikty mohou opět vynořit na povrch. Proto by bylo rozumné nyní couvnout a počkat na vhodnější chvíli. Přestaňte posuzovat sebe i druhé a vyčkejte na správný okamžik. Však jistě budete mít příležitost, nebojte se.

RACI

Připravte se na týden plný elánu a radosti, které vám přinesou kreativní nadšení. Vaše vitalita bude zářit a každý váš krok bude plný odhodlání.
Někdy se však může stát, že vás zachvátí větší horlivost. V těchto chvílích nemusíte mít obavy vytasit své drápky a pevně si stát za svým.

Tento týden je ideální dobou pro to, abyste si prosadili své názory a plány. Nebojte se projevit, co opravdu chcete – právě teď máte tu sílu a rozhodnost ukázat světu svoji pravou podstatu.
Dámy, nejenže budete působit na druhé přitažlivě díky svému osobnímu kouzlu, ale také překonáte jakékoli překážky s lehkostí. Vaše charisma bude neodolatelné a vaše slova přesvědčivá. Využijte toho naplno ve všech aspektech – ať už jde o práci, vztahy nebo osobní cíle.

LVI A VÁHY

Život není vždy jednoduchý, ale jak často říkáváme, bouře někdy přináší průzračný vzduch. Tento týden, Lvi a Váhy, se připravte na protivítr. Budete čelit kritice a zpochybňování vašich názorům. Ačkoliv to na první pohled může působit jako nepříjemná zkušenost, nenechte se odradit.
Klíčem k řešení situace je otevřené naslouchání. Když opravdu pozorně nasloucháte, můžete objevit něco zásadního, co vám dříve uniklo. Může dojít na odhalení problému, nebo dokonce na předzvěst skandálu v rodině či ve vztahu. Ale pamatujte – každá bouře končí. A když se bouřka přežene, vzduch je čistší a slunce zářivější než kdykoli předtím.
Vaše odvaha a ochota podívat se pod povrch zdánlivé skutečnosti vám pomůže čelit tomuto týdnu s grácií a rozumem.

PANNY

Tento týden je přímo ve vaší režii. Všechno, na co sáhnete, půjde hladce a podle vašich představ, aniž byste se musely nějak namáhat. Je to přesně ten čas, kdy si můžete s klidem dopřát trochu lenošení nebo se nechat hýčkat.
Vychutnávejte si tyto pocity pohody a užívejte čas strávený s rodinou. Tento týden je ideální pro posílení rodinných vazeb a skládání priorit.
Nenechte se rozptylovat okolními zbytečnými problémy a soustřeďte se na to, co je pro vás opravdu důležité. Pamatujte, že někdy je nejlepší investicí dát si pauzu a užívat si života.

ŠTÍŘI A STŘELCI

Tento týden pocítíte skutečné horko, a to nejen kvůli teplotám! Vaše temperamentní povaha vám může přinést výbuchy emocí a touhu mít vše hned a teď. Avšak pozor, ve snaze mít věci pod kontrolou můžete narazit na situace, kdy něco exploduje – a ne v dobrém slova smyslu.
Někdy je lepší pustit z rukou ovládání a poddat se proudu života. Dívat se na věci optimisticky.
Nechte se zlákat neplánovanými návrhy, které vám přijdou do cesty. Co takhle spontánní výlet s přáteli nebo nové koníčky, které jste si vždy chtěli vyzkoušet? Místo abyste se snažili řídit svět podle svých plánů, nechte svět, aby vám ukázal své nečekané krásy.

KOZOROZI  A  VODNÁŘI

Tento týden se připravte na menší útlum. Něco, na co jste se už dlouho těšili nebo v to doufali, bohužel nesplní vaše očekávání. Pokud jde o nějakou maličkost jako společenské setkání, berte to s humorem a nadhledem. Zákony Murphyho jsou silné, ale váš smysl pro humor je silnější!
Ale co když se rozbije něco skutečně cenného? Přijímejte to statečně a neskrývejte své zklamání. Je důležité otevřeně projevit své pocity.

Nezapomeňte: „Řekněte si o to, co skutečně chcete.“ Někdy je totiž první krok k nápravě škod jednoduše vyjádřit svou potřebu či touhu.

RYBY

Tento týden pro vás bude skutečně zvláštní. Něco nezvyklého vás čeká na každém kroku a je dost možné, že vás osud zavede na úplně novou cestu. Může to znamenat například stěhování nebo cestování, ale také to může být metaforická cesta do neznáma, která vás svým způsobem děsí a zároveň vzrušuje.
Během tohoto týdne vás může trápit tréma a obavy z toho, kam vás nové kroky povedou. Je to přirozené, ale nemělo by vás to zastavit. Dívejte se kolem sebe, buďte všímaví a opatrní při rozhodování.
Pro pány mezi Rybami, je čas přiznat si svou sílu a mužnou rozhodnost. Právě teď máte příležitost projevit svou energii a odvahu.

PŘEJI VČEM ZNAMENÍM PĚKNÝ ČERVNOVÝ TÝDEN!

Samuelka linka 40

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...