Novoluní v Rybách: milujte, naslouchejte svému nitru, posilte svou intuici, odpouštějte a věnujte větší pozornost svým snům!

Sdílejte nás

13.3.2021 – Citové probuzení, objevení vlastního vnitřního světa, umělecké nadšení … To vše slibuje dnešní novoluní v zasněných Rybách. Energie Neptuna je také o bezpodmínečné lásce. Je to nejlepší čas umět odpustit druhým a zakopat válečnou sekyru a jít dál. A také důvěřovat své intuici.

Energie Ryb bude velmi silná, protože v tomto znamení budou až čtyři planety! Novoluní bude doznívat ještě přinejmenším další dva dny. Přinášíme vám horoskop na novoluní v Rybách!

O novoluní v Rybách objevte svůj vnitřní svět

Během tohoto novoluní jsou ve znamení Ryb čtyři nebeská tělesa. Slunce, Luna, Venuše a Jupiter. Nejblíže novoluní bude vládce vodního znamení Neptun. Spojení s Neptunem výrazně posílí energii Ryb a podtrhne všechno, co se k nim pojí: kreativitu, intuitivní tanec, mystické sklony, duchovní vhled, fantazii, naději, sny… V tomto období bude vaše obrazotvornost bez hranic a probudíte své ukryté talenty. Zajímat se můžete o duchovní praktiky a práci s energií.

Venuše a Neptun nesou podporu v lásce

Spojení Venuše a Neptuna přináší uzdravující energii. Umí otevřít srdce energii, která uzdravuje a otvírá srdce. Venuše je planeta, která vládne vztahům. Aspekt s Neptunem poukazuje i na to, že nemusí jít jenom o naše drahé polovičky, ale také o naše vztahy s rodinou, přáteli, penězi, a dokonce i se vztahem k sobě samým. Můžete být většími altruisty.

Ryby se rády dívají na svět skrze růžové brýle, a proto buďte opatrní. Pokud se vám zdá něco příliš hezké na to, aby to mohla být pravda, nebo se cítíte nerozhodní, raději počkejte. Nakonec se mlha zase zvedne a všechno se vyjasní. Novoluní a energie Ryb posiluje intuici. Nemá smysl v tom hledat logiku, ale věřte, že vás vaše intuice vede správným směrem. Nyní věnujte pozornost také svým snům, protože mohou obsahovat důležité vzkazy vašeho podvědomí.

Berani, energie novoluní ve vás může probudit ozvěny minulosti. Budete chtít přepracovat těžké a bolestné vzpomínky. Vaše trpělivost vám bude největší oporou.

Býci, vaším hlavním cílem by mělo být nalezení rovnováhy a harmonie ve vztahu k sobě samým. Je možné, že vaše tělo vám vysílá signály únavy a prosí abyste udělali nějakou změnu ve své životosprávě.

Blíženci, možná se rozhodnete přijmout těžké předsevzetí. Stanovit pevné hranice s lidmi, kteří již mnohokrát zneužili vaši důvěru.

Raci, přišel čas roztáhnout svá křídla. Novoluní v Rybách vám může přinést nové vize, které vás přiblíží ke splnění vašich snů.

Lvi, transformace si žádá, abyste překročili své staré hranice. Posouvejte zejména ty, které jste si stanovili vy sami. Novoluní Rybách vám nese možnost dosáhnout změn, které vám dovolí dojít k novým obzorům ve vašem životě.

Panny, novoluní v Rybách osvěží vaše vztahy a možná do vašeho života přinese nového partnera v obchodě a možná i lásku.

Váhy, můžete hodně získat, pokud využijete tvrdou lekci posledních dnů a se naučíte se udržet hlavu nad vodou i když máte chuť se na všechno vykašlat. Může to být únavné, ale je to magické. Je to vaše zkouška. Proto neztrácejte naději a přestaňte se trápit tím, co nemůžete ovlivnit. Novoluní v Rybách vám může dát odpovědi, které hledáte.

Štíři, o novoluní Rybách můžete cítit inspiraci. Bude vás to táhnout udělat něco dobrého pro své tělo a ducha. Kreslit, cvičit jógu, zpívat, tančit a vytančit bolest. To všechno může být blahodárný způsob, jak se zbavit napětí a dostat ze sebe zablokované city.

Střelci, novoluní Rybách vás vrací k vašim kořenům. Je to dobrý nápad, abyste strávili čas na rodné hroudě. Může tam být někdo z vašich blízkých a nyní může mít těžké období. Pomozte své rodině a přátelům. Vaše péče je největší dar, který můžete dát.

Kozorozi, novoluní v Rybách vám přinese více víry v sebe. Někdy možná působíte tak, že se někteří lidé mohou cítit ve vaší přítomnosti nesměle. Nedovolte, aby na vás dolehla malá sebedůvěra druhých. Zvláště pokud vezmete do úvahy, že případné pomluvy jsou často pouze formou skrytých komplimentů.

Vodnáři, Novoluní vás nabádá, abyste se věnovali malým radostem života a potěšili své smysly vším, co chutná a voní luxusně. Stejně jako Ryby jste vizionáři a snílci. Tento čas novoluní pouze posílí vaše vlastnosti. Cokoliv si umíte představit, můžete získat. Možná naleznete nové kreativní způsoby výdělku a investování peněz.

Novoluní v Rybách pro Ryby

Jste skutečným vzorem k následování a novoluní ve vašem znamení je báječná příležitost, abyste se blýskli a rozvinuli svou osobní sílu. Díky vlivu Venuše s Neptunem ve vašem znamení se budete cítit výjimečně. Budete přátelští, romantičtější a kreativní. Je to ideální čas abyste poznali nové lidi a dali si nové výzvy. Vyzkoušejte co nejvíc nových věcí od teď, až do úplňku v Rybách v září.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...
Kartářka píše...

Pavouk v domě

Potkat pavouka v ložnici je předzvěstí hádky. V kuchyni nese naopak skvělé zprávy! Každý doma někdy natrefí na pavouka i pavučinku. S tím, jak se ...
Kartářka píše...
/ Články