Karta týdne 6.5.-12.5. Rytíř pohárů umí pořádně rozbušit i srdce zdánlivě zchladlá

Rytíř pohárů nese náboj energie a síly. Umí rychle zatočit s potížemi. Může přinášet i zajímavou nabídku, ale hlavně věští změny v citové oblasti. Nese s sebou události, které vzbudí silný dojem. Poukazuje na nějakou milostnou zkušenost, milence, se zvláštním kouzlem osobnosti a těžko lapitelného, či svádění.  Jeho síla umí navracet fyzické i psychické zdraví. Můžete se setkat s někým, koho milujete. Radost vám mohou udělat hlubokomyslné a filozofické debaty.
Můžete měnit názory i nápady, případně můžete změnit směr, kterým vyhlížíte dopředu.

Rytíř pohárů často ukazuje konec jedné lásky a začátek druhé a někdy přátelství. Někdy i nějaké věci, které se považují za ukončené a najednou se vrací zpátky a mají větší důležitost, než měly předtím. Přichází změna, která vás může chránit, jež vás posílí, dobré nápady, iniciativa, která pomůže postavit se čelem problému dané chvíle. Ti, kteří mohou být v tuto dobu v pomyslném dolíku, či všechno vidí z té horší stránky mohou řešit lest, či nějaký úskok.

V lásce ukazuje Rytíř pohárů potřebu oživení i toho, že druhý vyžaduje dostatek vlastního prostoru. Čím více budete chtít druhého získat, tím více vám může unikat. Karta ukazuje skvělý sex a někdy ruku v ruce s tím i dobrou spolupráci.

V pracovní a finanční sféře Princ pohárů radí držet své plány pod pokličkou. Je potřeba využít dané situace a zabrat. Okolí by nemělo mít šanci odhadnout vaše cíle. Potom máte šanci uspět.

Ve sféře zdraví karta v případě potíží radí nebát se navštívit lékaře. Vaše snahy vedou k vyléčení, ovšem pasivita škodí. Myslete víc sami na sebe.

Vděčni můžete být za někoho, kdo vždy stojí na vaší straně a je ochoten se za vás brát. Také můžete být vděční za rychlé řešení nějakého problému.
Slíbit si můžete, že se pokusíte vyjadřovat přesněji.

Berani, budete na vlně lásky a pokušení, kterému se dá jen těžko bránit. Říká se, že láska je slepá.

Býci, každá láska něco stojí a v tomto případě vám může komplikovat pracovní sféru. Hlídejte si svá tajemství.

Blíženci, ve hře je cesta, či setkání s někým, koho máte rádi, příjemná společnost a věci, jež přináší vnitřní uspokojení. Může se také jednat o lásku platonickou, nicméně s ní přichází radost ze života.

Raci, někdy se do vašich věcí mohou starat druzí lidé a v rodině to zaskřípe. Hlídejte si potřebu jednat pod vlivem emocí,  v tomto případě by to příliš dobrá volba nebyla. Budete si hájit své vlastní postoje a chvílemi se můžete cítit osamoceni na pustém ostrově. Šetřete své síly.

Lvi, přichází k vám láska, či štěstí, radost a případné děti splní očekávání. Zejména děvčátka přinesou rodičům zadostiučinění.

Panny, ve vašem soukromém životě nastává přínosná změna. Lidé kolem vás a vaši podřízení si vás budou předcházet.

Váhy, přichází vám šťastné příhody v citovém životě, vnitřní uspokojení, sympatie vašeho okolí a pokud se máte vdávat, pak je to manželství z lásky.

Štíři, Princ pohárů věští svody, pokušení, či nevědomý čin, způsobený vášní. Buďte opatrní na své touhy, někdy vám mohou škodit.

Střelci, Princ pohárů často věští návrat milovaného člověka, spojení duší, případně odhalení lásky. Budete na vlně citové harmonie a touhy se líbit.

Kozorozi, tajemné okolnosti kolem milostných pletek, či skrývané lásky mohou mít příznivý vliv na vaši situaci. Maminkám tato karta nese štěstí související s jejich údělem matek.

Vodnáři, ve vašem životě zaujme velmi důležité místo láska. Vše, co budete dělat bude plodné a pokud se pokoušíte o početí, máte skvělé šance.

Ryby, Princ pohárů vám nese příhody, které často zachraňují lásku. City se ukotví a přichází konec útrapám i nástrahám. Někdy karta ukazuje smích i skrze slzy.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...