Jak na nás působí fáze Luny?

Novoluní

Umožňuje začít všechno nanovo, je totiž začátkem. Během této fáze můžete flirtovat, sjednávat si schůzky, můžete být tam, kde někoho znáte a poznávat místa, která ještě neznáte. Díky novoluní jste i vy jakoby noví, máte v sobě něco magického a vesmírného, co vábí pohledy druhých. Vyhlédnete si někoho zajímavého a zapřeďte rozhovor.

První čtvrť

Luna přibývá a vábí na  schůzky pouze ve dvou, bez přítomnosti druhých lidí. Ochotně byste si domlouvali schůzky každý den a přibližovali se druhým lidem a posilovali vztahy. Něco začíná jiskřit a vytvářet mezi vámi radost a blízkost.

Úplněk

Během úplňku vámi mohou proudit protichůdné emoce. Jednou se potřebujete přitulit a za chvíli chcete být sami a zcela v tichu. Během úplňku se dá lehce zamilovat a během chvilky někým kompletně fascinovat. Dávejte si ale pozor, abyste nezačali lítat za někým, kdo se k vám nehodí a může vás využívat.

Ubývající Luna

Nabádá k samotě a regeneraci fyzických a psychických sil. Luna během úplňku dovolila mnoho silných emocí tak, že nyní potřebujete pár dní sami pro sebe, abyste se vyklidnili a vyfiltrovali to, co se s vámi dělo. Můžete však pocítit, že výbuch citů a vášně byl pouze chvilkový.

Luna nemá vliv pouze na vaše city a emoce, Luna – to je jedna velká emoce. Vládne vodě, oceánům a mořím, přílivu a odlivu, našim tělům a zejména ženám vládne i náladami.

V astrologii se jí připisuje ženská – mateřská láska a péče, umožňuje pochopit sebe i své potřeby. Dává do chodu empatii a schopnost vcítit se do druhých lidí a jejich pocitů.

Luna má vliv na vaše reakce, pocity i slova vůči lidem kolem.

Na to, jakou máte náladu a co se vám chce dělat a co se vám nechce. Říká, kdy se budete chtít jít natáhnout, kdy milovat a kdy vyřídit náročnou rozmluvu.

V některých fázích je mnohem lehčí se rozejít a v jiných okamžitě zamilovat a započít něco magického. Luna putuje skrz všech dvanáct znamení zvěrokruhu, které jsou připisované čtyřem živlům. Ohni, Zemi, Vzduchu a Vodě a v různých etapách je také ve čtyřech různých fázích.

Luna v Beranu

Vábí k sexu, blízkosti, dodává odvahu a sexappeal. Máte skvělý čas na spontánní schůzky s partnerem, nebo rendez-vous s někým novým. Budete otevření ke všemu a k tomu ještě budete příjemní a plní energie.

Luna v Býku

Nejdůležitější bude pohoda, krása a chuť. Naplánované rande musí být v restauraci, nebo doma při skvělé večeři se svíčkami a podmanivou hudbou. Pohledy do očí, které nebudou mít konec. Neříkejte hned, co cítíte, co očekáváte a nebo to, že se chcete vázat. Potřebujete čas otevřít se tomu druhému.

Luna v Blížencích

Když je Luna v Blížencích, chce se vám  povídat, smát se, flirtovat i tančit. Všichni jsou více otevření a více poznávají druhé lidi. Rendez-vous musí být v místě plném ruchu, na koncertě, v klubu a klidně i v kině. Pohltí vás debaty ovšem a o ničem. Můžete pocítit, že se chcete s tím druhým sblížit.

Luna v Raku

Milostné setkání by mělo být v klidném a bezpečném místě. Má být romantické a plné tepla. Nejlepší by bylo, aby se schůzka konala doma a byla spjatá s poznáváním rodiny. Pokud vyvolený padne blízkým do oka, pak má šanci na polibek.

Luna ve Lvu

Bude horko a vášnivo, bude zábava i aktivita. Díky tomu během sexu mohou přijít velká vyznání, která nebudou mít s realitou nic společného. Každý bude někoho předvádět a hrát si na lepšího, moudřejšího a více sexy, než jaká je skutečnost.

Luna v Panně

Nepřeje blízkosti. Luna v Panně je k druhým lidem velmi kritická a hlídá si se reakce. V té době je mnohem snadnější uvidět na někom chyby a ohodnotit hlouposti, jaké koná. Panna v tomto postavení nemá příliš pochopení pro druhé lidi, není tolik empatická a proto je lépe zůstat raději doma a věnovat se sobě a svým záležitostem.

Luna ve Vahách

Je to ideální čas na strávení času s někým, koho milujete. Toužíte po komplimentech a pozornosti a také se vám dostanou. Díky tomu ukážete své srdce i pozornost. Budete jemní a milí a rozhodně si nebudete chtít dělat naschvály.

Luna ve Štíru

Je zárukou sexuálního sblížení a velké vášně. Dokonce i rychlá káva může nakonec skončit v posteli. Prožívaná může být různými způsoby. Stejně tak jako sexuální přitažlivost. Nicméně společně s probuzením může přijít chuť na hádku.

Luna ve Střelci

Energie bude až nadnášet a díky tomu může chybět klid a sebeovládání. Více než s jedním člověkem se setkáte s větší skupinou lidí, vyjedete na výlet. Nejlépe by bylo, kdyby chtěl partner mít také podíl na zábavě. Tehdy budete nejvíce šťastní.

Luna v Kozorohu

Příliš citliví nebudete. Kozoroh přináší chladnou kalkulaci a probouzí rozum a pro city nezůstává místo. Rendez-vous nebudou příliš milá a debaty jsou více o plánování závazků a práce. Každopádně bude více jednoduché se rozejít bez emocionálních nářků a slz.

Luna ve Vodnáři

S radostí vyjdete mezi lidi, prohodíte pár vět, zasmějete se a něco se dozvíte. Největší chuť na zábavu budou mít lidé ve stálých svazcích, ve kterých se příliš partner nevěnuje a na všechno naříká a lenoší. Pokud jste pohádaní, máte ale šanci se usmířit.

Luna v Rybách

Čekají vás kouzelné a krásné chvíle. Můžete se zamilovat, pocítit, že jste potkali spřízněnou duši, že někdo vám rozumí a bere vás takové, jací jste, se všemi svými klady i zápory. Budete zamilovaní. Jak v hlavě a myšlenkách, tak v ložnici budete plnit nejskrytější sny a fantazie.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články
Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy, Věštírna kartářek světla a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.