Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít k hádce, na druhou stranu trigony Luny se Sluncem a Merkurem a sextil Slunce s Jupiterem vás ubezpečí, že to zvládnete, že i kdyby padaly trakaře, všechno zvládnete. Vrací víru v dlouho očekávané změny, tak věřte, že se vše hne dobrým směrem. Slunce je v Rybách, a to hřeje vždy nadějí.

V sobotu 2. března slibuje příjemnou náladu trigon Luny s Neptunem. Odpoledne vejde Luna do znamení Střelce a přiměje vás aktivně trávit čas na čerstvém vzduchu.

V neděli 3. března radí kvadratury Luny se Saturnem, Venuší a Uranem zvolnit tempo a nenechat se do ničeho tlačit. Když si dokážete udržet ten správný odstup, může být neděle příjemným dnem. Venuše spolu s Uranem vás navedou přijít si na to, co vás s někým pojí ve vztahu. Touží po nezávislosti. Pokud mezi vámi není láska a upřímnost, potom to může zaskřípat.

Beran

V pátek vyřešíte s úsměvem všechny povinnosti mnohem lépe. Sobota slibuje přísun zajímavých informací. V neděli vás čeká příjemný den. Luna v trigonu podpoří jakákoliv vaše rozhodnutí.

 

Býk

 

V pátek zvolněte a raději si domluvte schůzku s přáteli. Sobotní Luna v opozici může mít na vás očistný vliv. Také někomu dobře poradíte a získáte nového přítele. V neděli si udělejte čas jen na sebe a dopřejte si relaxaci.

 

Blíženci

 

V pátek si dokážete v mnoha věcech udělat pořádek a den uteče rychleji, než byste se nadáli. Sobotní Luna v opozici radí nevracet se k tomu, co již minulo. Pokud se tím budete řídit, čeká vás štěstí v lásce. V neděli věnujte čas své rodině. Podaří se vám něco si vzájemně vyjasnit.

 

Rak

 

V pátek se šetřete, ať se moc nepřetáhnete. Večer budete vyladění na věci mezi nebem a zemí. Sobotní den se potáhne v pomalém tempu. Může vás z něj vyrušit jen nějaká návštěva. Luna v trigonu radí zaměřit se na vlastní vztahy. V neděli myslete na své zdraví.

 

Lev

 

V pátek vás někdo požádá o pomoc a nějakým problémem. Vaše odpověď bude pro něj velmi přínosná. Sobotní Luna v trigonu pomůže zregenerovat vaše síly a v lásce nese štěstí. Neděle bude ideálním dnem pro vše spojené s rodinou a lidmi, které máte rádi. Budete na stejné vlně a den příjemně uteče.

 

Panna

 

Páteční Luna v sextilu slibuje příjemná překvapení. V sobotu je čas na zábavu, protože Luna v sextilu vás připraví na poznávání nových lidí i věcí. Nedělní Luna v kvadratuře vás přiměje naplánovat si aktivity na příští týden. Někam si je poznamenejte, mohou se hodit.

 

Váhy

 

V pátek se můžete setkat s někým, kdo má na vás dobrý vliv. Myslete i na odpočinek. Sobota vás může zavalit spoustou domácích povinností, ale bylo by moudré myslet i na čas jen pro sebe. V neděli budete mít štěstí v lásce. Užívejte krásy života.

 

 

 

Štír

 

Páteční Luna v konjunkci vám může pomoci rychle získat jakousi informaci, na které vám již delší dobu záleží. V sobotu vlivem Luny v konjunkci se může stát, že přehlédnete něčí záměry. Nenechte se vyprovokovat. V neděli vás může překvapit kontakt s někým, koho byste nečekali.

 

Střelec

 

V pátek vám může dojít, že někdo, koho jste brali za přítele, o vás šíří pomluvy. Možná vás to zamrzí, ale aspoň víte, na čem jste. Sobotní Luna v konjunkci vás přesvědčí, že nemusíte dělat nic, co se vám nechce. V neděli vás mohou příjemně překvapit nějaké dobré zprávy, které vám zvednou náladu.

 

Kozoroh

 

V pátek se vám do cesty připletou lidi, se kterými jste něco chtěli probrat. Sobota slibuje dobrou náladu. Luna v sextilu přeje zábavě a smyslu pro umění. Jestli máte v neděli něco k zařizování, mohlo by se vám to podařit s úsměvem na rtech. Den uplyne v příjemných energiích.

 

Vodnář

 

Páteční Luna v kvadratuře radí zaměřit se vždy na jednu konkrétní věc a tu dotáhnout do konce. Sobota slibuje poklidný den, ale žádnou nudu. Nedělní Luna v sextilu vám přinese více příležitostí k zábavě.

 

Ryby

 

Sobotní Luna v trigonu vám pomůže vyřešit nějaké pracovní záležitosti a protivní lidé vám půjdou z cesty. Sobotní Merkur v konjunkci vám přinese tipy na lepší pracovní pozice, či nějaký přivýdělek. Neděle slibuje dobrou náladu. Někdo ve vašem okolí dokáže docenit to, co pro něho děláte.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Samuelčiny šamanské vzkazy na týden 22.4.-28.4.

Berani Navigace – důvěřujte svým instinktům, bezpečně vás povedou. V určité situaci jste zahnání do kouta možná i nějakou osobou, které moc nevěříte. Nebo celý ...

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...