Víkendový horoskop od 7.6. Luna nám připomene dávné lásky

V pátek 7. června vejde Luna do znamení Raka v kvadratuře s Neptunem a připomene dávné touhy, či lásky.

V sobotu 8. června si dopřejte něco příjemného a udělejte si program, který vás nabije pozitivní energií, protože kvadratura Venuše se Saturnem  může trochu potrápit a tak je potřeba si to vykompenzovat.

V neděli 9. června můžeme mít vlivem kvadratury Slunce se Saturnem a Luny s Marsem pocit, že nic nestíháme a všechno hrneme před sebou. Mars vejde do znamení Býka a ten se nenechá příliš prohánět. Luna vcházející do znamení Lva v trigonu s Neptunem přinese dobrou zábavu a příjemná setkání.

Beran

V pátek udělejte něco milého pro druhé lidi. Luna v sextilu vám pomůže získat jejich uznání. Sobotní den bude jako stvořený pro vaše koníčky a práci kolem domova, případně pořizování věcí do domácnosti. Neděli si dávejte pozor, než někoho zkritizujete. Raději si předem rozmyslete, co řeknete.

Býk

V pátek vám chystá Uran ve vašem znamení několik překvapení a nečekanou nabídku. V sobotu můžete vyrazit mezi lidi a navazovat nové kontakty. Hlídejte si však svá tajemství. V neděli máte možnost vyvázat se z nějakého nepříjemného úkolu.

Blíženci

V pátek se berte o své věci a neustupujte nepřátelům. Dopoledne se vám ještě díky Luně v konjunkci podaří natrefit na zajímavé nabídky. V sobotu dělejte všechno, co chcete, ale hlavně se nenechte vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím. V neděli posílí Merkur ve vašem znamení váš pocit nezávislosti.

Rak

Páteční Mars v sextilu vám umožní zařídit vaše povinnosti dřív a pak se budete moci věnovat  více sobě a svým věcem. Sobotní Luna v konjunkci slibuje dobrou náladu, ale ne všechno se vám povede stihnout, protože ostatní budou myslet hlavně na zábavu. Nedělní Luna v konjunkci k vám bude vábit peníze a úspěch.

Lev

Páteční Luna v sextilu přeje promyšleným akcím a vy můžete získat to, po čem toužíte.V sobotu odhalíte něčí tajemství a možná bude těžké udržet si ho jen pro sebe. Buďte opatrní, lidé mohou být tento den velmi citliví a raději je příliš nehodnoťte. V neděli se možná někdo, na koho čekáte, opozdí, či změní názor na společné setkání.

Panna

V pátek se můžete přistihnout, že vám dělá dobře uklízení a dělání pořádku ve svých věcech. V sobotu si od sebe držte dál lidi divného charakteru, poslouchání jejich nářků vám může zkazit náladu. V neděli vás někdo podpoří a stálo by za to myslet pozitivně a představit si svou budoucnost plnou úspěchů a pevně tomu věřit. Zjistíte, že případné možné komplikace tím oslabíte.

Váhy

V pátek budete mít štěstí při zařizování složitějších věcí. S ostatními lidmi se raději domluvte,  přinese to více užitku než soupeření. Buďte klidní a uspějete. V sobotu vám někdo může podat informace, které se nebudou zakládat na pravdě. Snažte se je dál nešířit. V neděli můžete být vlivem Marsu v opozici plni síly, ale také více výbušní.

Merkur v trigonu přeje zajímavým informacím i diskuzím. Klidně si na to vymezte dostatek času, domácí práce počkají.

Štír

V pátek se možná dokážete odpoutat od všeho, co již nepotřebujete. Dopřejte si odpočinek, který vám dodá sílu, abyste mohli ukončit různé věci, které se táhnou delší dobu, než by měly. V sobotu budete vlivem Luny v trigonu plni energie a vaši blízcí to budou kvitovat. V neděli můžete uvažovat o nějakém výletu, či schůzce s někým, koho máte rádi.

Střelec

V pátek vám pomůže Luna v opozici sbírat body. Nasaďte úsměv a uvědomte si, že si takto můžete přitáhnout úspěch. Stačí, abyste neporovnávali sebe a druhé lidi a dělali věci vlastním tempem. V sobotu čarujte a přitáhněte si štěstí. V neděli přinese Merkur v opozici zajímavé výzvy a vy budete přemýšlet o věcech ohledně vaší práce.

Kozoroh

V pátek k vám přichází dobré nápady a štěstí v lásce. Hledejte příležitosti, jak se bavit a postarejte se o svůj duchovní rozvoj. Vaše nápady budou nadčasové. V sobotu budete dobře naladěni pro svůj klid. Luna v opozici nese informace o lidech z vaší minulosti.  V neděli poslouchejte intuici, pomůže vám vyhnout se zbytečným potížím. Hlavně si hlídejte jídelníček.

Vodnář

V pátek se snažte více dbát na svůj vzhled, nasaďte úsměv a udělejte si nejlepší make-up. Luna v trigonu obrátí pozornost někoho pro vás zajímavého směrem k vám a učiní vám zajímavou nabídku. Chyťte svou šanci. V sobotu přichází aktivní energie, pouze se vyhněte potřebě dělat několik věcí naráz. V neděli vás podpoří Merkur v trigonu a možná přijdete na nějaký zajímavý nápad, jak si přilepšit v práci.

Ryby

V pátek máte možnost získat uznání, pouze myslete na to, že se nevyplácí odkládat na později důležité věci. Sobotní Luna v trigonu přinese neotřelý pohled na důležité věci a možná k vám přijdou zajímavé nápady. Nedělní Luna v trigonu slibuje štěstí na lidi a úspěch v lásce. Buďte vlídní k druhým lidem a sami zaznamenáte pozitivní vibrace ve svém okolí.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...