Víkendový horoskop: Merkur v Beranu rozváže křídla

V pátek 17. března  Venuše v sextilu se Saturnem nepodpoří příliš formální vyřizování, tak to moc nepřehánějte a šetřete sílu na jiné věci. Buďte také raději opatrní i na vztahy se staršími lidmi. Merkur v kvadratuře s Marsem věští náročnějších konec týdne.

 

V sobotu 18. března budete potřebovat nabrat energii při odpočinku. Večerní kvadratura Luny s Uranem pomůže trošku zvednout emoce.

 

V neděli 19. března vejde Merkur v sextilu s Plutem do znamení Berana a vy ucítíte, že končí doba, kdy jste se museli o všechno více prát. Konečně se vám bude také lépe komunikovat s okolím, získáte pocit, že vám lépe rozumí. Odpoledne vejde Luna do znamení Ryb a bude v konjunkci se Saturnem. Možná to nebude úplně jednoduché, ale máte jedinečnou příležitost si uspořádat myšlenky v hlavě.

 

Beran

 

V pátek se vám mohou připomenout důležité věci, na které jste již zapomněli. Luna v sextilu nese štěstí a pomůže vše vyřešit. Sobota vypadá optimisticky, dokonce vyjde čas i na setkání s přáteli. Neodbývejte však své povinnosti. Nedělní Merkur v konjunkci nese dobré zprávy.

 

Býk

 

Páteční Luna v trigonu vám bude přát a vy získáte silnou motivaci změnit svůj život k lepšímu. Optimismus přinese štěstí v lásce. Sobota uběhne velmi rychle a bude dobré si vše dobře uspořádat. A neděle může být trochu víc pracovní, ale Luna v sextilu nese dobrý energetický náboj a všechno půjde lépe.

 

Blíženci

 

Páteční den může být díky příznivé Luně v trigonu vcelku příjemný, akorát se držte dál od lidí trousících kolem sebe samé lži. Sobotní Luna v trigonu možná přispěje k rychlejšímu rozhodovaní. Jinak se do ničeho nenechte honit. V neděli vás překvapí přátelé s nějakou dobrou zprávou.

 

Rak

 

V pátek můžete být již po celém týdnu docela vyčerpaní, a tak si naplánujte méně práce. V sobotu se nebudete nudit a čeká vás zajímavá diskuze. Luna v opozici radí příliš nespěchat při práci, ať něco nakonec nemusíte dělat dvakrát. Nedělní Merkur v kvadratuře soustředí vaši pozornost na rodinné záležitosti. Myslete i na sebe.

 

Lev

 

V pátek se vám může podařit zařídit něco díky pomoci dobrých známých. V sobotu si dobře rozmyslete, než přistoupíte na ztřeštěné nápady svého okolí. Všude dobře, doma nejlépe. Nedělní Merkur v trigonu nese dobré zprávy a spoustu inspirace pro vaše koníčky.

 

Panna

 

Páteční Luna v trigonu vám přinese do cesty zajímavé lidi, možná se s nimi domluvíte na spolupráci. V sobotu vám pomůže intuice, díky které vycítíte možnou prekérní situaci a vyhnete se jí. V neděli si dopřejte více času pro sebe, můžete se přistihnout, že nemáte dost trpělivosti pro druhé lidi.

 

Váhy

 

V pátek buďte opatrní na své zdraví a také se nenechte od nikoho honit. Luna v kvadratuře přinese nějaké potíže. Sobotní Luna v trigonu vám navrátí dobrou náladu a optimismus. Postarejte se, ať vám to sluší, můžete potkat někoho, na kom vám záleží. Nedělní Luna v trigonu přeje rodinnému setkávání, spolupráci, zábavě a odpočinku. Nic víc se vám nebude chtít.

 

 

 

Štír

 

V pátek budete mít dost nápadů a možná se vám podaří vyzrát nad někým, kdo si brousí zuby na vaše pozice. Sobotní Luna v kvadratuře přinese vhodnou atmosféru k úklidu a vaření. Najdete si čas i na zajímavé debaty s rodinou. V neděli budete plni energie a proženete i ty nejpohodlnější lidi okolo sebe.

 

Střelec

 

V pátek budete více než obvykle vnímaví k potřebám druhých lidí. Sobotní Luna v sextilu nese zajímavé nápady a přeje vztahům. Nedělní Merkur v trigonu vám dodá osobní kouzlo, díky kterému učarujete svému okolí a můžete tak sklízet úspěchy i na milostném poli.

 

Kozoroh

 

V pátek to chce zvolnit. Luna v konjunkci vás může hnát, ale je potřeba si říct dost. Sobota slibuje příjemný den, který bude ještě lepší v kruhu své rodiny, kdy vytěsníte negativní myšlenky a nastavíte pozitivní vnímání okolního světa. V neděli dospějete k názoru, že je na čase začít plánovat letní dovolenou.

 

Vodnář

 

Páteční odpoledne vám vylepší Luna v konjunkci, která přinese dobrou náladu. Možná vás tak budou bavit i nákupy potravin. Sobota slibuje příznivý den, protože Luna v konjunkci pomůže objasnit staré nedorozumění. V neděli zjistěte, jestli vaši příbuzní nemají nějaké starosti, se kterými byste jim mohli pomoci.

 

Ryby

 

V pátek se vám připomene někdo, kdo si bude chtít s vámi popovídat. Můžete počítat s dobrými zprávami. V sobotu vyslyšíte trápení vašeho blízkého a možná odložíte své věci, abyste mohli pomoci. Nedělní Luna v konjunkci vám nese přelomové nápady a veselou náladu. Můžete se naučit něco nového, nebo se pustit do nového koníčku.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články

 

 

 

This entry was posted in Články by Helen Stanku. Bookmark the permalink.

About Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.