Víkendový horoskop: Kdo si vsadí šťastná čísla a kdo si před dům pověsí slaměnku a proč?

Kozorozi si půjdou vsadit šťastná čísla. Lvi, splní dávné sliby. Raci v touze po ideálu sáhnou do regálu. Berani se nebudou stačit divit.

 

 

Vyznavači šílených milostných dobrodružství se budou muset v sobotu držet na uzdě. Tvrdé aspekty Luny s Plutem, Marsem a Saturnem by je mohly nepříjemné zaskočit. Naštěstí večer se pocitově vyjasní. Luna vejde do znamení Býka a zvedne náladu. Tady už by rande přicházelo v úvahu.

 

V neděli se připravte na všechno, jenom ne tak, jak jste si plánovali. Vše přepíše konjunkce Luny s nevypočitatelným Uranem. Trochu to vše zamotá a ve vašem dni změní zavedený řád. Díky tomu však vyjdete ze zaběhlých rituálů dne a   docílíte si být spontánní. Někdy je přeci to, co se stále opakuje docela nuda.

 

Naše babičky zdobily své chalupy a zavěšovaly před dům slaměné panenky. Ty chránily děti. Zadržovaly zlé duchy, kteří by mohly dítě vzít a místo něj podstrčit své. Vyměněným dětem se pak říkalo spratek, nebo dítě polednice. Slaměné panenky byly malými domácími slaměnými bůžky, všudybýlky. Také říkali si sameček, čí šťastný mužíček a rozmnožovali doma štěstí a majetek. Do těchto slaměnek se ještě vplétaly kořeny vstavače a mandragory. Pro štěstí si také slaměné panenky  před dům zavěšovali staré panny, či mládenci, aby jim do života vnesli štěstí při výběru partnerů.

 

Berani, máte rádi překvapení? Nudit se rozhodne nebudete. Flexibilita nastavující trampotám přítrž je přeci vaše druhé jméno.

 

Býci, jste v bojové náladě? Na maskáče tento víkend zapomeňte.  Konejšivá a přátelská Luna vám pomůže udělat si pořádek doma a možná si s někým milým zajít na příjemný mls.

 

Blíženci, možná budete cítit lehkou paniku, že byste snad měli zůstat doma. Nakonec vám Uran nese milé překvapení.

 

Raci, pokud vyhlížíte ideální partnerku/partnera, najdete ho. Je jich plná červená knihovna. Stačí sáhnout do regálů.

 

 

Lvi, připomenou se vám všechny sliby, které jste si dali. Využijte toho a v mezích zdravého rozumu vzhůru na to!

 

Panny, to, co bylo, bylo. Konečně se přestanete zajímat o své ex a uznáte, že mají přesně to, co chtěli a jsou tam, kde chtěli být. Místo plánů na pomstu se vrhnete do lámání nových srdcí.

 

Váhy, se Sluncem v zádech vám muže připadat svět lepší a hezčí. Různé problémy najdou svá řešení a vám se zlepší nálada.

 

Štíři, Merkur vám přeje. Vyluštíte záhady i všechny křížovky. Buďte trpěliví a vyhrajete!

 

 

Střelci, vábí vás dálky a výzvy, které jste ještě nezkoušeli. Místo toho se nejspíš potkáte s milým lidmi a prohodíte par vlídných slov.

 

Kozorozi, Jupiter vám přeje a vy se možná nebudete chtít zabývat drobnostmi. Peníze tedy počítat nebudete a když vám další bankomat v řadě odmítne vydat hotovost, půjdete si vsadit šťastná čísla.

 

Vodnáři, Saturn vám dá nové heslo. Ve své úpornosti po pořádku ve všem, budete razit nové heslo: šmudli, šmudli, šmudli boys, vyšmudlám si na Rolls-Royce.  A teď vážně – nic není jenom černé, nebo bílé. A co se stane, když alespoň jednou přiznáte svým blízkým, že mají pravdu?

 

Ryby, možná se budete cítit unavení. Zvednete své obrátky a prošlápněte pedály. Kolo, nebo rotoped vás probere z letargie.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

KARMICKÉ SLUNCE VE ŠTÍRU

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Úkoly pro zrozence ve Štíru nepatří k těm nejjednodušším. Mezi hlavní patří postavit se výzvám strachů ze ...
Kartářka píše...

Sny, které varují: Co znamená být nahým, jíst sušenky, potkat učitele, vidět drogy, nebo dým?

Nahým býti ve snu – neumíte přiznat vlastní chyby. Zkoušíte za každou cenu hodit odpovědnost na druhé za kaši, kterou jste si navařili. Napadení – ...
Kartářka píše...

Váš talisman štěstí pro tento týden jsou stromy

Bříza chrání, jeřáb pomůže s věštbou, kaštan nás nabádá k otevření se novým věcem, byť zprvu v drsné slupce nakonec objevíte hebké jádro... A víte, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 19.10.-25.10. Vůz; ukazuje cestu k vítězství. Ne darem z nebe, ale správným rozhodnutím a vytrvalostí

Štírům přichází štěstí v neštěstí. Raci budou altruisty. Lvům jde popularita. Blíženci mohou začít psát, lidé je budou číst a ještě to ocení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.10.-25.10. Kdo bude lítat v podzimích oblacích a kdo zastřihávat růže?

Štíři budou mít čsu dost, Střelcům nic neuteče, Váhy budou zaskočené... Co čeká vás? V pondělí 19. října vám nadělí Luna ve Střelci ambiciózní plány ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 18. 10. do 17. 11.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Budete chtít zvládnout moc věcí najednou, ale okolnosti vás donutí ke změně plánů. PANNA - ...
Kartářka píše...

Zjistětě, jak vám může pomoci kouř!

Kouř - posel bohů Kdysi býval dým rádcem, který přinášel poselství bohů. Dým je symbolem spojení nebe a země. Je beztvarý a proto zachycuje to, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Komu bude našeptávat ďáblík, komu anděl a kdo si najde fackovacího panáka?

Střelci se vydají na cestu a společně s Jupiterem prozkoumají své nitro. Lvům bude podrážet nohy Merkur, Vodnáři půjdou na houby a Raci si zaboxují ...
Kartářka píše...

Co nám sdělují naši zesnulí skrze sny

Také vás vaši blízcí kontaktují skrze sny? Paní Milka se mne ptala:“ Viete mi povedať, čo znamená, ked´ sa mi viackrát sníval sen o mrtvom ockovi, ...
Kartářka píše...

Kam na rande? Pro odolný vztah pod kaštan, pod jeřáb pro rozchod

Přichází poslední chvíle času pro polibky pod stromy. Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.