Víkendový horoskop: Kdo si vsadí šťastná čísla a kdo si před dům pověsí slaměnku a proč?

Sdílejte nás

Kozorozi si půjdou vsadit šťastná čísla. Lvi, splní dávné sliby. Raci v touze po ideálu sáhnou do regálu. Berani se nebudou stačit divit.

 

 

Vyznavači šílených milostných dobrodružství se budou muset v sobotu držet na uzdě. Tvrdé aspekty Luny s Plutem, Marsem a Saturnem by je mohly nepříjemné zaskočit. Naštěstí večer se pocitově vyjasní. Luna vejde do znamení Býka a zvedne náladu. Tady už by rande přicházelo v úvahu.

 

V neděli se připravte na všechno, jenom ne tak, jak jste si plánovali. Vše přepíše konjunkce Luny s nevypočitatelným Uranem. Trochu to vše zamotá a ve vašem dni změní zavedený řád. Díky tomu však vyjdete ze zaběhlých rituálů dne a   docílíte si být spontánní. Někdy je přeci to, co se stále opakuje docela nuda.

 

Naše babičky zdobily své chalupy a zavěšovaly před dům slaměné panenky. Ty chránily děti. Zadržovaly zlé duchy, kteří by mohly dítě vzít a místo něj podstrčit své. Vyměněným dětem se pak říkalo spratek, nebo dítě polednice. Slaměné panenky byly malými domácími slaměnými bůžky, všudybýlky. Také říkali si sameček, čí šťastný mužíček a rozmnožovali doma štěstí a majetek. Do těchto slaměnek se ještě vplétaly kořeny vstavače a mandragory. Pro štěstí si také slaměné panenky  před dům zavěšovali staré panny, či mládenci, aby jim do života vnesli štěstí při výběru partnerů.

 

Berani, máte rádi překvapení? Nudit se rozhodne nebudete. Flexibilita nastavující trampotám přítrž je přeci vaše druhé jméno.

 

Býci, jste v bojové náladě? Na maskáče tento víkend zapomeňte.  Konejšivá a přátelská Luna vám pomůže udělat si pořádek doma a možná si s někým milým zajít na příjemný mls.

 

Blíženci, možná budete cítit lehkou paniku, že byste snad měli zůstat doma. Nakonec vám Uran nese milé překvapení.

 

Raci, pokud vyhlížíte ideální partnerku/partnera, najdete ho. Je jich plná červená knihovna. Stačí sáhnout do regálů.

 

 

Lvi, připomenou se vám všechny sliby, které jste si dali. Využijte toho a v mezích zdravého rozumu vzhůru na to!

 

Panny, to, co bylo, bylo. Konečně se přestanete zajímat o své ex a uznáte, že mají přesně to, co chtěli a jsou tam, kde chtěli být. Místo plánů na pomstu se vrhnete do lámání nových srdcí.

 

Váhy, se Sluncem v zádech vám muže připadat svět lepší a hezčí. Různé problémy najdou svá řešení a vám se zlepší nálada.

 

Štíři, Merkur vám přeje. Vyluštíte záhady i všechny křížovky. Buďte trpěliví a vyhrajete!

 

 

Střelci, vábí vás dálky a výzvy, které jste ještě nezkoušeli. Místo toho se nejspíš potkáte s milým lidmi a prohodíte par vlídných slov.

 

Kozorozi, Jupiter vám přeje a vy se možná nebudete chtít zabývat drobnostmi. Peníze tedy počítat nebudete a když vám další bankomat v řadě odmítne vydat hotovost, půjdete si vsadit šťastná čísla.

 

Vodnáři, Saturn vám dá nové heslo. Ve své úpornosti po pořádku ve všem, budete razit nové heslo: šmudli, šmudli, šmudli boys, vyšmudlám si na Rolls-Royce.  A teď vážně – nic není jenom černé, nebo bílé. A co se stane, když alespoň jednou přiznáte svým blízkým, že mají pravdu?

 

Ryby, možná se budete cítit unavení. Zvednete své obrátky a prošlápněte pedály. Kolo, nebo rotoped vás probere z letargie.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Kominíci nosí štěstí…

… a může být i jen jeden. Potkala jsem ho. Šel si volně a svobodně ulicí, na rtech lehký úsměv, který se prohloubil, když si ...
Kartářka píše...

Vánoční milostné kouzlo

Milostná magie je stará jak svět. Dělala se ve všech známých kulturách. Magické praktiky můžou i vám pomoci zaujmout vámi vybraného muže. Přesvědčte se o ...
Kartářka píše...

Runový horoskop na prosinec

Beran Thurisaz To, co se bude dít, si díky této runě zapamatujete a budete z této zkušenosti umět čerpat i do budoucna. Runa Thurisaz jako ...
Kartářka píše...

Co říkají sny o Vánocích, stromečku, zvonech, sněhu, saních…

Vánoce, svátky Božího narození – nikdo neví, jakým zázrakem se do vaší blízkosti dostane koťátko, štěňátko, nebo podobné nedávno narozené stvoření. Buďte k nim hodní ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Co nás čeká? Býci, dávejte si pozor, abyste také nepolevili ve svém soukromém životě. Blíženci, prosinec bude pro vás jako na houpačce. Štíři, v partnerském ...
Kartářka píše...

Karta týdne 29.11.-5.12. je Mág. Jde si možnými i nemožnými způsoby za svým štěstím

Lvi, nyní započaté věci vám ve svém výsledku ponesou potěšení. Střelci, stojíte na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Ryby, pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 29.11.-5.12. Jaké změny přinese novoluní a zatmění Slunce? 

Střelci, tento týden se připravte na to, že se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Býci, uděláte jen a jen dobře, pokud si ukradnete nějaký ten ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola osudu a karmy

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Svatý Ondřej, patron nevěst

Hm, kdo by nechtěl do detailu vidět předem svůj velký den „D“, tedy svatební…? A vědět, koho si vezme? Možná nejsme už tak naivní jako ...
Kartářka píše...

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.