Víkendový horoskop: Kdo si vsadí šťastná čísla a kdo si před dům pověsí slaměnku a proč?

Kozorozi si půjdou vsadit šťastná čísla. Lvi, splní dávné sliby. Raci v touze po ideálu sáhnou do regálu. Berani se nebudou stačit divit.

 

 

Vyznavači šílených milostných dobrodružství se budou muset v sobotu držet na uzdě. Tvrdé aspekty Luny s Plutem, Marsem a Saturnem by je mohly nepříjemné zaskočit. Naštěstí večer se pocitově vyjasní. Luna vejde do znamení Býka a zvedne náladu. Tady už by rande přicházelo v úvahu.

 

V neděli se připravte na všechno, jenom ne tak, jak jste si plánovali. Vše přepíše konjunkce Luny s nevypočitatelným Uranem. Trochu to vše zamotá a ve vašem dni změní zavedený řád. Díky tomu však vyjdete ze zaběhlých rituálů dne a   docílíte si být spontánní. Někdy je přeci to, co se stále opakuje docela nuda.

 

Naše babičky zdobily své chalupy a zavěšovaly před dům slaměné panenky. Ty chránily děti. Zadržovaly zlé duchy, kteří by mohly dítě vzít a místo něj podstrčit své. Vyměněným dětem se pak říkalo spratek, nebo dítě polednice. Slaměné panenky byly malými domácími slaměnými bůžky, všudybýlky. Také říkali si sameček, čí šťastný mužíček a rozmnožovali doma štěstí a majetek. Do těchto slaměnek se ještě vplétaly kořeny vstavače a mandragory. Pro štěstí si také slaměné panenky  před dům zavěšovali staré panny, či mládenci, aby jim do života vnesli štěstí při výběru partnerů.

 

Berani, máte rádi překvapení? Nudit se rozhodne nebudete. Flexibilita nastavující trampotám přítrž je přeci vaše druhé jméno.

 

Býci, jste v bojové náladě? Na maskáče tento víkend zapomeňte.  Konejšivá a přátelská Luna vám pomůže udělat si pořádek doma a možná si s někým milým zajít na příjemný mls.

 

Blíženci, možná budete cítit lehkou paniku, že byste snad měli zůstat doma. Nakonec vám Uran nese milé překvapení.

 

Raci, pokud vyhlížíte ideální partnerku/partnera, najdete ho. Je jich plná červená knihovna. Stačí sáhnout do regálů.

 

 

Lvi, připomenou se vám všechny sliby, které jste si dali. Využijte toho a v mezích zdravého rozumu vzhůru na to!

 

Panny, to, co bylo, bylo. Konečně se přestanete zajímat o své ex a uznáte, že mají přesně to, co chtěli a jsou tam, kde chtěli být. Místo plánů na pomstu se vrhnete do lámání nových srdcí.

 

Váhy, se Sluncem v zádech vám muže připadat svět lepší a hezčí. Různé problémy najdou svá řešení a vám se zlepší nálada.

 

Štíři, Merkur vám přeje. Vyluštíte záhady i všechny křížovky. Buďte trpěliví a vyhrajete!

 

 

Střelci, vábí vás dálky a výzvy, které jste ještě nezkoušeli. Místo toho se nejspíš potkáte s milým lidmi a prohodíte par vlídných slov.

 

Kozorozi, Jupiter vám přeje a vy se možná nebudete chtít zabývat drobnostmi. Peníze tedy počítat nebudete a když vám další bankomat v řadě odmítne vydat hotovost, půjdete si vsadit šťastná čísla.

 

Vodnáři, Saturn vám dá nové heslo. Ve své úpornosti po pořádku ve všem, budete razit nové heslo: šmudli, šmudli, šmudli boys, vyšmudlám si na Rolls-Royce.  A teď vážně – nic není jenom černé, nebo bílé. A co se stane, když alespoň jednou přiznáte svým blízkým, že mají pravdu?

 

Ryby, možná se budete cítit unavení. Zvednete své obrátky a prošlápněte pedály. Kolo, nebo rotoped vás probere z letargie.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Čarovné bylinky pro bohatství

Pokud vám stále chybí v kapse pár peněz navíc a hledáte v magii návod, jak je rozmnožit, vzpomeňte si na rostliny. Nemusíte zaklínat magickými formulemi ...
Kartářka píše...

Nuda, nebo vášeň ? Přečtěte si bylinkový horoskop na březen!

Tak jako máme každý na obloze své hvězdy a planety. Také jsme zrozenci pod ochranou jednotlivých run, či stromů, tak stejně máme i své bylinky ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude vyhánět zimu žhavým flirtováním a kdo bude pod vlivem úplňku v Panně v tančit se smetákem v ruce?

Raci se rozhodnou vzít věci do svých rukou. Krom útoků na obchody se vrhnou na úklid jako diví. Dokonce se už konečně rozloučí s vánoční ...
Kartářka píše...

Horoskop na březen

Berani budou mít sympatický objev. Býci sklidí uznání. Raci budouve střehu. Panny si mají dát pozor na hádky. Co čeká Vás? Beran 21. 3 ...
Kartářka píše...

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.