Týdenní horoskop 13.6.-19.6. Čím nás obohatí tajemný superúplněk ve znamení Střelce?

Střelci, je kolem vás pár velmi přitažlivých lidí, se kterými byste rádi navázali kontakt, na nic nečekejte. Raci, něžnůstek není nikdy dost. Vodnáři, neusínejte na vavřínech a začněte se sebou něco dělat. Váš kreativní duch vám v tom může jen pomoct.

Pojďme se podívat na to, co nás čeká ve druhé polovině června.

V pondělí 13.6. vejde Merkur do znamení Blíženců a pomůže posílit rozhodnost v pracovních a intelektuálních oblastech. Dobré šance mají všichni ti, které čekají zkoušky, testy či obhajoba diplomové práce. Také pracovní pohovory a další komplikovaná jednání mohou dopadnout lépe, než byste si mysleli. Tvůrčí mysl podpoří Luna vcházející do znamení Střelce v trigonu s Jupiterem.

 

V úterý 14. 6. nastane úplněk ve znamení neohroženého, pravdu hledajícího Střelce, který je schopen pro tuto svou pravdu jít až na konec světa. Úplněk vám dá odvahu postavit se čelem věcem, které jste doposud nechtěli vidět.

Tento superúplněk (superúplněk – luna je nám nejblíž a proto vypadá opticky větší a má na nás větší vliv) vám umožní uvědomit si vlastní úspěchy a podá vám trochu filosofický pohled na svoji budoucnost. Bude vás jemně nabádat k rozšíření vlastních obzorů a k optimističtějšímu přístupu k životu.

Jak můžete využít energii úplňku?

Stačí si položit otázku, co vám přináší největší štěstí. Jsme tady pouze na chvíli a sbíráme zkušennosti a příhody. Už při samotném přemítání a úvahami nad odpovědmi začnete nevědomky produktivně pracovat s energíí superúplňku. Život je jedno velké dobrodružství a příhody přichází a odchází. Tak, jako střelec míří svůj šíp k nočnímu nebi, tak i vy můžete směřovat svoji energii, jak chcete a kam chcete.

Před vámi je období výletů a dovolených. Vyplatí se připravit si váš automobil. Umyjte ho důkladně také zevnitř. Do vody přidejte 15 kapek citronové šťávy a ponořte do ní kyvadlo. Poté vodou stékající z kyvadla namalujte lehce na kapotu runu Wunjo, která vždy ukazuje správný směr. Po obou stranách dveří namalujte tím samým způsobem runu Algiz a zezadu runu Raido, která pomáhá dojet do cíle. Pak si stoupněte naproti vašemu automobilu a představte si, jak ho obklopuje jasná zlatá aura. Ta bude chránit jak váš automobil, tak i pasažéry, jako velký vzdušný polštář. Pokud nemáte vlastní vozidlo, představte si tento postup ve své mysli na dopravním prostředku, kterým se chystáte cestovat.

 

Ve středu 15.6. si díky Luně vcházející do znamení Kozoroha uvědomíte, že ačkoliv je jedno z nejkrásnějších ročních období, máte ještě spoustu věcí k zařízení a času do prázdnin ubývá. Vašemu svědomí se však dostane velká úleva, když věci nenecháte jen tak ležet a vrhnete se na ně.

 

Ve čtvrtek 16.6. přinesou dobrou náladu příznivé trigony Slunce se Saturnem a Luny s Uranem a Venuší. Vcelku lehce zvládnete většinu povinností a k tomu si večer můžete vyjít na sklenku něčeho dobrého s vašimi přáteli.

 

V pátek 17.6. pomůže sextil Venuše s Neptunem nalézt a rozvíjet skryté talenty.

 

V sobotu 18.6. přijdou jisté očistné vlivy, které zasáhnou do vztahu. Kvadratura Luny s Uranem a Venuší a také konjunkce Luny se Saturnem pomůže nazvat věci pravými jmény, a to očistí duši i tělo.

 

V neděli 19.6. porostou city závratnou rychlostí díky období trigonu planety lásky Venuše s Plutem. Exploze vášní, okouzlení, až uhranutí mohou poznat speciálně Štíři a Ryby.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Toto vzdušné znamení je vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Blíženci si libují ve filozofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem.

Blíženci, když se budete snažit a dáte si pozor na svou volbu slov, uděláte dojem na své okolí. Bude třeba opravdu přemýšlet dříve, než otevřete pusu, jinak byste si mohli udělat ostudu.

Raci, vyhledáváte romantické chvilky, jak jen to je možné. Jste naladění na něžnůstky, kterých pro vás není nikdy dost.

Lvi, jestliže budete stále na ostatní kolem sebe naléhat, nikam se nedostanete. Naopak budou od vás všichni stále utíkat. Změňte taktiku.

Panny, musíte si doma zjednat pořádek a respekt. Na však od nejbližších, ale od někoho ze širšího příbuzenstva. Kdosi neustále překračuje hranice slušného chování vůči vám a už to není příjemné.

Váhy, měli byste si stanovit jisté hranice, za které nepustíte toxické osoby. Je jasné, že vám jejich přítomnost škodí.

Štíři, snažte se být objektivní a nedělejte na své blízké nátlaky. Je to pod vaši úroveň a také se nemáte čeho bát.

Střelci, pokud je kolem vás pár velmi přitažlivých lidí, se kterými byste rádi navázali kontakt, na nic nečekejte. Dejte se do toho hned. Někde je potřeba udělat první krok sami. Alespoň budete vědět, na čem jste.

Kozorozi, podléháte snadno stresu a cítíte, že vám docházejí síly. Popřemýšlejte, jestli byste neměli změnit současnou práci.

Vodnáři, neusínejte na vavřínech a začněte se sebou něco dělat. Váš kreativní duch vám v tom může jen pomoct. Najděte si rekvalifikační kurz nebo workshop a vylepšete si svoji manuální zručnost. Vše se vám bude hodit.

Ryby, zamyslete se nad svými dalšími kroky v následujících dnech. Zrekapitulujte si vše, co jste za poslední dny zvládli a co ne. Příště si zvolte jen dosažitelné cíle.

Berani, jdete si za svým hlava nehlava a není to úplně od věci. Máte možnost se prosadit, i s vašimi neobvyklými postupy.

Býci, máte tendence nechat své emoce lítat nahoru dolů, bez ohledu na to, jak to snáší ostatní kolem vás. Jestli chcete mít doma klid, musíte se krotit.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články