Samuelčiny šamanské vzkazy pro týden 6.5.-12.5.

Berani

„Empatie je most, představivost jsou křídla a hravost  tancem duše.

Tento týden bude plný příležitostí, Berani – které když správně využijete, mohou vás posunout jak v osobním, tak i profesním životě. S nasloucháním, tvořivostí, zábavou a strategickým plánováním, máte všechny možnosti pro úspěch. V tomto týdnu se ocitnete v odloučené pozici, která vyžaduje vyšší míru samostatnosti a rozhodovacích pravomocí. Možná vám to bude trochu připadat jako dočasná izolace, opak je pravdou a pokud toto přijmete s pokorou, vše bude hrát pro vás do budoucna. Berte tuto výzvu s otevřenou myslí a uvidíte, jak vaše životní cesta nabere bohatších zkušenosti.

 

BÝCI

„Odvaha není absence strachu, ale rozhodnutí postavit se mu čelem.

Cestování může být v tomto týdnu klíčové – ať už fyzicky, nebo metaforicky. Možná se vám naskytne šance pro služební cesty, nebo prostě čas na malý útěk z každodenní reality. Nečekejte, až vám někdo jiný předá štafetu a jděte do akce. Je čas ukázat, jakým směrem se mají věci ubírat.

Trochu pravdy – jak často jste si říkali, že něco chcete, ale nikdy jste o tom nemluvili nahlas? Tak buďte pevní a řekněte si o to!

 

Blíženci a Raci

„Vytrvalost je klíčem k úspěchu ve všech oblastech života.

Tento týden vás čeká příznivé období, Blíženci a Raci ve světě práce se budete cítit jako ryba ve vodě. Jestli jste v oboru finančnictví, nebo jen jeho vodami proplouváte, připravte se na vlnu úspěchů a možná i na zvýšení příjmů. A nemusíte hledat daleko, máte všechny prostředky –  které potřebujete, přímo u sebe. Avšak vaše tvůrčí nápady se mohou měnit rychlostí blesk. Je však důležité spoléhat se na svůj vnitřní hlas a nebát se řídit podle svých vlastních pravidel. Tak směle do toho, tento týden je vaše flexibilita vaší největší zbraní!

 

LVI

„Nechť vášeň pohání tvé kroky a stává se průvodcem tvých snů.

Tento týden Lvi  – máte jedinečnou příležitost ponořit se do světa snů a fantazií. V oblasti vztahů můžete potkat pro vás fascinující osobu, která se zdá být nedosažitelná. Což může vaše myšlenky a city dovést k úplnému vášnivému nutkání se jí přiblížit. Tady se vaše realita může zdát skoro až magická s vaší fantazií-zároveň.

Uvědomte si, že každý nový den je dar, a i malé věci mohou obohatit vaše živobytí mnohem více, než byste očekávali. V pracovní oblasti, ukažte světu vaše ambice a odhodlání, protože právě teď máte příležitost skutečně zazářit a udělit své práci nový smysl a směr.

 

 

PANNY

„Hravost je jiskra tvůrčí mysli, je tím klíčem, který otevírá dveře nekonečné plodnosti a přizpůsobivosti.

Panny, přichází týden, kdy vaše schopnosti být skvělým partnerem přijdou na přetřes, ale v dobrém slova smyslu! Ať už jste manžel/ka, partner/ka, nebo důležitý spojenec, vaše angažovanost a důvtip budou mít spokojený dopad na okolí. Zvláštní pozornost byste měly věnovat ženským kolegům či obchodním partnerkám, mohou vás tyto spojení posunout mnohem dále, než byste čekaly. Možné nečekané změny vnímejte jako příležitosti, ne jako překážky, či kladení odporu. Přizpůsobivost je jednou z vašich silných stránek, tak ji využijte k tomu, abyste se mohly vyvíjet a růst v jakémkoliv směru, který vás láká. Tím vše zvládnete s lehkostí a grácií.

 

VÁHY

„V každém ústupu spočívá příležitost pro tvou představivost, aby vynalezla nové cesty.

 

Váhy, tento týdne očekávejte, že vaše magnetická aura se rozjasní výrazným způsobem. Vaše charisma bude mít značný dopad zejména na milostné frontě. Čeká vás setkání, vztah – zážitek, který může být aktuálně více postavený na fyzické přitažlivosti než na emocionální intimitě. Užijte si to s patřičným vzrušením, které vám dobije baterky.

V práci se na vás usměje klid a harmonie. Očekávat můžete „čisté projekty“, tedy takové, při kterých se nebudete muset potýkat s možnými nepříjemnostmi. Pokud se však objeví situace, které se jeví jako nespravedlivé nebo obtížné, mějte na paměti, že občas je nejlepší ustoupit a nedovolit zevnějším okolnostem, aby vám určovaly tempo. Vaše schopnost zachovat si klid a duševní pohodu je v tuto chvíli cennější než kdy jindy.

 

ŠTÍŘI

„Odhodlání bez vnitřního míru může vést k chaosu.

Štíři, před vámi stojí týden plný rozhodování a váhání. Vaše cesty se rozdvojí a vy se ocitnete na křižovatce, kde se budete muset rozhodnout, kterou cestou se vydat. Zastavte se na chvíli. Zhluboka se nadechněte a dostatek času věnujte rozmyšlení všech aspektů vaší situace. Nespěchejte na rozhodnutím, ale pečlivě zvažte všechny dostupné informace. Klíčem k úspěchu je odhodlání a to vy v sobě máte k překonání vlastního strachu a nejistoty.

 

 

STŘELCI

„V iluzi nacházíme začátek snu, ale skrze odpuštění nacházíme mír. Oba jsou klíč, které umí přemodelovat svět.

Střelci, připravte se na to, že vaše energie bude tento týden zkoušena. Začněme doma. Vaše děti nebo mladší členové rodiny se mohou chovat trochu neposedně, ale nezapomeňte, že jejich nevinnost a hravost může přinést i mnoho radosti a inspirace. Přijměte jejich svěží pohled na svět a nechte se unést jejich fantazií. Přestaňte posuzovat sebe i druhé a naučte se vidět svět jejich očima – jako místo plné možností a objevů. Neignorujte také svou kreativní stránku. Tento týden je ideální doba pro to, abyste se oddali umění a tvořivosti. Ať už jde o malování, psaní, nebo jinou formu uměleckého vyjádření, nechte svou představivost, aby rostla a rozvíjela se. ,,A když né plátno, tak vymalujte aspoň dětský pokoj – nebo jinou místnost‘‘.

 

KOZOROZI

„Při každém kroku, který činíme s empatií a péčí, rozšiřujeme kruh světla v temnotě.

Tento týden – Kozorozi, je čas naslouchat svému partnerovi nebo vlivné osobě ve vašem životě.
Může to být váš partner – často starší muž, jenž zastává roli ochránce či autority. Tento vztah, ať už osobní nebo pracovní, bude klíčový, protože vám nabízí jedinečnou příležitost prohloubit porozumění a bezpečí, které v těchto dnech tak často hledáte. Empatie a ochota naslouchat nejsou jen klíčem k osobní spokojenosti, ale otevřou dveře k novým možnostem.
Ve své práci očekávejte do budoucna možnost profesního postupu, nebo získání nového vlivného spojence. Váš společenský status by mohl zaznamenat vzestup, a to díky ochraně a podpoře, kterou nyní obdržíte.

 

VODNÁŘI

„Rozžehni svou představivost, přizpůsob se měnícím se okolnostem a projev svá kouzla.

Tento týden bude pro vás velkým dobrodružstvím, které vám připraví horskou dráhu emocí i situací. Čeká vás náročná cesta zdolávání překážek – vysoké jako nepřekonatelná hora, které můžou přijít v různých formách – od osobních konfliktů až po pracovní peripetie. Připravte se ale, že tou největší zbraní bude kouzlo vašeho ducha a nezapomenutelná schopnost ovládat umění přizpůsobení se. O svoji sílu se opírejte, když budete čelit opozici a nebojte se obětovat s trochou tvrdohlavosti – výměnou za pokrok a posun. Využijte své tvořivé schopnosti, které vám umožní najít nečekaný způsob, jak překonat zdánlivě neřešitelné problémy.

Ve vztazích buďte připraveni na zatěžkávací období, které připraví možné pocity nepřístupnosti ze strany partnera či blízkých přátel. Zde platí klíčové slovo  – umět se přizpůsobit změnám kolem sebe.

 

RYBY

„Vděk je základem všeho a skvělého vedení.

 

Ryby, tento týden se připravte na období plné vděčnosti a důležitých rozhodnutí. Možná přemýšlíte o dalším kroku ve vašem vztahu – ať už je to zasnoubení, svatba nebo obnovení vašeho slibu. V tomto období je důležité, aby každý krok byl pečlivě zvažován.

 

Ve vaší práci se objeví šance ukázat své leader – ství. Možná vás čeká nabídka nového projektu, nebo přechod na vyšší pozici. Být vůdcem neznamená jen vést ostatní, ale také být dobrým příkladem a inspirovat své kolegy svou pílí a vizí. Nezapomínejte však na vděčnost – která by měla být vašim kompasem. Každý večer si připomeňte, za co všechno můžete být vděční – i zdánlivé malichernosti lze vnímat jako obrovské dary.

 

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

 

 

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Tánin numerologický horoskop na červenec 2024

Řekla bych, že si nemůžeme přát nic víc, než energie, které připadly na letošní červenec. Číslo šest, které právě jeho energie symbolizuje totiž do našich ...

Jak vám může pomoci andělský průvodce Raků Muriel? 

Chcete vnést pořádek do rodinných záležitostí i pracovních a někdo neustále intrikuje proti vám a vy nevíte, jak se bránit? Tento anděl vás nezklame. Říká ...

Tři magické rituály pro přitažení pozitivní energie

Jednou z nejúžasnějších věcí na magii je, že ji můžeme dělat kdekoli a kdykoli. Nemusíte nosit speciální plášť, špičatou čepici nebo poskakovat kolem bublajícího kotle… ...

Runový horoskop a rituály na červenec 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům Kenaz, Býkům Ehwaz, Blížencům Laguz ... Jaká runa pro štěstí vyšla v červenci vám? Berani, vaše runa pro štěstí je Kenaz Potkáte elegantní ho ...
/ Články

Samuelčiny šamanské vzkazy 1.7.-7.7.

Berani, první červencový týden vás vtáhne do víru společenských aktivit a veřejného dění. Připravte se na to, že se můžete dozvědět i nějaké nepříjemné zprávy ...

Karta týdne 1.7.-7.7. je Císařovna. Věští příliv vzrušujících výzev i radostné energie

Berani, začnete pečovat o sebe a své zájmy. Snažte se být diplomatičtí k druhým a půjde to. Blíženci, nepropásněte zajímavou zprávu od důležité ženy. Střelci, ...

Týdenní horoskop 1.7.-7.7. Co přináší novoluní ve znamení Raka?

Slunce v Raku přeje posilovaní kontaktů s rodinou. V různých věcech mohou být maminky, babičky, sestry, či jiné moudré ženy těmi nejlepšími rádkyněmi. Také se vyplatí najít si ...

Horoskop na červenec

Berani, v létě si budete užívat partnerského souznění a pohody. Někdo z vaší rodiny může mít problémy a chce je před ostatními utajit. Býci, zpomalte ...

Sny o ukrývané vášni

Erotické sny provází lidstvo od samého počátku. Je v nich skrytá touha, obavy, bloky a poselství podvědomí, které se překládá do racionální řeči pomocí obrazů ...

Víkendový horoskop od 28.6. Sextil Venuše s Marsem spojí i ty, co se dřív škádlili

V pátek 28. června vejde  Luna do znamení Berana a postaví před nás nejrůznějsí plány, jak oslavit konec školního roku.  Sextil Venuše s Marsem přináší ...