Horoskop na svátek zamilovaných

V pondělí 14. února vejde Merkur do znamení Vodnáře a přivítá svátek zamilovaných. Otevře prostor pro povídání, sdílení a magii. Ačkoliv se tak letos stane na začátku týdne, zadaní mohou pocítit oživení vztahu. Čerstvě zamilovaní budou s chutí a beze studu ukazovat svoji novou lásku.

 

I když jste single, či chvilku po rozchodu, můžete se i vy na Valentýna cítit výjimečně. Merkur ve Vodnáři si příliš nepotrpí na život v mantinelech a tvrdých pravidlech a vy tak možná dostanete příležitost někoho pozvat na kávu, nebo si dopřát příjemný flirt.

 

V pondělí 14. 2. zapalte dvě svíce – posílíte tím lásku. Mohou být jakékoliv – bílé, růžové, červené, zelené, tlusté, tenké, ale hlavně musí být dvě. Zapálení třech svící přináší v milostné magii smůlu, protože zve do vztahu někoho dalšího.

 

Již během víkendu před Valentýnem (12. 2. – 13. 2.) můžete učinit milostné kouzlo. Připravte si koupel s esenciálním olejem z růží, či jasmínu. Po koupeli se neutírejte, ale nechte kapky na svém těle oschnout. Pod prostěradlo hoďte hrst plátků růží, či jasmínu a pod polštář umístěte po jednom kameni granátu. Před postel postavte svícen se dvěma červenými svícemi. Pusťte si relaxační hudbu a vyčkejte na svého partnera. Pokud bude vaše noc radostná, poděkujte bohyni Venuši a zapalte jí zelenou svíci.

 

Zvěrokruh ve vztahu

Živel ohně

Beran

Potřebuje soutěžit, dokonce i s milovaným člověkem. Rád flirtuje a čas od času prožije krátký románek. Když se ale skutečně zamiluje, dává tomu druhému svoji kompletní pozornost. V jeho společnosti nebude nikdy nuda.

 

Lev

Miluje smích a život. Oproti předsudkům nesnáší rivalitu. Pokud vás vezme na výlet, či do společnosti, můžete si být jisti, že jste ho zaujali. Umí se otevřít, akorát k tomu potřebuje trochu více času.

 

Střelec

Touha bavit se a užívat si převyšuje u něj nad povinnostmi. Pokud máte rádi zábavu a umíte žít naplno, budete si rozumět. Otevře se pouze tomu, ke komu získá důvěru. Pokud ho budete omezovat, či svážete pevným řetězem, uteče vám.

 

Zemská znamení 

 

Býk

Pro býka jsou důležité jistoty, bezpečný domov, dostatek financí a hezký partner. Dokáže vášnivě milovat. Umí být skvělým společníkem, ale své smutky si drží uvnitř sebe.

 

Panna

Příliš neukazuje své city. Řeší povinnosti a inklinuje k inteligentnímu humoru. Když vás začne kritizovat a poučovat, je to znamení, že jí na vás záleží. Čím více kritiky, tím víc to s vámi myslí vážně.

 

Kozoroh

Pokud milujete Kozoroha, musíte se smířit s tím, že budete na druhém místě. Je pro něj velmi důležitá kariéra a peníze, proto ho jen tak nedostanete od jeho povinností. Zase se však nestává příliš často, že by Kozoroh partnera zradil. Málokdy se však otevře a řekne, co cítí.

 

Vodní znamení 

 

Rak

Pečuje o vás a naslouchá vám. Umí být ideálním partnerem, protože je pozorný a empatický. Bude o vás vědět vše včetně maličkostí, např. jakou kávu pijete nejraději. Lásku můžete vidět i v jeho očích. V momentě, kdy ztratíte jeho důvěru, zchladne, uzavře se a málokdy je cesty zpět.

 

Štír

Vždy přesně ví, co chce a je tak velmi jistý ve svém vystupování. Dokáže se rychle a sebejistě rozhodovat a navíc je velmi vytrvalý. Na povrchu vypadá klidně, ale uvnitř skrývá jiskru, která dokáže vzplanout velkou vášní. Ve vztahu je velmi silně eroticky založený. Do romantických projevů se musí nutit a raději se jim vyhýbá.

 

Ryby

Ryba je jako stvořená pro život v páru. Miluje a stará se, ale totéž potřebuje i ona od svého partnera. Dominantních a nátlakových vztahů se bojí. Nejdůležitější pro ni bude společná konverzace a dohoda. Má skvělou intuici. Dokonale vycítí partnerovu náladu a téměř čte jeho myšlenky.

 

Živel vzduchu

 

Blíženci

Nejdůležitější je pro něj potřeba komunikace. Stále potřebuje objevovat něco nového. Pokud vám začne naslouchat, je lapen. Nečekejte však, že by se sám otevřel, své city moc neprojevuje. Když zmlkne, mějte se na pozoru. Vstřebává spoustu informací a spoustu jich zase vypouští. Tím i zapomíná na to, co se mu nelíbilo. Do rozpadlého vztahu se po nějakém čase dokáže vrátit.

 

Váhy

Váha je královna vztahu. Umí naslouchat, rozmazlovat, má neskutečnou empatii. Nebude vám nic vnucovat, protože si drží jisté zásady. Je mistrem kompromisů, ale musí zůstat vše v rovnováze. Ve chvíli, kdy by měla dávat více ona sama, raději zmizí.

 

Vodnář

Rozhodně není všední a nemá rád škatulky. Všeobecná pravidla nejsou pro něj. Pokud přemýšlíte podobně a potřebujete nezávislost, budete si rozumět. Umí milovat věrně, ale přitom vás nepotřebuje vlastnit. Na nic si nehraje a nezkouší vám vládnout. Totéž čeká i od vás.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...

Valentýnská věštba i věštění

Valentýnské rituály

14. února bude Měsíc v trigonu s lunárním uzlem.  Pátek bude přát všem možným schůzkám a flirtům. Možná by nebylo od věci ve dni zasvěceném Venuši, hvězdě lásky se trochu poptat, jak to s vaší láskou bude. Na pomoc můžete  přivolat velkého anděla Agiela.

Valentýnské věštění ze svící na lásku

Ať už jste v páru, nebo vás ještě nikdo svojí láskou nespoutal, můžete se dozvědět, jaká bude vaše budoucnost. Vezměte dvě svíce. Bílou a červenou. Na bílou napište své iniciály a na červenou iniciály vaší lásky. Pokud nemáte nikoho konkrétního, napište jen pan/í Ideální. Myšleno tak, ze se bude ideálně hodit k vám i když jste se třeba ještě nepotkali. Vezmete malou misku a do ní nalijte čistou vodu. V levé ruce držte bílou hořící svíci za vás a v pravé červenou za vašeho partnera. Spojte nad miskou oba plameny v jeden a dovolte ukápnout pár kapek vosku do vody. Spojily se k sobě? Potom k sobě patříte. Nechtějí se? Asi ještě budete hledat, nejste si určení. Má vosk na hladině vody nějaký tvar? Co symbolizuje? Kruh, nebo srdce, nebo je okolo spousta malých kapiček vosku a vy oba jste vystaveni i péči ostatních lidí?

Runová věštba podle Živlů
Živel ohně: Beran, Lev, Střelec

Fehu. Je symbolem hojnosti, dosažení cílů a úspěchu.

Půjdete si jasně za svým.

Živel Země: Kozoroh, Panna, Býk

Manaz:  Symbol člověka s božskou substancí uvnitř. Berte vše nadhledem, míříte dál, než jenom na tento den. Víte, že v životě jde o něco víc, než se může na první pohled zdát.

Živel Vody: Štír, Rak Ryby

Laguz: Je symbolem životodárné vody, měsíce, změn a toho, co je nevědomé. Řiďte se  hlasem své intuice. Můžete přestat ukrývat své skutečné city. Díky tomu změníte svoji realitu.

Živel Vzduchu: Vodnář, Váhy, Blíženci

Sowulo: je symbolem  Slunce. Je spojována s narozením jasné bohyně Slunce, která se jmenuje Sunna.  Zdoláte veškeré peřeje nástrah a že jsou! Může se to protáhnout do dvou dnů, týdnů, až měsíců.

Možná vám s úspěchem pomůže aulet z runy Sowulo. Chrání auru a srdce.

Pro Kartářky světla Helen Stanku

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...

Energetické upírství aneb chraňte svoji sílu

Celým životem nás provází výměna energií. Ideálně by měla být v rovnováze. Co vydáváme, to bychom měli přijímat a stejně to platí obráceně. Pokud dáváme, tak i ...
Kartářka píše...