Týdenní horoskop 17.6.-23.6. Co přinese Slunce v Raku?

Slunce vejde 20.6. do znamení Raka a spustí astronomické léto. To vnese klidnější rytmus, méně hádek, bude plodné na lásku, radost i nové plány. Vyplatí se nezapomínat na své povinnosti a precizně si je plnit. Vždy se najde někdo takový, kdo se bude v tomto ohledu hodně zajímat o druhé.

Retrográdní Pluto ve Vodnáři  nabádá brát se o své věci. Když vám bude někdo házet klacky pod nohy, nedejte se. Předejdete mnohem větším potížím, které by mohly nastat v budoucnosti.

Uran v Býku má rád nové věci a otravuje ho všechno přežité. Nenechte se vytáčet okolím a raději se věnujte něčemu prospěšnějšímu, třeba snaze o svou lepší fyzickou kondici.

Pondělí 17. června budeme potřebovat prostor pro sebe a své blízké. Venuše a Merkur v Raku a v kvadratuře s Neptunem přinesou větší potřebuju starat se a pečovat o druhé. Merkur v konjunkci s Venuší dodá sílu. S jejich pomocí možná dokážeme urovnat nějaké zbytečné půtky. Možná objevíme nové věci, které nás budou bavit. Luna vejde do znamení Štíra v trigonech se Sluncem, Merkurem a Venuší a nastaví pozvolný průběh dne. Bude také dobré věnovat pozornost snům.

V úterý 18. června slibuje příjemný den s pocitem dobře odvedené práce trigon Luny se Saturnem.

Ve středu 19. června nás mohou překvapit  nečekané změny, které způsobí opozice Luny s Uranem. Trigon Luny s Neptunem vábí ke kontaktu s přírodou, která uzdravuje a posiluje pocit klidu.

Ve čtvrtek 20. června nastane počátek astronomického léta a pro hodně lidí může být tento den velmi náročný. Opozice Luny s Jupiterem a kvadratura Slunce s Neptunem nesou úpornou potřebuju zvládnout hodně věcí v krátkém časovém úseku. Situace se zklidní až večer, když Slunce vejde do znamení Raka. To teprve nastane astronomické léto a symbolická změna dovolí povolit napětí.

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování.

V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v opozici s Venuší a Merkurem a v kvadratuře s Neptunem. Budeme mít větší potřebu být pohromadě se svými blízkými. Někdo z okolí může mít potřebu vás mít pod kontrolou. Buďte také opatrní a vyhněte se slibům, které nemyslíte vážně. I kdyby to bylo myšleno vtipem, protistrana vás může chytit za slovo a vzít to opravdově. Úplňkový den si nejvíce užijí ti z nás, kteří budou trpěliví a dokážou se ovládat. Všechno hravě zvládnou a ještě na tom mohou dokonce i hodně vyzískat.

V neděli 23. června slibuje příjemný den Luna v sextilu se Saturnem a v trigonu s Uranem. Napětí povolí a přijde úleva.

Hvězdy budou od 22. června ve znamení Raka. Toto vodní znamení je velmi citlivé a vnímavé. Jsou to emocionálně založení lidé, ale rozhodně jim nechybí jak logické uvažování, tak analytické schopnosti.

Raci, tento týden na vás dolehne nedostatek pozornosti ze strany vašeho partnera. Měli byste mu říci, že se cítíte zanedbaní. Možná to netuší.

Lvi, naslouchejte potřebám svých blízkých. Míváte tendence prosazovat své vlastní tužby před ostatními a to vůči blízkým rozhodně není fér.

Panny, tento týden nepřeje finančním investicím. Vyvarujte se proto jakékoli zajímavě vyhlížející příležitosti, mohlo by se totiž stát, že o své peníze rychle přijdete.

Váhy, nenuťte se do náročných aktivit. Máte před sebou náročný pracovní týden, když to půjde, najděte si každý den chvilku jen pro sebe a relaxujte.

Štíři, můžete se cítit dost podráždění. Snadno vás vytočí i malichernost. Zkuste myslet na něco příjemného a snažte se negativní myšlenky zahnat.

Střelci, spousta problémů mezi vámi vaším partnerem by vůbec nevznikla, pokud byste byli jeden k druhému otevřenější. Zamyslete se nad tím.

Kozorozi, uvědomujete si, že je pro vás rodina zdrojem energie? Všimněte si, že společně strávený čas vám dokáže nabít baterky a vždy si takto strávené chvíle užíváte plnými doušky.

Vodnáři, najednou přesně uvidíte to, co chcete, a jak toho dosáhnout. Navíc se nemusíte bát nedorozumění. Partner se postaví na vaši stranu.

Ryby, hvězdy podporují pohodu a rodinné štěstí. Vám i vašim nejbližším se daří dobře a doma kraluje velmi přátelská atmosféra. Co si ještě přát víc?

Berani, tento týden můžete dostat nabídku, kterou byste neměli odmítnout. Ač to tak zpočátku nevypadá, do budoucna si přilepšíte.

Býci, neváhejte si udělat radost. Často myslíte na druhé a sami sobě si příliš nedopřejete. I vy si ale zasloužíte, abyste si občas něčím udělali radost.

Blíženci, je vhodný čas pro zlepšení vaší kariéry. Díky podpoře hvězd a vaší nezdolné motivaci i předchozí svědomité práci bude pro vás plnění úkolů snadné. Jediným rizikem je hození klacků pod nohy od nepřejících kolegů.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...