Na dušičky bez deprese

Sdílejte nás:

Zrození a smrt. Zcela normální koloběh života.

dusickyDokud se nás tohle téma netýká, neuvědomujeme si to. Ovšem pokud najednou máme komu na Dušičky zapálit svíčku, je najednou všechno jinak. Znáte to?

Náročné období

Jestliže uplynula teprve krátká doba od smrti blízkého, dostavují se nejrůznější pocity – dlouhotrvající péče, bezmoc, smrt a pohřeb. A když už by se mohlo zdát, že to nejtěžší máme za sebou, najednou nám v nastalém tichu začíná docházet, co se stalo a dopadá na nás vyčerpání a beznaděj. Jsme jako na horské dráze –přesně tak se střídají naše pocity a nálady. Dokonce se mohou vyskytnout i tělesné změny, například sva­lová slabost, svírání v prsou, bušení srdce, či poru­chy spánku nebo příjmu potravy. Blízcí na nás mohou pozorovat i to, že najednou odmítáme kontakty, ztrácíme zájem a nejsme schopni se pro něco rozhodnout. Jsme přecitlivělí, máme nepochopitelné sny a jsme sami překvapeni tím, že najednou se zemřelým mluvíme nahlas. Je toto normální?

Přirozený jev

Psychologové vysvětlují, že žal, který lidé prožívají, je úplně přirozenou reakcí, kterou se jejich duše snaží vyrovnat s bolestnou událostí. Neklid, hněv, vina, prázdnota, bezradnost, zlost, lhostejnost, únava, zoufalství, osamělost, nepochopení, sebelítost, nenávist, bolest, pocit méněcennosti, ale i láska nebo pocit vysvobození  – všechny tyto pocity, myšlenky a prožitky jsou normální. Přichá­zejí a odcházejí. A pokud je člověk násilně nepopírá, stanou se jednoho dne méně intenzivní a tís­nivé. V každém případě potřebuje člověk, který přišel o svého blízkého mít někoho, s kým si může povídat. Je totiž nesmírně důležité, podělit se o své emoce a mluvit o nich. V tom mohou pomoci i Kartářky světla – což nejsou kartářky, ale i vědmy, čarodějky i terapeutky. Mohou pomoci lépe nás provést tímto náročným obdobím, a mohou nám pomoci pochopit určité souvislosti, situace i nálady.

Truchlení ve světě

Prožívání smutku se liší nejen u pohlaví a věkových skupin, ale také v jednotlivých kulturách. Například Evropané o svých pocitech mluví poměrně hodně i lidé hispánského původu svou bolest vyjadřují otevřeně. Naproti tomu Číňané hovoří jen o tělesných příznacích a v Japonsku nebo v anglosaských zemích lidé snášejí utrpení v tichosti.

Byliny, které pomohou překonat náročné období:

Třezalka tečkovaná – silné přírodní antidepresivum.

Chmel otáčivý – pomůže s nespavostí a špatnými sny.

Srdečník obecný – celkově zklidní, pomůže s odstraněním nadměrného bušení srdce.

Kozlík lékařský – eliminuje nadměrný stres a duševní vypětí.

Šišák bajkalský – zmírní hysterii, nervové vyčerpání i deprese.

Mateřídouška obecná – zklidní mysl a harmonizuje duši.

Andělika lékařská – pročistí nás i náš byt od negativních energií.

MonikaS přáním klidných dnů Monika

Znáte awakening?

Sdílejte nás:

Lidské tělo je naším domovem. Skrze něj se můžeme projevovat ve hmotě, prožívat a žít. Skýtá v sobě silnou inteligenci, která nám pomáhá na naší cestě životem, pomáhá nám realizovat a žít naplno ve zdraví, lásce a míru.

awakeningNemáme tolik představivosti, abychom mohli pochopit, jak nepřeberné možnosti v léčbě i žití života máme. Pouze naše zkušenosti a prožitky nám určují naše vnímání světa. Naše mysl nám poskytuje jen částečnou iluzi o tom, jaký by měl život být, jak se můžeme léčit a být šťastni. Vědomé prožívání reality a pravdy můžeme až v momentě, kdy se probudíme. Není to probuzení jen ze spánku, ale je to probuzení naší podstaty v nás, naší pravdy, naší reality. Je to probuzení kundaliní energie. Prošly jsem nyní velmi významným okamžikem, kdy jsme prosincem roku 2012 jsme přešly do nového věku. Je to věk, kde nejsme odděleni jeden od druhého a kde začínáme prožívat svůj život takový jaký je za přítomnosti vyšších duchovním principů.

Celostní metoda

Awakening je probuzení prožívaní, probuzením naší vnitřní síly, naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány, systémy), ale dotýká se hlubokých procesů v nás. Našich programů, vlastností, návyků, podvědomí. Celý systém vznikal postupně 6 let a stále se vyvíjí. Do svého probuzení dorostl Awakening před několika málo lety v Indii. Tento systém není nic nového, žádná převratná, nová metoda. Je postaven na základech vývoje celostní medicíny, lidstva a práce našich předků. Veškeré děditství, které nám zanechali, je uloženo v kolektivním vědomí, ze kterého všichni čerpáme. Awakening je vlastně sjednocením těch nejhlubších poznání, pravd, které kdy byly zaznamenány. Celý přínos je v jeho jednoduchosti a praktičnosti. A o co tedy jde? Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme. Záměrem kurzů a masáží které předávám a učím, je probudit naši přirozenost, radost, zdraví a energii.

Psychické i fyzické zdraví

Metoda však pomáhá i na úrovni vztahové. Mnoho lidem se po kurzu a masážích začaly uzdravovat problémy ve vztazích, ale nejen v nich. Prakticky to co je uvnitř se odráží ven. To, jaké máme vztahy, takový je náš další život. Awakening přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.

(Ne)známá energie

Kundaliní je bioenergie energie, která ovlivňuje naši neruboiologii a která spí stočená ve svalu pubococcygeus, nalézá se v pánevním dnu člověka v kořenové čakře u kořene páteře a má obrovský vliv na život člověka. Na jeho život, na zdraví i na množství životní energie, kterou disponuje a velký vliv na duchovní život. Číňané tuto energii nazývají čchi, Indové prána a má ještě řadu dalších názvů. Je v lidském těle přítomna a vykonává svou funkci, jak vám može sdělit každý pokročilejší adept jógy, čchi-kungu. Awakening je probuzení životní kundaliní síly v nás, která je u většiny lidí neprobuzená, spící. Když se spojíme s kundaliní energii, když ji probudíme, můžeme ji vědomě využívat k léčbě a uzdravování fyzického těla, ale také k uzdravení našeho života všeobecně a vše co je v našich životech nezdravé a nefunkční. Probuzená kundaliní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle odstraňuje posléze zablokovanou energii v čakrách. Kundaliní čakry postupně a šetrně  otevírat a vyrovnávat čakry a optimalizovat jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné emoce a nefunkční systémy přesvědčení. Energie Kundalini naráží na tělesné, emoční, mentální a spirituální bloky. Pokud tedy neprožíváme naplno své emoce, ukládají se v našem podvědomí a působí pak na negativně na celý náš organizmus. Většina z nás si však není své bioenergie vědoma a nemůžeme se tomu divit. Je celkem přirozené. Naše ztuhlá těla mají  daleko k uvolnění, které je k pociťování a proudění kundaliní nutné. Tím, že jsme staženi a neprožíváme se připravujeme o její pozitivní působení. Pokud se pravidelně pracuje na probuzení kundaliní  a praktikuje se probuzení energetického okruhu, vyléčí i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli. Výsledkem probuzení kundaliní je ovládnutí těla, životních pochodů a myšlení. Ovlivňuje hypofýzu, žlázu související s ženským principem, a chce se spojit se šišinkou, žlázou související s mužským principem, a znovu ji probudit. Awakening také zvyšuje odolnost organismu a posiluje imunitu.

Okuste masáž

Masážní terapie Awakening je sjednocením a propojením nevýznamnějších  celostních masážních technik. Je to sestava meridiánové, ayurvédské masáže, čínské tlakové masáže, akupresury, reflexní terapie, tibetské reflexní terapie, baněk, mox a lymfatické masáže. Je výběrem a sjednocením účinných okruhů, které vzájemně na sebe reagují a propojují se na úrovní fyzické, mentální, emocionální, psychické i duchovní. Proto za sebou nechává tak dobré výsledky. Awakening je probuzení prožívaní, probuzením naší vnitřní síly, naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány, systémy), ale dotýká se hlubokých procesů v nás. Našich programů, vlastností, návyků, podvědomí. Masáže je určena všem kteří chtějí pomoci od bolesti, zdravotních, psychických problémů a lidem, kteří se chtějí posunout ve svém vědomí.

Co umí vyřešit

Z 90 procent procent po správně prováděné masážní terapii Awakening odeznívají alergické, astmatické záchvaty. Už po první masáži se detoxikuji játra, slezina, slinivka, ledviny, lymfatický systém. Zkušenost je taková, že už po 3 hodinových terapiích, které jsou odborně provedeny, lze zharmonizovat kolísavý tlak, problémy s nespavostí, přejídavost, stavy úzkosti, deprese. Awakening pomáhá při léčbě artritidy, osteoporózy,  gynekologických potíží, problémy v klimakteriu, odbourávání stresu a také problémy se zrakem a mnoho dalších problémů.

Monika PoledníkováChcete si vyzkoušejte si masážní metodu awakening na vlastní kůži? Pak se mě nebojte zkontaktovat, ráda vám nabídnu malou ochutnávku či třeba i několikahodinovou terapii.

S láskou Monika Poledníková, www.monikapolednikova.cz

Představujeme: Kartářka Olívie

Sdílejte nás:

Kartářky světla patří mezi nejlepší v České republice. Kvalitní tým, prověřené vědmy, kartářky i čarodějky, jsou ochotny vám pomoci 24 hodin denně.

Kartářka Olívie

Kartářka Olívie

Jednou z nich je i Olívie, kterou vám představíme:

1/ Jak dlouho se vykládáním karet zabýváte?

Celých 25 let.

2/ Jaké karty používáte k věštění a proč?

Partnerské vztahové karty, a karty lásky – pro vztahy a nasměrováni v jejich vývoji, pro lásku tarotové karty… co řiká váš vnitřní hlas, zprávy průvodců karmické karty… pro hlubší vhled do duše a karmy, poznání sama sebe andelské karty. .pro směr duše a řešení emočních bloku astrologicko-numerologické karty.. spojení planet, znamení, domu s vibracemi čísel, to je poselství

3/ Na co se specializujete?

Výklady karet, karmickou numerologií a skloubením dalších esoterických nauk dostáváme tu nejpodrobnější věštbu.

4/ Máte, krom karet – i nějakou další esoterickou oblast, kam ráda zabrousíte?

Kyvadlo, automatická kresba, práce s energií, reiki, meditace, byliny, různé druhy terapií.

5/ Čím se bavíte ve chvílích volna, máte nějaké záliby?

Miluji přírodu, hudbu, malbu.

6/ Proč bychom měli zavolat právě vám?

Věřím,že žádná setkání nejsou náhodná a proto i vy, kdo se mnou navážete hovor, není náhoda. Jsem schopna vám poradit v jakékoliv oblasti vašeho života, přijít na příčinu proč se vám to či ono děje a jak s tím pracovat.

Uložit

Uložit

Uložit