Znáte awakening?

Sdílejte nás:

Lidské tělo je naším domovem. Skrze něj se můžeme projevovat ve hmotě, prožívat a žít. Skýtá v sobě silnou inteligenci, která nám pomáhá na naší cestě životem, pomáhá nám realizovat a žít naplno ve zdraví, lásce a míru.

awakeningNemáme tolik představivosti, abychom mohli pochopit, jak nepřeberné možnosti v léčbě i žití života máme. Pouze naše zkušenosti a prožitky nám určují naše vnímání světa. Naše mysl nám poskytuje jen částečnou iluzi o tom, jaký by měl život být, jak se můžeme léčit a být šťastni. Vědomé prožívání reality a pravdy můžeme až v momentě, kdy se probudíme. Není to probuzení jen ze spánku, ale je to probuzení naší podstaty v nás, naší pravdy, naší reality. Je to probuzení kundaliní energie. Prošly jsem nyní velmi významným okamžikem, kdy jsme prosincem roku 2012 jsme přešly do nového věku. Je to věk, kde nejsme odděleni jeden od druhého a kde začínáme prožívat svůj život takový jaký je za přítomnosti vyšších duchovním principů.

Celostní metoda

Awakening je probuzení prožívaní, probuzením naší vnitřní síly, naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány, systémy), ale dotýká se hlubokých procesů v nás. Našich programů, vlastností, návyků, podvědomí. Celý systém vznikal postupně 6 let a stále se vyvíjí. Do svého probuzení dorostl Awakening před několika málo lety v Indii. Tento systém není nic nového, žádná převratná, nová metoda. Je postaven na základech vývoje celostní medicíny, lidstva a práce našich předků. Veškeré děditství, které nám zanechali, je uloženo v kolektivním vědomí, ze kterého všichni čerpáme. Awakening je vlastně sjednocením těch nejhlubších poznání, pravd, které kdy byly zaznamenány. Celý přínos je v jeho jednoduchosti a praktičnosti. A o co tedy jde? Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme. Záměrem kurzů a masáží které předávám a učím, je probudit naši přirozenost, radost, zdraví a energii.

Psychické i fyzické zdraví

Metoda však pomáhá i na úrovni vztahové. Mnoho lidem se po kurzu a masážích začaly uzdravovat problémy ve vztazích, ale nejen v nich. Prakticky to co je uvnitř se odráží ven. To, jaké máme vztahy, takový je náš další život. Awakening přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.

(Ne)známá energie

Kundaliní je bioenergie energie, která ovlivňuje naši neruboiologii a která spí stočená ve svalu pubococcygeus, nalézá se v pánevním dnu člověka v kořenové čakře u kořene páteře a má obrovský vliv na život člověka. Na jeho život, na zdraví i na množství životní energie, kterou disponuje a velký vliv na duchovní život. Číňané tuto energii nazývají čchi, Indové prána a má ještě řadu dalších názvů. Je v lidském těle přítomna a vykonává svou funkci, jak vám može sdělit každý pokročilejší adept jógy, čchi-kungu. Awakening je probuzení životní kundaliní síly v nás, která je u většiny lidí neprobuzená, spící. Když se spojíme s kundaliní energii, když ji probudíme, můžeme ji vědomě využívat k léčbě a uzdravování fyzického těla, ale také k uzdravení našeho života všeobecně a vše co je v našich životech nezdravé a nefunkční. Probuzená kundaliní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle odstraňuje posléze zablokovanou energii v čakrách. Kundaliní čakry postupně a šetrně  otevírat a vyrovnávat čakry a optimalizovat jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné emoce a nefunkční systémy přesvědčení. Energie Kundalini naráží na tělesné, emoční, mentální a spirituální bloky. Pokud tedy neprožíváme naplno své emoce, ukládají se v našem podvědomí a působí pak na negativně na celý náš organizmus. Většina z nás si však není své bioenergie vědoma a nemůžeme se tomu divit. Je celkem přirozené. Naše ztuhlá těla mají  daleko k uvolnění, které je k pociťování a proudění kundaliní nutné. Tím, že jsme staženi a neprožíváme se připravujeme o její pozitivní působení. Pokud se pravidelně pracuje na probuzení kundaliní  a praktikuje se probuzení energetického okruhu, vyléčí i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli. Výsledkem probuzení kundaliní je ovládnutí těla, životních pochodů a myšlení. Ovlivňuje hypofýzu, žlázu související s ženským principem, a chce se spojit se šišinkou, žlázou související s mužským principem, a znovu ji probudit. Awakening také zvyšuje odolnost organismu a posiluje imunitu.

Okuste masáž

Masážní terapie Awakening je sjednocením a propojením nevýznamnějších  celostních masážních technik. Je to sestava meridiánové, ayurvédské masáže, čínské tlakové masáže, akupresury, reflexní terapie, tibetské reflexní terapie, baněk, mox a lymfatické masáže. Je výběrem a sjednocením účinných okruhů, které vzájemně na sebe reagují a propojují se na úrovní fyzické, mentální, emocionální, psychické i duchovní. Proto za sebou nechává tak dobré výsledky. Awakening je probuzení prožívaní, probuzením naší vnitřní síly, naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány, systémy), ale dotýká se hlubokých procesů v nás. Našich programů, vlastností, návyků, podvědomí. Masáže je určena všem kteří chtějí pomoci od bolesti, zdravotních, psychických problémů a lidem, kteří se chtějí posunout ve svém vědomí.

Co umí vyřešit

Z 90 procent procent po správně prováděné masážní terapii Awakening odeznívají alergické, astmatické záchvaty. Už po první masáži se detoxikuji játra, slezina, slinivka, ledviny, lymfatický systém. Zkušenost je taková, že už po 3 hodinových terapiích, které jsou odborně provedeny, lze zharmonizovat kolísavý tlak, problémy s nespavostí, přejídavost, stavy úzkosti, deprese. Awakening pomáhá při léčbě artritidy, osteoporózy,  gynekologických potíží, problémy v klimakteriu, odbourávání stresu a také problémy se zrakem a mnoho dalších problémů.

Monika PoledníkováChcete si vyzkoušejte si masážní metodu awakening na vlastní kůži? Pak se mě nebojte zkontaktovat, ráda vám nabídnu malou ochutnávku či třeba i několikahodinovou terapii.

S láskou Monika Poledníková, www.monikapolednikova.cz