Týdenní horoskop 12.2.-18.2. Mars s Plutem okoření Valentýna po svém

Pondělní ráno 12. února může být vlivem konjunkce Luny s Neptunem trochu melancholické, ale to nepotrvá dlouho. Příjemné sextily Luny vcházející do znamení Berana s Venuší, Marsem a Plutem oživí a zpestří celý den příjemnými energiemi. Co budete potřebovat zařídit, s přehledem zvládnete.

V úterý 13. února vejde Mars do znamení Vodnáře a naladí vás do aktivních činností. Můžete si naplánovat úklid, stěhování, či jiné věci vyžadující fyzickou aktivitu. Dobrou náladu zajistí sympatické sextily Luny s Merkurem a Venuše s Neptunem.

Ve středu 14. února na sv. Valentýna si uděláte vnitřní pořádek. Konjunkce Marsu s Plutem nese skvělou náladu, ale i radikální změny. Den může přinést různá nedorozumění. Na povrch z hloubi duše mohou vylézat různé emoce a staré bloky tvořící zbytečné a nepříjemné napětí, kterého se budete chtít zbavit. Možná přijde nějaké životní rozhodnutí, nebo alespoň takové, které ovlivní plány na budoucí životní cestu. Kvadratury Luny s Venuší, Plutem a Marsem odsunou některé Valentýnské schůzky na víkend.

Ve čtvrtek 15. února vás konjunkce Luny s Jupiterem přiměje k aktivnímu způsobu života. Vyplatí se sportování a učení se novým věcem.

V pátek 16. února povolí napětí posledních dnů. Venuše vejde do znamení Vodnáře, Luna do znamení Blíženců a společně dovolí otevřít se novým zážitkům, zejména v citové oblasti můžete doznat pozitivní změny. Trigon Luny s Venuší a Plutem posílí smyslné jiskření a erotické napětí, a ačkoliv je zima v plném proudu, pořádně se zapotíte.

V sobotu 17. února varují hvězdy před napětím. Kvadratura Merkuru s Uranem může vnášet zvláštní nálady. Snažte se být milý k druhým lidem, protože nevhodná poznámka může přinést nedorozumění i větší hádky. Konjunkce Venuše s Plutem a kvadratura Luny s Saturnem mohou zbytečně prohlubovat všechny rány, které si uštědříte.

V neděli 18. února vás odmění příznivý trigon Luny s Merkurem dobrou náladou a podpoří rodinné i partnerské vztahy. Pohodovou atmosféru doplní hodně smíchu a společného souznění. Večerní kvadratura Luny s Neptunem může v někom vzbudit vlnu sentimentu, či melancholie. Vyzbrojte se proti tomu dobrou knížkou, společností, či pěkným filmem.

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Pro toto vzdušné znamení je typické bystré myšlení a touha po poznání. Mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Dá se říci, že rádi jdou proti proudu.

Vodnáři, tento týden by vás v pracovním rozletu nemělo nic brzdit. Snažte se pouze udržovat své obvyklé tempo a nepřetěžujte se.

Ryby, vaše psychika bude zcela pohodová, ani náročné situace vás nedokážou vyvést z konceptu. Ono to přeci všechno nějak dopadne.

Berani, budete mít trochu problém mluvit s druhými na rovinu. Neradi byste šli do konfliktu, takže si své názory a požadavky necháte pro sebe nebo je vyjádříte nepřímo. Pak ale budete ještě podrážděnější a nespokojenější, než kdybyste se s někým chytli.

Býci, pokud budete ignorovat únavu a nedopřejete si odpočinek, časem se to někde projeví. Nečekejte až na zdravotní problémy.

Blíženci, uznání rodiny vás potěší a zahřeje na duši. Pokud jste až dosud platili za outsidera mezi šikovnými sourozenci, nyní se dočkáte zadostiučinění. Úspěchy oslavíte opravdu ve velkém stylu.

Raci, tento týden bude poněkud hektický. Musíte dokončit několik úkolů najednou. Nebude vám dopřáno mít na to dostatek klidu, začnou se totiž rojit nové povinnosti.

Lvi, mnohé z vás zasáhne Amorův šíp, reakce protistrany ale bude spíše vlažná. Co dělat, vaše sympatie se prostě nesešly. Musíte to rychle dostat z hlavy a dlouze nad tím nepřemýšlet.

Panny, telefonát s někým blízkým či příbuzným by se mohl zvrtnout v poměrně nevybíravou výměnu názorů. Raději si dávejte pozor na jazyk.

Váhy, připravte se na dynamické období, ve kterém můžete být konfrontováni s problémy ve svém osobním nebo profesním životě. Silné emoční energie se mohou dotknout vašeho partnerského vztahu, ale také finanční sféry.

Štíři, tento týden si rozhodně nebudete moci stěžovat na nečinnost a nudu. Dokonce vás vše bude bavit, překvapivě i vyřizování papírů na úřadě. Budete mít štěstí na milé lidi.

Střelci, nebudete mít problém postavit se za své názory, i kdyby to bylo třeba proti všem. Vy jste o své pravdě přesvědčení.

Kozorozi, nebudete si dělat žádné násilí. V zaměstnání se samozřejmě musíte podřídit nějakému řádu, ale ve volném čase se zařídíte podle své momentální chuti i energie a zbytek dne naplníte samými příjemnými aktivitami.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...