Týdenní horoskop 13.3.-19.3. Jupiter radí nepromeškat příležitosti

Tento týden bude dobré soustředit se na veškeré závazky spojené s dokumenty, úředními věcmi a finančními záležitostmi. Buďte pečliví a planety vám pomohou. Naopak jakákoliv nedbalost by se vám mohla prodražit. Jupiter v Beranu zajistí rychlou komunikaci a také možné příležitosti na kratší, ale přínosné cesty, či setkání.

 

V pondělí 13. března vejde Luna do znamení Střelce a umožní vidět svět v lepším světle. Kvadratura Luny a Saturnu si však vyžádá, aby váš optimismus byl podložen i reálnými důvody.

 

V úterý 14. března přinese příjemné okamžiky a dobrou komunikaci trigon Luny s Jupiterem. A protože bude také Luna v kvadratuře s Merkurem, bylo by dobré před spaním nesledovat jakékoliv znepokojivé zprávy, či negativní informace. Mohli byste mít horší sny.

 

Ve středu 15. března budete více poslouchat svoji intuici. Mars v kvadratuře s Neptunem pomůže vyřešit jakýsi citový problém. Zapomeňte na staré křivdy a zbavte se trápení.

 

Ve čtvrtek 16. března vejde Venuše do znamení Býka a přinese dobrou náladu a zlepší vaše finanční možnosti. Možná by stálo za to pustit se do odkládaných důležitých pracovních telefonátů, případně započít nové projekty. Konjunkce Slunce s Neptunem posílí vaši intuici.

 

V pátek 17. března by bylo dobré vyhnout se úředním věcem. Venuše v sextilu se Saturnem nepodpoří příliš formální věci. Buďte opatrní i na vztahy se staršími lidmi. Merkur v kvadratuře s Marsem věští náročnějších konec týdne.

 

V sobotu 18. března můžete potřebovat nabrat energii při odpočinku. Večerní kvadratura Luny s Uranem pomůže trošku zvednout emoce.

 

V neděli 19. března vejde Merkur v sextilu s Plutem do znamení Berana a vy ucítíte, že končí doba, kdy jste se museli o všechno více prát. Konečně se vám bude také lépe komunikovat s okolím, získáte pocit, že vám lépe rozumí. Odpoledne vejde Luna do znamení Ryb a bude v konjunkci se Saturnem. Možná to nebude úplně jednoduché, ale máte jedinečnou příležitost si uspořádat myšlenky v hlavě.

 

Hvězdy jsou ve znamení Ryb, které jsou citlivé a vnímavé bytosti, které rády pomáhají ostatním. Ve společnosti jsou přizpůsobivé a drží se raději v pozadí. Vlastní názor jim nechybí, ale nechávají si ho pro sebe.

Ryby, tento týden se sice podřídíte plánům a programu své rodiny, ale zábava to pro vás velká nebude. V zaměstnání si své nynější nápady šetřete pro sebe a zatím je nikomu neukazujte. Ještě je na to čas.

 

Berani, podezírat ostatní kolem vás, že s vámi mají nějaké špatné úmysly, není oprávněné. Naopak o vás lidé mohou mít zcela upřímný zájem, ale vy si to svou nepřístupností kazíte. Zkuste lidem více důvěřovat.

 

Býci, zatímco v práci jste jak dravci a věříte si téměř v čemkoliv, v lásce je to úplně něco jiného. Podléháte naprosto zbytečným obavám, že vás současný protějšek opustí. I když pro to nemáte žádné důkazy, z hlavy to nemůžete dostat.

 

Blíženci, hlídejte si jakoukoliv konverzaci s někým z nadřízených. Ať už půjde o slovní, či písemné vyjadřování, může dojít k přešlapům a škodám, které půjdou jen stěží rychle napravit. Opačná situace je ale ve vztazích, kde byste mlčet neměli.

 

Raci, kdosi se vám zřejmě delší dobu zamlouvá, ale chybí vám odvaha dát to jakkoliv najevo. Dodejte si odvahu a nemějte obavu z neúspěchu nebo odmítnutí.

 

Lvi, pokud udržíte své nervy na uzdě, hlavně v mezilidských vztazích a lásce, brzy se vám uleví, protože se blíží doba, kdy se vše začne v dobré obracet. Raději se soustřeďte na práci, kde se vám zrovna daří.

 

Panny, dobře se můžete pobavit s někým, koho sice neznáte dlouho, ale máte toho opravdu dost společného. Proto neodmítejte pozvánku na schůzku, zbytečně byste se připravili o parádní setkání.

 

Váhy, pravděpodobně nebudete mít své dny a budete se cítit tak trochu osaměle, přestože máte někoho po boku. Stejné pocity se ale mohou objevit i v pracovní sféře. Máte zkrátka pocit, že byste si v životě zasloužili něco víc, než nyní máte.

 

Štíři, bohužel se budete muset doma opět přizpůsobit, a to se vám nelíbí. Zatím jste stále v opozici, ale už to nepotrvá dlouho.

 

Střelci, můžete se cítit absolutně bez nápadu a energie, takže o sobě začnete v pracovní oblasti pochybovat. Tento stav je pouze přechodný a vám se za pár dní opět vrátí vaše myšlení a nápady.

 

Kozorozi, komunikace mezi vámi a rodinou bude tento týden vyostřená. Není dobré se pouštět do náročných témat, která by vedla ke zbytečným konfliktům. I když to nebude snadné, snažte se najít společnou řeč.

 

Vodnáři, nebudete mít dostatek elánu honit se v práci za uznáním, a tak raději ponechávejte věcem volný průběh. Ušetříte si tak mnoho stresu.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.