Týdenní horoskop 13.3.-19.3. Jupiter radí nepromeškat příležitosti

Tento týden bude dobré soustředit se na veškeré závazky spojené s dokumenty, úředními věcmi a finančními záležitostmi. Buďte pečliví a planety vám pomohou. Naopak jakákoliv nedbalost by se vám mohla prodražit. Jupiter v Beranu zajistí rychlou komunikaci a také možné příležitosti na kratší, ale přínosné cesty, či setkání.

 

V pondělí 13. března vejde Luna do znamení Střelce a umožní vidět svět v lepším světle. Kvadratura Luny a Saturnu si však vyžádá, aby váš optimismus byl podložen i reálnými důvody.

 

V úterý 14. března přinese příjemné okamžiky a dobrou komunikaci trigon Luny s Jupiterem. A protože bude také Luna v kvadratuře s Merkurem, bylo by dobré před spaním nesledovat jakékoliv znepokojivé zprávy, či negativní informace. Mohli byste mít horší sny.

 

Ve středu 15. března budete více poslouchat svoji intuici. Mars v kvadratuře s Neptunem pomůže vyřešit jakýsi citový problém. Zapomeňte na staré křivdy a zbavte se trápení.

 

Ve čtvrtek 16. března vejde Venuše do znamení Býka a přinese dobrou náladu a zlepší vaše finanční možnosti. Možná by stálo za to pustit se do odkládaných důležitých pracovních telefonátů, případně započít nové projekty. Konjunkce Slunce s Neptunem posílí vaši intuici.

 

V pátek 17. března by bylo dobré vyhnout se úředním věcem. Venuše v sextilu se Saturnem nepodpoří příliš formální věci. Buďte opatrní i na vztahy se staršími lidmi. Merkur v kvadratuře s Marsem věští náročnějších konec týdne.

 

V sobotu 18. března můžete potřebovat nabrat energii při odpočinku. Večerní kvadratura Luny s Uranem pomůže trošku zvednout emoce.

 

V neděli 19. března vejde Merkur v sextilu s Plutem do znamení Berana a vy ucítíte, že končí doba, kdy jste se museli o všechno více prát. Konečně se vám bude také lépe komunikovat s okolím, získáte pocit, že vám lépe rozumí. Odpoledne vejde Luna do znamení Ryb a bude v konjunkci se Saturnem. Možná to nebude úplně jednoduché, ale máte jedinečnou příležitost si uspořádat myšlenky v hlavě.

 

Hvězdy jsou ve znamení Ryb, které jsou citlivé a vnímavé bytosti, které rády pomáhají ostatním. Ve společnosti jsou přizpůsobivé a drží se raději v pozadí. Vlastní názor jim nechybí, ale nechávají si ho pro sebe.

Ryby, tento týden se sice podřídíte plánům a programu své rodiny, ale zábava to pro vás velká nebude. V zaměstnání si své nynější nápady šetřete pro sebe a zatím je nikomu neukazujte. Ještě je na to čas.

 

Berani, podezírat ostatní kolem vás, že s vámi mají nějaké špatné úmysly, není oprávněné. Naopak o vás lidé mohou mít zcela upřímný zájem, ale vy si to svou nepřístupností kazíte. Zkuste lidem více důvěřovat.

 

Býci, zatímco v práci jste jak dravci a věříte si téměř v čemkoliv, v lásce je to úplně něco jiného. Podléháte naprosto zbytečným obavám, že vás současný protějšek opustí. I když pro to nemáte žádné důkazy, z hlavy to nemůžete dostat.

 

Blíženci, hlídejte si jakoukoliv konverzaci s někým z nadřízených. Ať už půjde o slovní, či písemné vyjadřování, může dojít k přešlapům a škodám, které půjdou jen stěží rychle napravit. Opačná situace je ale ve vztazích, kde byste mlčet neměli.

 

Raci, kdosi se vám zřejmě delší dobu zamlouvá, ale chybí vám odvaha dát to jakkoliv najevo. Dodejte si odvahu a nemějte obavu z neúspěchu nebo odmítnutí.

 

Lvi, pokud udržíte své nervy na uzdě, hlavně v mezilidských vztazích a lásce, brzy se vám uleví, protože se blíží doba, kdy se vše začne v dobré obracet. Raději se soustřeďte na práci, kde se vám zrovna daří.

 

Panny, dobře se můžete pobavit s někým, koho sice neznáte dlouho, ale máte toho opravdu dost společného. Proto neodmítejte pozvánku na schůzku, zbytečně byste se připravili o parádní setkání.

 

Váhy, pravděpodobně nebudete mít své dny a budete se cítit tak trochu osaměle, přestože máte někoho po boku. Stejné pocity se ale mohou objevit i v pracovní sféře. Máte zkrátka pocit, že byste si v životě zasloužili něco víc, než nyní máte.

 

Štíři, bohužel se budete muset doma opět přizpůsobit, a to se vám nelíbí. Zatím jste stále v opozici, ale už to nepotrvá dlouho.

 

Střelci, můžete se cítit absolutně bez nápadu a energie, takže o sobě začnete v pracovní oblasti pochybovat. Tento stav je pouze přechodný a vám se za pár dní opět vrátí vaše myšlení a nápady.

 

Kozorozi, komunikace mezi vámi a rodinou bude tento týden vyostřená. Není dobré se pouštět do náročných témat, která by vedla ke zbytečným konfliktům. I když to nebude snadné, snažte se najít společnou řeč.

 

Vodnáři, nebudete mít dostatek elánu honit se v práci za uznáním, a tak raději ponechávejte věcem volný průběh. Ušetříte si tak mnoho stresu.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli. Uran ve znamení Býka zajistí dostatek ...
Kartářka píše...

Urychlit prodej domu? Pomůže magie našich moudrých babiček

Magie - jak urychlit prodej domu Naše babička si vždy věděla rady. Když se nedařilo a věci nešly tak, jak by člvěk rád, vždy měla ...
Kartářka píše...

Ženy podle zvěrokruhu! Každá má své vlastní kouzlo. Znáte svoji supersílu?

Ohnivá znamení V Beranu, ve Lvu a ve Střelci – budou vše prožívat intenzivně, žijí přítomnou chvílí a mohou se cítit být pupkem světa.  Žena ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům – Karmické slunce v Beranu

Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost. Když dokážeme uchopit naše úkoly dobře, můžeme ...
Kartářka píše...

Umění druidů

Jaro bylo, je a bude obdobím, kdy se už naši předkové před tisíci lety intenzivně věnovali přírodní magii. Obzvláště zkušení a mocní byli vždy druidové ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna s Uranem vylepší vaše plány

Luna s Uranem změní plány z dobrých na ještě lepší. Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Víkendové plány se mohou změnit na poslední chvíli z ...
Kartářka píše...

Jaký andělský vzkaz nese číslo 23?

Dnes je den s datem 23.3.2023. Pokud takové číslo vedle sebe vidíte dvakrát a zaujme vás, možná pro vás nese andělský vzkaz. Ano, podle andělské ...
Kartářka píše...

Slyšíte svůj vnitřní hlas?

Toto zažil na vlastní kůži snad každý z nás. Než zvedne telefon a mrkne na displej už ví, kdo volá. Někdy vím co přijde a ...
Kartářka píše...

Víte, jak vás ovlivňuje váš ascendent?

Víte, že ascendent vás charakterizuje více, než si myslíte? Je jedním z nejdůležitějších znamení vašeho horoskopu. Astrologové říkají je ascendent maskou, pod kterou můžeme objevit ...
Kartářka píše...

Vůně fialových fialek

Fialka má číslo sedm. Sedmá čakra je o duchovním rozvoji a napojení. Kdyby měla intuice svoji barvu, mohla by být fialová. Fialový kámen ametyst podporuje ...
Kartářka píše...
/ Články
This entry was posted in Články and tagged by Helen Stanku. Bookmark the permalink.

About Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.