Týdenní horoskop 1.4.-7.4. Venuše s Neptunem budou přát romantickému setkávání

V pondělí 1. dubna se mnoho z nás bude chtít pobavit a odreagovat, nicméně hvězdy budou jiného názoru. Luna v kvadratuře s Neptunem vcházející do znamení předvídavého Kozoroha bude stáčet naši pozornost směrem k praktičtějším věcem. Konjunkce Venuše s tajemným Neptunem v Rybách posílí lásku a empatii a bude mít na svědomí i nejedno chvilkové okouzlení.

V úterý 2. dubna vejde Merkur na tři týdny do retrográdní fáze. Mohou tím získat lidé, kteří jsou trpěliví a domýšlejí věci do detailů. Vyplatí se spěchat pomalu.

Ráno, kdy budeme pod vlivem kvadratury Luny se Sluncem, můžeme pocítit únavu. Naštěstí již popoledni přinese novou energii trigon Luny s Jupiterem a Uranem. Díky tomu se nakonec podaří zvládnout většinu naplánovaných věcí.

Jestli s vámi některý den v týdnu zamává po citové a milostné stránce, bude to středa 3. dubna. Již ráno může být prosyceno touhou po lásce. Sextil Luny s Venuší a Neptunem a Luna, která později vejde do znamení Vodnáře, přimějí stočit pozornost směrem k vlastním citům a potřebám. Nebude nouze o romantická setkání, plná úsměvů a zábavy. Lidé, kteří jsou sami, možná i díky této konstelaci, moou natrefit na někoho vyjímečného.

Konjunkce Luny s Plutem přinesou zvláštní rébusy, kterým příliš nerozumíte, ale někde v nitru ukrýváte. Neptun vládne znamení Ryb, ve kterém Venuše nabírá vlnu romantiky a empatie, a proto může vzbudit naději u všech, kteří vyhlíží velkou lásku.

Ve čtvrtek 4. dubna podpoří kvadratura Luny s Jupiterem a Uranem udělat něco dobrého pro své fyzické i duševní zdraví. Budete řešit různá cvičení, diety, módu a zdravý životní styl.

V pátek 5. dubna vejde Venuše do znamení rozhodného Berana. Nabere tím oživení a nekompromisní sílu, a to se může projevit ve vztazích, ale také v potřebě dotáhnout pracovní věci, které delší dobu stály a vyniknout mezi ostatními svou jedinečností. Luna vejde do znamení Ryb a přinese alespoň trochu nadhledu a citu.

V sobotu 6. dubna bude po ránu dobré rozmyslet si, co vypouštíme z úst, později by vás to mohlo mrzet. Třaskavé ráno věští konjunkce Luny s Marsem a Saturnem. Velmi lehce uděláte také nějakou chybu a případně způsobíte nedorozumění. Opatrní buďte i na různé úrazy. Naštěstí večer přichází mnohem lepší energie díky sextilům Luny s Jupiterem a Uranem a Venuší s Plutem, kteří mohou zlepšit celou atmosféru a narovnat dobré vztahy a vstřícnost.

V neděli 7. dubna slibuje příjemnou náladu ranní konjunkce Luny s Neptunem a večerní s Venuší. Luna vejde do znamení Berana a odpoledne budete mít chuť odtrhnout se od věcí, které vás drží doma a vyrazit na procházku, mezi lidi, či na výlet s přáteli.

Hvězdy jsou ve znamení Berana. V partnerském životě jsou skutečnými romantiky a sní o velké lásce. K partnerovi chovají obdiv. Potřebují k sobě člověka, který jim bude pomáhat vzkvétat. Nejlépe se k nim hodí Beran, Lev a Střelec.

Berani, dostatek dobré nálady bude tento týden nezbytný k tomu, abyste si nepřipadali poněkud využívaní. Berte věci s nadhledem a netrapte se tím, co nemůžete změnit.

Býci, nebojte se dělat něco docela jinak, než jak jste to celá léta dělávali. Odměnou vám budou nové zážitky, které byste nečekali a které vám dovedou život více naplnit.

Blíženci, máte před sebou náročnější období, které ale nebude trvat věčně. Snažte se ho ustát s nohama pevně na zemi, lepší vyhlídky jsou na dosah.

Raci, nepříjemná finanční záležitost, která se vleče už delší dobu, konečně dospěje do zdárného konce a vám se neskutečně uleví.

Lvi, můžete pociťovat negativní dopady na psychiku, dopřejte proto čas sami sobě a relaxujte, ať deprese a chmury nemají šanci.

Panny, ve vztazích to máte tento týden jako na houpačce a vlastně nevíte, co od života chcete. Neberte si toho na sebe příliš, často přeceňujete své vlastní možnosti.

Váhy, v práci se vám bude dařit a na dobré časy se blýská i v milostných vztazích. Pokud kolem někoho delší dobu kroužíte, seberte odvahu a vyznejte mu své city.

Štíři, naplno využíváte své dobré organizační schopnosti, které by vám druzí měli závidět. Stíháte všechno, co si zamanete. Nezanedbávejte rodinu ani přátele, ale najděte si dnes čas i sami na sebe, také ho potřebujete.

Střelci, cítíte se dobře, nemoci se vám vyhýbají obloukem. Nepodceňujte ale dobrou životosprávu a myslete i na pravidelný pohyb.

Kozorozi, s emocemi je to u vás dost vypjaté. Stačí málo a vy hned vybuchnete. Dejte si na to pozor, raději odejděte z místnosti a vydýchejte se.

Vodnáři, dejte si pozor na nečekané výdaje, spojené například s nečekaně rozbitým spotřebičem. S financemi nakládejte rozumně a s rozvahou.

Ryby, necítíte se ve své kůži, jste podráždění a zbytečně napjatí. Problémy mohou nastat i ve vztazích, vyvarujte se zbytečným sporům a hádkám. Hrozí vám vyčerpání a nadměrná únava.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 22.4.-28.4. je Sedmička mečů. Pochopíte, co je to štěstí

Váhy čekají složité debaty. Vodnáři si budou z nepřátel rekrutovat přátele. Střelci zabojují se svou vášní… Mečová sedmička věští různá protivenství, která nakonec, dříve, či ...

Partnerský horoskop: Střelec. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje energický, optimistický, svobodomyslný a ...

Týdenní horoskop 22.4.-28.4. Štíří úplněk se blíží. Co nese?

Slunce v Býku odvede pozornost k partnerským záležitostem. Vyplatí se udělat si pořádek v citové oblasti, vyjasnit nedorozumění, nenechat se provokovat různými narážkami a ...

Osudová konjunkce Jupitera a Uranu přinese obrovskou energii úspěchu. Využijte toho!

Ke konjunkci planet Jupiter a Uran nedochází příliš často, jen jednou za 14 let. A když se to stane, vytvoří společně neuvěřitelně silnou energii. Nepropásněte ...

Máte na zahradě jabloň? A znáte její kouzelnou moc?

Jabloň byla kdysi vnímána jako posvátný strom. Možná proto, že je považována za strom života, který se pojil s nesmrtelností,  i kosmický strom. V kořenech ...

Víkendový horoskop: Merkur s Venuší vás rozproudí

Páteční (19. dubna) konjunkce Merkuru s Venuší přikrášlí různá setkání a obvzvlášť randění a večer pomůže s odreagováním. Merkur v retrográdu možná připomene starší záležitosti ...

Co o vás vypovídá roční období, ve kterém jste se narodili?

Osobnost a charakter člověka ovlivňuje mnoho faktorů a zdá se, že k určitým vlastnostem může přispět i roční období, ve kterém jste se narodili. Nejen ...

Je váš vztah ten pravý?

Máte novou známost a všechno se zdá fajn, ale nevíte jistě, jestli je to ten pravý ve vašem životě. Přinášíme devět osvědčených způsobů, jak to ...

Andělský horoskop od 17. 4. do 16. 5.

Berani, projevuje o vás zájem člověk, který na první pohled není váš typ. Kozorozi, měli byste více naslouchat svým blízkým... Živel země BÝK – Vaším ...

Mezi nebem a zemí: Prstýnek s kamenem lásky

Kartářka Anička nám vypráví další ze svých příběhů. Tentokráte o tom, jak se jí spnil sen i předtucha. Dnes jsem si vzpomněla na takový hodně ...