Věštba podle Toltéckého Orákula na Vánoce 2016.

Sdílejte nás

Chcete se dozvědět, jaké budou letošní Vánoce? Naše kartářka Jarka se podívala do svého Toltéckého orákula a o svojí věštbu se podělila i s námi.

věštba

Dámy a pánové vánoce se kvapem blíží a proto jsem si pro vás připravila věštbu jaké že ty letošní vánoce budou. Toltékové obývali území dnešního Mexika a jejich potomky nebyl nikdo jiny než-li Aztékové a později i Májové. Kultura je to tedy prastará. I věštba tohoto orákula na mně dýchla prastarou energií a s tou se chci s vámi podělit.

      5.KOATL-HAD          15.KUAULI-OREL                  16.KOSKAKUAUTLI-SUP

Toto jsou názvy tří karet, které jsem pro vás vytáhla z balíčku a nyní je společně rozklíčujeme.

Had a orel jsou dvě nejdůležitější zvířata v jazyce Toltéků. Had je synonymem slova energie, esence síly, která udržuje vesmír v pohybu a díky tomu je člověk v souladu s univerzální silou vesmíru. Orel a had je tedy posvátná dualita v nás samých: duch a hmota, slabost a síla, strach a touha, vysoké a nízké, světské a duchovní. Had je symbolem toho, co na sobě nemáme rádi, proto nás nutí přijmout své slabosti a tak se staneme silnými. Orel je naproti tomu skrytým potencionálem hada, je to příslib povznesení. Orel je na kartě znázorněn jako bojovník, který odmítá pozemský svět a hledá ten duchovní. Je povznesený nad vše co nás trápí. Zbavuje nás toho na čem tak přezoufale lpíme místo toho, abychom se všeho zbavili. Karta nás nabádá k tomu, abychom se zbavili všeho co nám už nic nedává a udělali si místo pro nové věci, které nás jistě v příštím roce čekají .Tady máte pro názornost několik příkladů:

-můžeme změnit návyky, které nás zabíjejí

-můžeme přestat poškozovat své tělo a začít jíst zdravě

-můžeme začít žít nový život, po kterém naše duše touží

-můžeme opustit člověka, který si nás neváží

Jistě mi dáte za pravdu, že by jste vy sami našli ještě několik příkladů. Není důležité je všechny vyjmenovat, ale je důležité začít pracovat na změně. Každý na té své. Poslední kartou o které jsem se ještě nezmínila je „sup“. Tato karta je ochráncem světců a básníků. Roli supa v přírodě známe všichni- je to mrchožrout, ale mnozí z nás nevědí, že je schopen vyletět nejvýše ze všech ptáků. A tady je zase velká moudrost Toltéků v plné síle. Sup je počátkem nového cyklu. Toho co zbylo ze starého. To co zemřelo v nás samých, ale nezůstalo bez povšimnutí. Zůstala moudrost a zkušenost. Ano něco jsme ztratili, a bylo to leckdy velmi, velmi bolestné, ale právě tato bolest, toto poučení je tím hnacím motorem, který nás požene výš, právě tak jako supa. Nevědomí lidé považují supa za znamení a nositele smrti. Moudří lidé ho považují za znamení života. Vždy musí něco zaniknout, aby se na jeho místě mohlo zrodit něco nového. Vezměte tedy to co zůstalo v popelu a co muselo zemřít a využijte to k tomu co se rodí, co vzniká.

To je tedy věštba podle Toltéckého orákula na letošní vánoce. Vidíte i zde podobnost z koncem roku 9. A počátkem roku s číslem 1. Mějte se rádi, přijměte své temné já, nestyďte se za něj, máme ho všichni. Zbavte se věcí, které již dosloužily, zahoďte komplexy a mindráky a připravte své já  na  nové věci, lidi, partnery, sny a touhy. Nemusí to být najednou, ale změna je ve vzduchu a bylo by škody jí nevyužít. Po čem již léta toužíte a báli jste se svůj sen uskutečnit? Vánoce jsou za dveřmi a mi všichni máme možnost být orly či supy či hady Dostaneme možnost přijmout svojí temnou ale i světlou stránku. Nikdo přeci není jen černý nebo jen bílý. Jsme obé. A Toltékové to moc dobře věděli a snad vám i trochu dnes pomocí svého orákula napověděli.

Přeji vám krásné, požehnané vánoce a doufám, že vás všechny uvidím s roztaženými křídly, jak si plníte své sny a touhy. Krásný let.

                                              S láskou Vaše kartářka Jarkakartářka Jarka

 

 

 

 

 

 

 

Další články kartářky Jarky:

kartářka Jarka

Beltain, nebo raději pálení čarodějnic?

Připojte se k nám a oslavte společně s námi Beltain. Krásný keltský svátek květin. Slaví se od západu slunce 30.dubna ...
Kartářka píše...

Rituál zimního slunovratu

Zimní slunovrat je jedním z osmi čarodějnických svátků. Slavíme ho v první zimní den 21.12. a paradoxně jím vítáme návrat ...
Kartářka píše...

Svatomartinská magie

Dušičky či svátek všech svatých nebo Hallowen či snad Samhain máme za sebou a tímto svátkem se uzavřel starý keltský ...
Kartářka píše...

Čarujte na Valentýna s Jarkou a jejími anděly

Kartářka Jarka: I ti dlouho hledající, zklamaní a celí bolaví mají letos obrovskou šanci buď najít nového partnera či obnovit ...
Kartářka píše...

SAMHAIN nebo HALLOWEEN 2018

Kartářka Jarka zve všechny, kdo se s ní chtějí energeticky propojit a spojit své síly v jednu, aby si vytvořili ...
Kartářka píše...