Najděte odvahu a svěřte se

Sdílejte nás:

jarka2Příběh, který vám budu vyprávět, je ze života…

Jednoho slunného dne zazvonil telefon a na druhém konci se ozval docela zoufalý ženský hlas paní Markéty, která mi tu a tam volala na výklad karet, nyní se ozvala po delší době.

Markéta byla matka dvou synů, kteří již dávno opustili rodné hnízdo a babičkou tří vnoučat. A tady byl ten kámen úrazu. Volala kvůli své vnučce Elišce, o kterou měla opravdový strach. Její rodiče se rozvedli, kdo však na rozvodu utrpěl nejvíce, byla Eliška.

Z malé veselé holčičky se stávala ustrašená dívenka, která začala trpět nočními můrami, začala se i počůrávat a na první pohled se její osobnost měnila, jak jinak k horšímu.

Najhít odvahu se zeptat

Markéta, jako milující a pečlivá babička, vypozorovala, že pokaždé, když jde malá Eliška k matce na návštěvu, protože po rozvodu byla dána do opatrování otci, je její stav horší. A proto se Markéta rozhodla na vlastní pěst provést pátrání a přijít na kloub tomu, co se děje na návštěvách u Eliščiny matky.

Markéta věděla, že její snacha propadla drogám a i když jí to její syn dlouho tajil, tak se pravdu nakonec dozvěděla. Proč by jinak soud dával tak malé dítě otci a ne matce. Cítila, že tohle není to, co hledá, že tohle není ta pravá příčina Eliščina problému. A pak to prasklo. Ten den, kdy mi Markéta celá zoufalá volala, se jí její vnučka Eliška svěřila se svým trápením. A Markéta se svěřila mně.

Tajemství a obavy

Pokaždé, když je Eliška na návštěvě u své matky, tak ji bere do své ložnice, kde jsou černé závěsy a záclony a uprostřed pokoje je oltář osvětlen černými svíčkami a matka ji straší, že očaruje ji i jejího otce, babičku a všechny kamarády, které má ráda, aby se jim nedařilo a pak následně i „chcípli“. Jakmile to z malé dívenky vyplulo, pocítila obrovskou úlevu. To bylo to strašné tajemství, které malá dívenka nesla sama.

Kartářka poradí

Markéta mi tedy volala pro radu, co si počít dál. To, že zde bude potřeba pomoc psychologa, je jasné. Že otec se musí postarat a dohlédnout na to, aby se matka k Elišce přibližovala co nejméně, je taky jasné. Ale matka provozuje černou, ubližující magii a té bylo potřeba taky zabránit.

Odstranění negativních blokací andělským rituálem

Možností ochrany je několik. Prvním krokem, kterým jsem začala, bylo vyčištění čaker malé Elišky, aby negativní bloky, které tu vznikly, byly co nejdříve odstraněny. Druhým krokem bylo vytvoření andělského obalu okolo děvčátka, aby černota nemohla vstupovat do její aury a škodit. Totéž jsem udělala i pro Markétu a jejího syna, protože i oni potřebují ochranu.

Dále jsem Markétě doporučila nosit kameny, jako ochranu a těmi, které jsem zvolila, byly růženín a křišťál. A jako poslední krok, ale určitě neméně důležitý, bylo pozvání na andělský rituál.

I přes tuto negativní zkušenost dokázali všichni ve svých srdcích nalézt znovu lásku, radost a víru v dobro. Odvaha Markéty a její vnučky svěřit se, našla odezvu v pomoci.

Jsme tu pro vás, vaše kartářka Jarka

Další články čtěte na: Rady Kartářek světla

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Jarka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.