Jak a na co se ptát karet

Sdílejte nás:

katka-ruce2I vy rádi vyslechnete rady kartářky a pro své starosti čas od času využijete možnosti výkladu karet?
A výklad karet od dobré kartářky chcete pro své starosti využívat i v budoucnu?

Ptáte se na vše, co vás jen tak napadne a nebo se pozastavujete nad tím, na co se zeptat a co už se vlastně ani moc nehodí?

S kartářkami se dělí o své starosti hodně lidí, ale málokdo o tom mluví nahlas. Nejčastěji kartářky odpovídají ženám. Muži si sice také nechají provést výklad karet, hlavně na vztahy a práci, ale někteří to považují za jistou slabost. Tak jako třeba návštěvu u psychologa. A ještě si musí přiznat nějaký problém a navíc před cizí ženou.

Kdo by nechtěl poodhalit závoj tajemství a poznat svou budoucnost? Zjistit, co ho čeká? Každý doufá, že uslyší skvělé zprávy. Ne vždy to ale tak bývá. Než se rozhodnete pro výklad karet, měli byste vědět, že karty umí být až nepříjemně upřímné. Mnohem víc, než nejlepší kamarádka.

Kartářka by měla, i to je její povinnost, zase najít způsob, jak někdy i velmi nepříjemnou zprávu podat co nejjemněji. Kartářka by měla k výkladu přistupovat tak, aby se klient co chvíli neobával nějakého nepěkného překvapení. Někdy to bývá dost těžké. Pokud vám volá dívka, nebo žena, která si roky myslí na muže v jiném vztahu a vám karty ukazují, že o ni nemá zájem… Kartářka nemůže lhát. Tedy dobrá kartářka. Klientka se dozví zprávu, která ji nepotěší, ale ve výsledku jí ušetří další roky v iluzích.

Na co se můžu zeptat kartářky?

V podstatě na vše, co se týká vašeho života. Můžete se ptát na lásku, práci, zdraví… Nejčastěji kartářky řeší oblast vztahů a práce. Kartářky se setkávají s řadou otázek. Kolik lidí, tolik otázek. Někomu nezúčastněnému mohou otázky připadat třeba i banální, ale pro člověka rozhodujícího se požádat o výklad karet, je to vždy velmi důležitá záležitost. Proto kartářka nikdy nemůže brát problém klienta na lehkou váhu.

Jak nejlépe formulovat otázky?

Ten, kdo byl u kartářky na výkladu karet, už ví, jak pokládat určité druhy otázek. Otázky typu -co mne čeká v budoucnosti,  jsou velmi neurčité. Pokud položíte takovouto otázku, musíte počítat s odpovědí, která bude sice jasná, ale málo podrobná. A pokud by měla být podrobnější, zabere víc času. Proto je lepší si připravit konkrétní otázky. Čili pokud máte problémy v zaměstnání,  je dobré se zeptat, co mne čeká v pracovních záležitostech,
nebo – mám vyhlídku na lepší práci? Než jenom – co přinese budoucnost? Na konkrétní otázku může přijít konkrétní odpověď.

Nejčastěji se lidi ptají na vztahy.

Tady bývá hodně problémů. Osamělá žena se bude ptát, kdy potká muže.
Může tedy zformulovat otázku: Potkám letos partnera, s nímž budu mít stálý vztah? A pokud obdrží kladnou odpověď,  může se zeptat, za jakých okolností ho potká, jak se poznají a jaký bude.

Často muži i ženy hledají potvrzení, že se někomu líbí, neboť chtějí vědět, co k nim dotyčný cítí. Na takovou otázku dají karty dost přesnou odpověď.

Pokud se musíme v něčem rozhodnout, je jedno, jestli ve vážnějším, či méně závažném, i tak se můžeme zeptat karet, co bude, když se rozhodnu tak a co bude, když se rozhodnu jinak.

Ve vztazích se často stává, že se partneři podezírají z nevěry. Žena podezírá muže a nemá důvod. Kartářka jí má odhalit kdy, kde a s kým a potvrdit podezření zrazené ženy. Kartářka ale také může ženu vyvést z omylu, že k žádné nevěře nedošlo, i když byla dotyčná paní přesvědčena, že jí byl muž nevěrný.

Na co se při výkladu karet ptát a na co ne?

Neptejte se na smrt. Svoji i cizí. Opuštění lidé chtějí vědět, zda jejich ex v novém vztahu brzy opustí i současného partnera. Potom se ale, pokud už se chtějí plést druhým do soukromí, musí připravit i na to, že odpověď nebude zrovna ta, kterou by rádi slyšeli. Mohou se taky dozvědět, že jejich milý/á je v novém vztahu šťastný/á a ještě dlouho bude.

Pokud se radíte s kartářkou a kartami, nečekejte, že za vás kartářka vyřeší váš problém a řešení přinese na stříbrném podnosu. Kartářka odpoví, sdělí možnosti, potvrdí/vyvrátí podezření, ale neučiní za vás rozhodnutí. To je na Vás. Pamatujte, že budoucnost není neměnná, ale tvoříte si ji sami podle vykonaných rozhodnutí.

Vaše kartářka Katka