Co je to aura?

Sdílejte nás:

kartářka Helen StankuAura je jisté energetické pole obklopující, nejenom všechny živé bytosti. Nejenom lidi a zvířata, ale také rostliny. Jistou aurou jsou obklopeny i předměty. V auře se odráží váš stav, tedy spokojenost, nálady i zdraví. Čím jste tedy  spokojenější a zdravější, tím větší a jasnější je vaše aura. Vyplatí se vám o ni pečovat.

Jak je možné zesílit energetické pole?

Existuje mnoho způsobů. Hlavně však záleží především na vás. Pokud jste pozitivně naladěni, vaše aura sílí a naopak veškeré negativní emoce zpomalují tok energií. Působí různé bloky, smutek, depresi a únavu. Pracovat na zesílení aury lze nejenom psychicky, ale i fyzicky. To je prospěšné i tělu. Ideální je oba způsoby sloučit.

Fyzická cvičení nejsou jenom o sportu a józe, či meditacích, ale také o každodenních činnostech. Skrze ty jste v kontaktu nejenom se svým tělem, ale i se zemí. Skvělou formou dobíjení se je třeba i zahradničení. Taková práce s rostlinami skýtá ideální kontakt s mocným živlem země. Silná energie země přímo prodchne vaši auru a posílí vás.

Můžete chodit i bosí. Země z vás vytáhne různá energetická znečištění. A také vás takzvaně uzemní.

Fantastické výsledky přináší ve spojení s vizualizací. Vizualizační technika (z Pěti Tibeťanů), při které si představíte, jak vám z nohou vyrůstají kořeny a s každým nádechem vrůstají hlouběji do země… V jejím středu si můžete představit velké stříbrné jezero, z něhož vaše kořeny čerpají sílu. Postupně s každým nádechem ji rozvádějí do hlavních čaker.

Meditace

Je velmi prospěšná metoda jak při čištění, tak i dobíjení. Stav, ve kterém si alespoň na chviličku pozastavíte myšlenkový tok je velmi blahodárný. Nejenom pro emoce. Zastavte se alespoň na chvilku v tady a teď.

Meditovat lze všude. Stačí tomu věnovat trochu pozornosti. Meditovat můžete i při běžných domácích činnostech, třeba při mytí nádobí. Uvědomit si sílu přítomného okamžiku. Během meditace můžete nabíjet své čakry jasnými paprsky příslušných barev.To samo o sobě způsobí, že se zharmonizují. Zvýší se průtok jejich energií a to posílí vaši auru.

Učte se myslet pozitivně

Myšlenkové tvary, tvořící vaši mysl, mají vliv na to, co se vám děje v životě a co vás potkává. Jasnovidní lidé vám potvrdí, že je lze spatřit i v auře, kde tvoří rozmanité tvary rozličných barev. Budete-li negativně přemýšlet o druhých lidech, ale i o sobě, nezapomeňte při tom na jeden zákon.

Zákon akce a reakce. Co vyšleš, to dostaneš. Myslíte, tvoříte, vysíláte negativní energie. Ačkoli je nevidíte, ve vašem životě se dříve či později projeví. Co vyšlete, to sklidíte.  Myslíte-li pozitivně, uvidíte okolo sebe to dobré. Bude se to projevovat stále silněji. Myšlenkové tvary vysíláte neustále.

Pokud o někom negativně smýšlíte, atakujete ho svými myšlenkami. Ty může dotyčná osoba přijímat nebo se také mohou (pokud je dotyčný na vyšší vibrační hladině) navrátit k vám.

Také pronesená slova mají velkou sílu. Jsou nabita vaší energií a to má vliv na kvalitu aury. Pokud tedy chcete posílit svoji auru, zapomeňte na nadávání, kritiku, obviňování a nářky. Naopak myslete a říkejte o sobě i o druhých lidech pozitivní věci. Síla afirmací je už dostatečně známá.

Dopřejte si malé radosti. Kdo vám je obstará, pokud ne vy? Dopřejte si sport, zpěv, četbu, procházky přírodou. Možností je mnoho.

Nevědomě mohou auru oslabovat i cizí lidé. A také i dobíjet. Jednomu jste sympatičtí a druhému ne tolik. Ale o tom někdy příště.

Vaše kartářka Helen Stanku

Další články čtěte na: Rady Kartářek světla