Anděl strážný pana Matěje

Jarka-kartarkaDnešní příběh je opět příběhem skutečným. Stal se zcela nedávno. Můj klient Matěj mi připravil skutečně velmi nádherný den s andělem a já jsem ráda, že jsem jeho radost mohla sdílet s ním a být jak se říká u toho.

Anděl strážný

Pan Matěj je nejen klientem, ale je i můj učitel reiky. Ale protože i on se chce ve své duchovní cestě zdokonalovat, domluvili jsme se, že se podíváme na jeho minulé životy-tedy regresi. Měla jsem z toho ohromnou radost, ale to co jsem na vlastní kůži prožila, opravdu předčilo vše, co jsem zatím se svými klienty prožila.

Vezmeme to však pěkně popořádku. V den „D“ jsme měli oba dva určité obavy a smíšené pocity. Já jsem se nejvíce obávala toho, že se se mnou bude pan Matěj energeticky přetahovat a nenechá mě pracovat, jak budu potřebovat. A naopak, pan Matěj se obával nové situace. A i když věděl, do čeho jde, pak se u něj mísily společně obavy i zvědavost. Ta naštěstí nakonec převládla a my se pustili na cestu do hlubin jeho duše, do míst, která odhalí tajemství minulosti a snad mu dá i nový impulz na cestě do budoucnosti.

V prvním zastavení se pan Matěj uviděl jako kat, který za peníze popravoval a mučil lidi. Jeho jedinou omluvou byla skutečnost, že vše dělal pro svoji rodinu.

Ve druhém obraze se pan Matěj viděl jako malý, asi čtyřletý chlapec, na kterého neustále útočí drak a malý Matěj se nemůže hnout z místa. Cítí se být touto negativní silou úplně ochromen a paralyzován, musel bojovat a bojovat, i když ho to stálo nemalé síly.

To, co se odehrálo ve třetím obraze, mě naprosto dojalo a dostalo. Malý Matěj se najednou vymanil z osidel zla a prošel cestou k lesu. I když byl les černý, malý chlapec se nebál a pokračoval v cestě a odvaha se mu vyplatila. Les najednou zmizel a před Matějem se objevilo obrovské, zářivé bílé světlo a on do tohoto oslepujícího, ale přitom klidného a hřejivého světla, vstoupil. A jak tak pomalu pan Matěj kráčel, jeho mysl byla klidná, všechny zlé myšlenky a zážitky byly zapomenuty a on si pocit klidu vysloveně užíval.

Tady, téměř na konci cesty Matěje do tajů jeho podvědomí, se uprostřed světla objevil krásný, vysoký anděl. Anděl strážný, jeho anděl strážný. Prozradil vyjevenému a šťastnému Matějovi své jméno a řekl mu, že je rád, že se spolu znovu setkávají. V ten okamžik se stalo něco velmi, velmi dojemného. Po tvářích pana Matěje se začaly kutálet slzy. Jeho rty se usmívaly nádherným blaženým úsměvem a bylo cítit, jak si toto setkání se svým andělem užívá. Byl to velmi krásný a silný zážitek.

A co říci závěrem. Snad jen to, ať vás osud zkouší těmi nejtěžšími zkouškami, ať je váš karmický úkol jakýkoliv, pokud zavoláte svého anděla strážného, vězte, že přijde, aby vám pomohl.

S láskou Vaše Jarka

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Jarka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.