Samuelčiny šamanské vzkazy 3.6.-9.6.

Sdílejte nás:

BERANI A RYBY

,, Pamatujte, že odpočinek a zábava jsou stejně důležité jako práce. Čas strávený s blízkými lidmi a zábavou vám dá nový náboj a chuť pokračovat dál. “

Už od minulého týdne máte za sebou pořádnou dávku povinností a práce,  Berani a Ryby. Kalendář plný úkolů a nezastavitelný pracovní rytmus vás doslova zavalil. Ale nezoufejte! Tento týden je ideální příležitostí k tomu, abyste si udělali trochu volného času na zábavu a oddych.

Možná na vás čeká setkání s lidmi, které jste už dlouho neviděli. Přátelé z mládí nebo starší známí, mohou přinést vlnu nostalgie a krásných vzpomínek. Zavzpomínáte na bezstarostné dny a chvíle, které zůstaly hluboko ve vašem srdci. Je to skvělý lék na denní pracovní stresy.

 

BÝCI, ŠTÍŘI A STŘELCI

,, Zastavte se a načerpejte síly: Vzkazy pro Býky, Štíry a Střelce.“

Tento týden je pro vás zásadní – ale ne v tom hektickém, uspěchaném smyslu. Jak se říká, „Trpělivost růže přináší.“ Vesmír vám zasílá jasný signál: zpomalte, stáhněte se a vyčkejte na ten správný okamžik.
Možná cítíte, že jste na prahu důležitého rozhodnutí nebo akce, ale všechno nasvědčuje tomu, že jste přetížení. Věnujte si chvilku k oddechu a nechte věci dozrát. Důležitá zpráva nebo pozvání od blízké osoby čeká za rohem, ale odpovědět na ni byste měli až po důkladném zvážení všech okolností.
Využijte tento čas k načerpání sil. Jakmile budete připraveni, budete nejen lépe zvládat nadcházející úkoly, ale také si mnohem lépe užijete ty nádherné momenty, které vám život nabízí.

 

BLÍŽENCI

,, Dokončení je nejen cíl, ale i klíč k novým začátkům.”

Čekání a neustálé odkládání odčerpává vaši energii a zabrání vám v dalším rozvoji. Teď je důležitým krokem naučit se rozklíčovat, co se kolem vás děje. Než učiníte definitivní rozhodnutí, zkuste situaci instinktivně zhodnotit. Komunikujte, sdílejte své obavy a plány s ostatními. Potom, jakmile získáte potřebné informace, navrhněte vhodný postup. Ale pamatujte, že klíčem k úspěchu je flexibilita. Buďte připraveni změnit svou strategii podle aktuálních okolností.
Rychlá akce a uzavření kapitoly vám přinese nový příval energie. Cítíte ten rozdíl, když se zbavíte zbytečné zátěže a otevřete se novým možnostem? Dokončení plánu vám přinese novou energii a sílu.

 

RACI

,,Odvaha znamená otevřít se neznámému a věřit, že to, co je nám určeno, nás vždy najde. “

 

Raci, někdy se zdá, že vesmír má pro vás všechna požehnání, která jste si kdy mohli přát. Vaše odvaha, na kterou často zapomínáte, je klíčem k otevření dveří k možnostem, které vám přijdou do cesty. Být aktivní znamená také věnovat čas rozhodování, například pokud se ocitnete mezi dvěma muži. Možná znáte jednoho z nich velmi dobře, ale jeho zájem může být teď momentálně chladný. Naopak může existovat někdo, koho ještě zcela neznáte, kdo se pro vás stane milou záhadou.

Stačí mít jen důvěru v sebe a věřit, že ten správný muž (nebo správné cesty k naplnění) k vám přijdou v ten nejlepší moment.

LVI

„Pamatujte, „Úspěch je součet malých snah, které opakujeme den co den.“ Takže, Lvi, užijte si své úspěchy a směle plánujte, co vás čeká dál – budoucnost vás očekává s otevřenou náručí!“

Možná jste právě dokončili náročné školení nebo získali prestižní kvalifikaci – a to s výborným výsledkem! Je čas přestat analyzovat a zbytečně se znepokojovat. Vše je hotovo, uzavřeno a vy se můžete těšit na krok vpřed. Díky novým dovednostem a vyšší kvalifikaci máte nyní k dispozici lepší finanční ohodnocení. To se nejenže projeví pozitivně na vašem bankovním účtu, ale také přinese spokojenost vaší rodině. Nastal ideální čas začít plánovat dovolenou.

 

PANNY

“ Čas na realizaci vašich dlouho plánovaných projektů!

Panny, cítili jste poslední dobou, že se vznášíte ve stagnaci a že je čas na změnu? Teď je ideální chvíle, abyste se vrhli na projekty, které už dlouho nosíte v hlavě! Nezůstávejte jen u svých stabilních hodnot a pohodlí – máte v sobě neskutečnou tvůrčí energii a schopnost dosáhnout úspěchu, když se na něco zaměříte.
Pokud dlouhodobě očekáváte důležitou zprávu, nebo dopis od určitého muže, přijměte to jako znamení, že se věci brzy pohnou kupředu. Určité okolnosti musí teprve, zapadnou na své místo.

 

VÁHY
„Život je jako zrcadlo, usměj se na něj a on se usměje na tebe.“

Váhy, často se stává, že některé události v životě přikládáme větší důležitost, než ve skutečnosti mají. Zastavme se na chvíli a uvědomme si, že náš každodenní život je tu pro to, abychom si ho užívali. Nepřehánějte to se starostmi a užívejte si každou malou radost, kterou život přináší. Radujte se z toho, že jste zdraví a že vám to zdraví slouží.
Právě teď prožíváte harmonické období. Možná si užíváte vášnivé chvíle se svým partnerem nebo partnerkou. Těšte se na příležitosti k cestování do zahraničí a na nová dobrodrodružství, která vás čekají. Někteří z vás se dokonce mohou těšit na nové začátky a stěhování za lepším živobytím.

Pamatujte, že život je příliš krátký na to, abychom ho brali smrtelně vážně. Užívejte si každou chvíli a hledejte radost ve všem, co děláte.

 

KOZOROZI

,, Vždy mějte záložní plán a nezapomínejte, že vaše zdraví je klíčem k úspěchu. Ukončení neplodné spolupráce vám umožní otevřít dveře k novým příležitostem.“

V poslední době Vám to Kozorozi moc nevychází. Vy jako pragmatik musíte mít vždy připravený plán B – i když to znamená, že si dáte pauzu kvůli přetížení a zdravotním obtížím. A tím požádáte o pomoc – aby jednal někdo jiný za vás.
Rozhodně nečekejte, až vás vyhoření nebo zdravotní problémy úplně vyřadí z provozu. Nejlepší čas  k reflexi vašich pracovních vztahů je právě teď. A co když se ukáže, že díky této přestávce přijdete o spolupráci, která vás už stejně nijak neobohacovala? Berte to jako příležitost k novému začátku.

VODNÁŘI
,, Odhoďte masku a naslouchejte svému pravému já. Možná zjistíte, že stačí být upřímní a autentičtí, což povede k opravdovému a naplňujícímu vztahu.‘‘

Vodnáři, vaše schopnost nasazovat různé masky je úctyhodná. Masky mají svůj smysl, protože nám umožňují přizpůsobení se různým situacím. Ale teď se nacházíte v záludné situaci, kdy věci nejsou tak, jak byste si přáli, a možná vás ty masky začínají tížit. Je to ve vztahu z někým významným, což může zvát ke kalkulacím a jednoduchým zájmům. Je čas si uvědomit, co skutečně chcete a jak to v hloubi srdce prožíváte. Jste na správné cestě, nebo se necháváte unést povrchními benefity?

 

Všem znamením přeji krásný a úspěšný červnový týden!

 

Pro Kartářky světla

Samuelka linka 40

 

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.