O krásné Nikolce

Sdílejte nás:

Slečna Nikolka je mojí klientkou jen krátce. Pokud byste chtěli poznat krásnou andělskou bytost, pak byste jí ve slečně Nikole jistě potkali. Vlastně ke mně ani nepřišla cíleně jako má klientka, ale spíše jako má žačka..

Ráda by se zabývala ezoterikou, ale nevěděla, do jakého oboru by se měla vrhnout. Jedním z jejich prvních kroků byla návštěva na andělském rituálu 21.12. ve svátek zimního slunovratu na přivítání boha slunce. Slečna Nikolka byla nadšená. Našla společnost stejně smýšlejících lidí. Seděla tiše jako pěna a hltala všechna vyřčená slova všech zúčastněných. Mluvili jsme o všech ezoterických disciplínách. O kartách, kyvadlech, energii Reiki, automatické kresbě, ale také o regresi- cestě do minulých životů.

Mladá žena neváhala ani minutku a řekla si, že se na cestu do minula vypraví. Domluvili jsme si termín. A nastal den „D“ a my jsme se se slečnou Nikolkou vydali na cestu. To, co se odehrálo, mi celkem vyrazilo dech. Nikolka se sice odvážně vydala, ale pořád se jí nedařilo nalézt cestu. Prostě pod jejíma nohama nebyla. V dáli se jí ukazovalo nádherné bílé světlo, ale i to jí unikalo. Nikolka se nevzdala a cesta pod jejíma nohama se nakonec objevila a Nikolka vyrazila. Cesta byla prašná, polní. Vedla mezi loukami a poli. Nikolka po ní tiše kráčela. Najednou se obraz proměnil a ona sama sebe spatřila ležet v trávě. Nad ní se skláněl starší muž oblečený do černého pláště a široký klobouk mu zakrýval celý obličeji. Nikolka ucítila velkou bolest. Noha na pravé straně byla ochrnutá a celkově se Nikolka nemohla pohnout. Ležela v trávě a věděla, že muž, který se nad ní sklání, jí ta zranění způsobil. Nikolka začala plakat. Věděla, že tady uprostřed luk na svá zranění zemře. Byl to velmi silný moment. I já jsem cítila tu bolest. Sama jsem se nemohla pohnout a má pravá noha byla naprosto paralyzována. Já sama jsem byla velmi překvapena, jak silný to byl pro slečnu Nikolku zážitek. Pomalu cítila, jak z jejího mladého těla odchází život. Nikolce stékaly slzy po tvářích a ona se ve smrtelné agónii snažila spatřit tvář muže, který jí tak ublížil, ale bohužel se jí to nepodařilo. Neměla to vědět. Když jsem se jí zeptala, zda se ještě vypravíme na cestu dál, Nikolka odmítla. Upřímně řečeno, ani se nedivím. Přivedla jsem jí tedy hned zpátky do vědomého stavu.

Byl to pro nás obě velmi silný zážitek. Nikolka však pochopila svůj současný život. Svůj život spojila se starším mužem, který jí brání ve vykročení do života, který by Nikolka chtěla žít. Života plného cestování, života plného magie a ezoteriky, a to, co viděla v minulém životě, musí zpracovat, aby se jí její nová cesta otevřela. Ještě má před sebou Nikolka spoustu práce, ale je to velmi inteligentní mladá dáma a věří, že svůj karmický úděl zpracuje a vyrovná a bude žít svůj vysněný život.

Ze srdce Vaše Jarka

 

Moderní svět aneb Nová doba ezoterická

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Jarka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.