Když věříš, tak to přijde

Sdílejte nás:

katkaVýklady z karet se zabývám hezkou řádku let.  Jednou mi zavolala na výklad karet po telefonu paní Ivona (40) a chtěla vědět,  kdy s manželem otěhotní, protože se o to již dlouho pokoušejí.
Karty ukázaly, že navštěvuje nejen nevhodného lékaře, ale i partner není vhodný pro společný život, tedy není dobré, aby měli spolu děťátko.

Poradila jsem Ivoně, ať změní lékaře i partnera. Po čase se Ivona ozvala s radostnou novinou, že se jí narodil zdravý a krásný chlapeček. Došlo i na výměnu partnera, říkala, že je šťastná a spokojená.

Takovéto paní Ivony jsou mojí velikou odměnou. Chtěla bych tímto všem dalším Ivonám, které jste nešťastné, říct : Neztrácejte víru v pomoc. Člověk prostě musí věřit. Když věříš, tak to přijde.

Vaše kartářka Katka

 

 

This entry was posted in Kartářka Katka, Kartářka píše by Helen Stanku. Bookmark the permalink.

About Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.