Když věříš, tak to přijde

Sdílejte nás

katkaVýklady z karet se zabývám hezkou řádku let.  Jednou mi zavolala na výklad karet po telefonu paní Ivona (40) a chtěla vědět,  kdy s manželem otěhotní, protože se o to již dlouho pokoušejí.
Karty ukázaly, že navštěvuje nejen nevhodného lékaře, ale i partner není vhodný pro společný život, tedy není dobré, aby měli spolu děťátko.

Poradila jsem Ivoně, ať změní lékaře i partnera. Po čase se Ivona ozvala s radostnou novinou, že se jí narodil zdravý a krásný chlapeček. Došlo i na výměnu partnera, říkala, že je šťastná a spokojená.

Takovéto paní Ivony jsou mojí velikou odměnou. Chtěla bych tímto všem dalším Ivonám, které jste nešťastné, říct : Neztrácejte víru v pomoc. Člověk prostě musí věřit. Když věříš, tak to přijde.

Vaše kartářka Katka

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Katka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.